Home Testy Telewizory LCD Samsung Samsung QLED Q9 2018 Unboxing Ultra HD 4K 2018

Samsung QLED Q9 2018 Unboxing Ultra HD 4K 2018

2.50K
8

Zgodnie z tym co pisałem na forum, do redakcji zawitał właśnie najnowszy telewizor Samsunga z serii premium QLED Q9 2018. Jest to flagowiec, który posiada m.in pełne podświetlenie LED (kilkaset stref). To oznacza, że już na start będziemy go oceniać jako telewizor z najwyższej półki.

Na początek zaglądamy do środka! Seria QLED w tym roku składać się będzie nie z 3 ale 4 modeli: Q9, Q8, Q7 oraz Q6. Ten ostatni pozbawiony będzie elementów wyposażenia charakterystycznych dla QLED jednak obrazowo ma nadal trzymać wysoki poziom.

(2498)

Piotr "Gmeru" Gmerek Redaktor naczelny HDTVPolska. Posiadacz THX Certified Level 2. Członek polskiego oddziału SMPTE. Maniak najwyższej jakości obrazu. Poniżej 4K nie schodzę ;-). Pasjonat i kolekcjoner konsol, gier oraz filmów. Na słowo "Limitowana edycja" dostaję gęsiej skórki ;-).

Comment(8)

  1. Ładnie wygląda, widać, że to produkt premium. I co najważniejsze prosty ekran :) Podoba mi się ta skrzynka, do której podłączamy kable, a z tv wychodzi tylko jeden mały przewód. Fajnie gdyby inni  producenci też poszli tą drogą.

     

    Kiedy można się spodziewać opublikowania testu?

  2. Ja też czekam :ph34r: . Ale coś długo im schodzi :angry2:

  3. Nie ma co czekać na test Pana Koper. Z testów na zagranicznych stronach wynika jasno że ten model to chyba najlepszy Led. Ciekawsze jest to że jest nie do zakupienia w Polsce. Jak by ktoś miał info o dostępności to proszę o info. Panowie z HDTV.PL w końcu zamieszczą swoje uwagi, ale myślę że nic nowego nie wymyślą, tylko potwierdzą jakość Q9. Interesujące mogą być doznania osób które nabędą i same wypróbują w warunkach domowych.

  4. No to się mocno zdziwisz bo telewizor jest niezwykle zaawansowany i pisać można o nim baaaaaaaaaaaaaaaaardzo dużo. Ciekawe czy np. na zagranicznych stronach zobaczysz ile ten telewizor ma średniego hdr, jak sprawdza się lag 4K HDR w motion plus gra itd itd. Myślę, że w naszych testach jest dużo nowego ;)

  5. No to wspaniale-oczywiście zaawansowanie tv:D. Może chcecie pisać w odcinkach, albo kilku tomach opowieść? Coś na kształt opisów w "Nad Niemnem". Osobnym tematem może być zakład honorowy: czy Wy zdążycie zamieścić choćby pierwszy odcinek swojej recenzji, czy ja już podzielę się wrażeniami z użytkowania tego modelu? Pozdrawiam i życzę miłej majówki.