Home Testy Mobile HD Samsung Galaxy Note10+ | TEST | Do perfekcji jeden krok
Samsung Galaxy Note10+ | TEST | Do perfekcji jeden krok

Samsung Galaxy Note10+ | TEST | Do perfekcji jeden krok

3.42K
0

„Rysik? Po co komu rysik?” – pytał retorycznie Steve Jobs podczas prezentacji pierwszego iPhone’a w 2007 roku. Założyciel Apple zwyczajnie nie widział dla stylusów przyszłości w sektorze smartfonów. Od wypowiedzenia tych słów minęło kilkanaście lat, a Samsung wciąż sukcesywnie dołącza rysiki do swoich najmocniejszych flagowych telefonów, promując je jako nieodzowne akcesorium. Najnowszy „notes” poznałem osobiście od A do Z. Zapraszam do lektury kompleksowego testu Galaxy Note10+.

Słowem wstępu

Smartfony z serii Note uchodzą za urządzenia, od których należy oczekiwać absolutnie wszystkiego. Mają być prężnie działającymi komputerami, gotowymi do pracy i zabawy w dowolnym momencie i w każdych warunkach. Jeszcze do niedawna Samsung promował je jako sprzęty przeznaczone głównie dla biznesu – stąd też podkreślana i powtarzana jak mantra ważna rola rysika S Pen – ale przynajmniej dwie ostatnie generacje Note’ów to już telefony czysto konsumenckie, mające bić rekordy sprzedaży i poszerzać grono użytkowników produktów i usług koreańskiego producenta.

Test Galaxy Note 10+

Dlaczego na wstępie tyle uwagi poświęcam schowanemu w obudowie Note’a rysikowi? Bo to dziś jeden z niewielu wyróżników tej rodziny urządzeń na rynku. Na palcach jednej ręki policzyć można różnice pomiędzy Notem a flagową serią S Samsunga (Galaxy S10+ testowaliśmy dla Was kilka miesięcy temu), o wspólnych cechach dzielonych ze smartfonami pędzącej po autostradzie mocy i innowacji konkurencji nie wspominając. Zatem na starcie zaznaczam – w tym tekście sporo przeczytacie o stylusie i – może przede wszystkim – ekranie Galaxy Note’a 10+ oraz o ich współpracy. Zaczynamy jednak od tego, co w oczy rzuca się jako pierwsze, kiedy spoglądamy na ten telefon.

Advertisement

(3418)

Dodaj komentarz

avatar

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

  Subskrybuj  
Powiadom o