Home News Prawie 200 kanałów udostępnionych za darmo na wybranych telewizorach! Przełom w oglądaniu telewizji?
Prawie 200 kanałów udostępnionych za darmo na wybranych telewizorach! Przełom w oglądaniu telewizji?

Prawie 200 kanałów udostępnionych za darmo na wybranych telewizorach! Przełom w oglądaniu telewizji?

15.41K
0

Zakładka Live TV, która znajduje się w obrębie systemu operacyjnego Google TV, została zaktualizowana w Niemczech! Po Stanach Zjednoczonych również posiadacze telewizorów z tym oprogramowaniem w Europie mogą już oglądać telewizję za darmo. Live TV zapewnia dostęp do niemal 200 kanałów na żywo! Kiedy będzie można oglądać darmowe pozycje w Polsce?

Jak oglądać kanały za darmo na swoim telewizorze? Google TV Channels – w Niemczech jest dostępnych prawie 200 stacji

Coraz większą popularność na świecie zyskują platformy FAST, które umożliwiają oglądanie telewizji za darmo na swoim telewizorze. Niektóre działają w formie aplikacji, a niektóre są ściśle zintegrowane z oprogramowaniem danego urządzenia. Posiadacze urządzeń z Google TV ze Stanów Zjednoczonych otrzymali dwa miesiące temu aktualizację otwierającą wrota do kilkuset darmowych stacji! Zakładka z kanałami na tym systemie została tam poszerzona do przeszło 800 pozycji, które zebrano wykorzystując biblioteki platform FAST typu Plex, Tubi czy Haystack News.

Teraz Live TV rusza z przytupem w Europie. Posiadacze telewizorów z Google TV marek takich jak Sony, Philips, TCL i Hisense (oraz przystawek z Google TV) zamieszkujący Niemcy mają już dostęp do niemal 200 kanałów. Zapewniają je dwa serwisy: Joyn i Zattoo. Co można oglądać? Dostępne stacje to między innymi Comedy Central czy Eurosport. Jest tylko jeden haczyk, ale tylko w przypadku tej drugiej platformy – za darmo można oglądać do 30 godzin.

Aż 300 kanałów telewizji wkrótce zupełnie za darmo na twoim telewizorze! Na których modelach zostaną włączone?

W Polsce rynek platform FAST jeszcze w zasadzie nie istnieje. Samsung i LG uparcie nie chcą wprowadzać do naszego kraju swoich serwisów – kolejno Samsung TV Plus i LG Channels. Jedyną funkcjonującą platformą tego typu jest Xiaomi TV+. Przypomnijmy, że pod koniec 2022 roku telewizory marki Xiaomi dostępne w Polsce wzbogaciły się o ten nowy serwis streamingowy. Usługa umożliwia odbieranie całkowicie za darmo przeszło 20 stacji telewizji. Jakie kanały są tam dostępne?

xiaomi tv+ telewizja kanały za darmo telewizory

Źródła: https://www.broadbandtvnews.com/2023/06/05/youtube-primetime-channels-launches-in-germany/, https://www.wirtualnemedia.pl/artykul/jak-odbierac-google-tv-android-tv-telewizory-przystawki-zakladka-live-tv-serwisy-streamingowe-ott-kanaly-telewizyjne-zattoo-joyn


Filmy, seriale, VoD i serwisy streamingowe – przeczytaj więcej:

(15406)

0 0 głos
Article Rating
Andrzej Tuchalski W redakcji odpowiada za treści związane z naziemną telewizją cyfrową, satelitarną oraz kablową. Prywatnie wielki miłośnik kotów oraz pływania.
Subskrybuj
Powiadom o
guest

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

0 komentarzy
Informacje zwrotne
Zobacz wszystkie komentarze
0
Chcielibyśmy poznać twoje zdanie na ten tematx
()
x