Home CES 2024 Widzieliśmy zapierający dech w piersiach 115-calowy TV QD-Mini LED od TCL. Ekstremalna wielkość!
Widzieliśmy zapierający dech w piersiach 115-calowy TV QD-Mini LED od TCL. Ekstremalna wielkość!

Widzieliśmy zapierający dech w piersiach 115-calowy TV QD-Mini LED od TCL. Ekstremalna wielkość!

712
0

Firma TCL pokazała na targach CES 2024 szeroką gamę nowych produktów. Jedną z najważniejszych premier jest 115-calowy telewizor z linii XL QD-Mini LED – to prawdziwie potężny model! Poniżej poznacie więcej szczegółów przedstawionych przez producenta.

CES 2024 – firma TCL prezentuje telewizor QD-Mini LED z ekranem 115 cali!

TCL Electronics, wiodący producent elektroniki użytkowej i jedna z dwóch najlepszych marek produkujących telewizory na świecie, zaprasza na swoje wyjątkowe stoisko na targach CES 2024, czyli najważniejszego wydarzenia technologicznego na świecie, gdzie prezentuje, między innymi, przełomową technologię wyświetlania, urządzenia osobiste nowej generacji, a także zaawansowany ekosystem dla inteligentnego domu.

Jednym z ważniejszych wydarzeń była prezentacja nowego telewizora Mini LED o przełomowej przekątnej aż 115 cali, a także licznych urządzeń dla domu, rewolucyjnych rozwiązaniach w technologii mobilnej i innowacjach w technologii wyświetlaczy.

“W TCL jesteśmy dumni, że nie tylko przewidujemy trendy, ale możemy aktywnie je kształtować. Nasz rewolucyjny postęp w dziedzinie Mini LED toruje drogę najbardziej wciągającej i szeroko dostępnej rozrywce dla użytkowników na całym świecie, a zaawansowany ekosystem inteligentnego domu pozwala na bardziej przyjazne i komfortowe życie dla wszystkich. Jesteśmy obecnie drugą marką we Francji, trzecią marką w Czechach, na Słowacji i w Szwecji oraz piątą w większości krajów w Europie. TCL dokłada wszelkich starań, aby zapewnić swoim odbiorcom wartość dodaną, oferując najnowocześniejszą technologię w przystępnych cenach.”
– mówi Frederic Langin, Dyrektor Generalny TCL

115-calowy telewizor TCL QD-Mini LED zaprezentowany na stoisku producenta podczas targów CES 2024 w Las Vegas

Domowa rozrywka wkracza na jeszcze wyższy poziom

Obecnie coraz większa grupa użytkowników wybiera telewizory o dużych przekątnych ekranu głównie z powodu wielu korzyści, jakie dostarczają: świetnie odwzorowane sceny filmowe, porywające wirtualne rozgrywki i realistyczne, sportowe emocje. TCL, światowa marka nr 1 wśród producentów telewizorów 98-calowych, a także autorytet w dziedzinie technologii Mini LED, zaprezentował niedawno europejskim klientom swoją najnowszą linię ponadwymiarowych telewizorów XL QD-Mini LED. TCL doskonale rozumie znaczenie tworzenia takich telewizorów, które maksymalizują wrażenia z oglądania. Dostarczając swoim odbiorcom nie tylko niezrównaną technologię, ale jednocześnie wspierając główne zespoły ligowe, TCL zaraża duchem sportu miliony odbiorców. Firma jest oficjalnym partnerem francuskiej drużyny narodowej rugby oraz niemieckich, hiszpańskich, włoskich, czeskich i słowackich drużyn narodowych piłki nożnej. Jeśli chodzi o poprawę komfortu życia użytkowników w domu, inteligentny ekosystem składający się z klimatyzatorów, pralek, lodówek i innych, jest zaprojektowany w taki sposób, aby codzienne życie stało się prostsze, zdrowsze i bardziej komfortowe.

Mobilna technologia dostępna dla wszystkich

Firma TCL poinformowała też dzisiaj o swoich ostatnich działaniach mających na celu uczynienie technologii i sieci 5G bardziej przystępnych dla ludzi. Wraz z wyróżnioną nagrodą Innovation Honoree technologią NXTPAPER, na tegorocznym CES zaprezentowano TCL NXTPAPER 3.0, czyli najnowszą generację pionierskiej technologii wyświetlania TCL, która została zoptymalizowana pod kątem ochrony wzroku dzięki zaawansowanej technologii oraz rewolucyjnemu wyglądowi przypominającemu papier. TCL przedstawiło również rozszerzone portfolio tabletów i nową linię smartfonów z serii 50 z technologią NXTPAPER i 5G.

Źródła: informacje prasowe, własne

Znajdujesz się w sekcji Informacje prasowe. Zamieszczone tutaj materiały zostały w dużej części opracowane przez firmy niezwiązane z redakcją HDTVPolska. Redakcja HDTVPolska nie ponosi odpowiedzialności za treść publikacji.


Przeczytaj więcej na temat produktów firmy TCL:

(712)

0 0 głos
Article Rating
Subskrybuj
Powiadom o
guest

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

0 komentarzy
Informacje zwrotne
Zobacz wszystkie komentarze
0
Chcielibyśmy poznać twoje zdanie na ten tematx
()
x