Home News Informacje prasowe Galaxy AI trafi na więcej urządzeń! Na jakich urządzeniach będzie można korzystać z rewolucyjnych funkcji?
Galaxy AI trafi na więcej urządzeń! Na jakich urządzeniach będzie można korzystać z rewolucyjnych funkcji?

Galaxy AI trafi na więcej urządzeń! Na jakich urządzeniach będzie można korzystać z rewolucyjnych funkcji?

1.18K
0

Firma Samsung wdraża funkcje Galaxy AI na kolejne smartfony oraz tablety Galaxy! To wszystko za pomocą aktualizacji One UI 6.1, która jest już dostępna na wybranych urządzeniach. Jakie nowe funkcje wprowadzi Galaxy AI? Poniżej zapoznacie się z informacją od producenta.

Samsung udostępnia Galaxy AI na kolejne urządzenia! Jakie nowe funkcje się pojawią?

Wraz z najnowszą aktualizacją One UI 6.1 kluczowe funkcje Galaxy AI będą dostępne również na wybranych smartfonach i tabletach Galaxy! Samsung udostępnił nową aktualizację interfejsu One UI 6.1, dzięki której posiadacze urządzeń z serii Galaxy S23, S23 FE, Z Flip5, Z Fold5, Tab S9 (5G) i Tab S9 (Wi-Fi) zyskają nowe możliwości komunikacji, funkcje wspomagające kreatywność i produktywność, dzięki Galaxy AI.

Galaxy AI zaprojektowano z myślą o zapewnianiu najwyższej jakości doświadczeń na urządzeniach mobilnych i wspieraniu użytkowników w codziennym życiu. Wraz z najnowszą aktualizacją One UI 6.1 na wybranych urządzeniach Galaxy skorzystać będzie można z funkcji zaprezentowanych w tegorocznej flagowej serii Galaxy S24:

  • Circle to Search with Google (Zakreśl, by wyszukać) – po zaznaczeniu lub dotknięciu zdjęcia bądź grafiki na ekranie urządzenia otrzymujemy wygenerowane jakościowe rezultaty wyszukiwania w Google, dzięki czemu interesujące nas informacje zdobędziemy w szybki i intuicyjny sposób.
  • Chat Assist (Asystent Pisania) – może pomóc poprawić styl konwersacji, generując kontekstowe sugestie, by dostosować wypowiedzi do sytuacji – np. wymiana wiadomości z pracownikiem lub chwytliwa fraza do wpisu w mediach społecznościowych.
  • Interpreter (Tłumacz) – tłumaczenie rozmowy na tekst, dzięki czemu osoba z którą próbujemy się porozumieć może przeczytać to, co chcemy powiedzieć na ekranie urządzenia. Nie jest wymagane połączenie Wi-Fi ani dane mobilne.
  • Live Translate (Tłumaczenie na żywo)1 – dwukierunkowe tłumaczenia głosowe i tekstowe rozmów telefonicznych w czasie rzeczywistym, dzięki czemu rezerwacja biletów za granicą lub rozmowa w egzotycznym języku jest łatwiejsza niż kiedykolwiek. Tłumaczenie odbywa się w aplikacji natywnej, nie ma więc potrzeby korzystania z zewnętrznych narzędzi.
  • Note Assist (Asystent Notatek)2 – generowane przez AI podsumowania, wstępnie sformatowane szablony i strony tytułowe, które usprawnią tworzenie notatek przy pomocy gotowych formatów, zwiększając codzienną produktywność.
  • Transcript Assist (Asystent Transkrypcji)3 – wykorzystuje sztuczną inteligencję do zamiany mowy na tekst, tworzenia podsumowań, a nawet tłumaczenia nagrań głosowych.
  • Browsing Assist (Asystent Przeglądania) – pomaga być na bieżąco, jednocześnie oszczędzając czas poprzez tworzenie streszczeń artykułów prasowych lub witryn.
  • Generative Edit (Edycja Generatywna)4 – daje jeszcze więcej swobody twórczej w mobilnej fotografii, ułatwiając wyrównywanie obiektów oraz zmienianie ich rozmiarów i położenia nawet po zrobieniu zdjęcia.
  • Edit Suggest (Sugestie edycji)5 – osobisty edytor zdjęć wykorzystujący AI do sugerowania idealnych propozycji retuszu dla każdego zdjęcia.
  • Instant Slow-mo – może generować dodatkowe klatki, interpolując ruch obiektów, by spowolnić bardziej dynamiczne ujęcia wykonane smartfonem dla uzyskania spektakularnego efektu slow-mo.

Udostępnianie aktualizacji dla urządzeń Galaxy S23, S23 FE, Z Fold5, Z Flip5, Tab S9 (5G) i Tab S9 (Wi-Fi) rozpoczęło się 28 marca.

1 Funkcja Live Translate wymaga połączenia z Internetem i zalogowania się na konto Samsung Account. Funkcja ta jest dostępna tylko w fabrycznie zainstalowanej aplikacji na telefonach Samsung. Niektóre wersje językowe mogą wymagać pobrania pakietu językowego. Dostępność usługi może różnić się w zależności od języka. Nie gwarantuje się dokładności wyników tłumaczenia.
2 Funkcja Note Assist wymaga połączenia z siecią i zalogowania się na konto Samsung Account. Obowiązuje limit znaków. Dostępność usługi może się różnić w zależności od języka. Nie gwarantuje się dokładności informacji wyjściowych.
3 Funkcja Transcript Assist wymaga połączenia z siecią i zalogowania się na konto Samsung Account. Funkcja Transcript Assist jest dostępna tylko w przypadku fabrycznie zainstalowanej aplikacji Samsung Voice Recorder lub plików nagranych przy użyciu fabrycznie zainstalowanej aplikacji Samsung Phone. Nagrywanie głosu przez fabrycznie zainstalowaną aplikację Samsung Phone może nie być obsługiwane w niektórych krajach. Czas trwania nagranych plików, które mają być przetworzone nie może przekraczać 3 godzin. Funkcja streszczenia w Transcript Assist może zostać aktywowana po osiągnięciu określonej liczby znaków. Dostępność usługi może się różnić w zależności od języka. Nie gwarantuje się dokładności informacji wyjściowych.
4 Funkcja wymaga połączenia z siecią i zalogowania się na konto Samsung Account. Edycja za pomocą funkcji Generative Edit tworzy zdjęcie o rozmiarze do 12 MP. Podczas zapisywania na zdjęcie wyjściowe nakładany jest widoczny znak wodny w celu wskazania, że zostało ono wygenerowane przez AI. Nie gwarantuje się dokładności i niezawodności generowanych rezultatów.
5 Funkcja obsługuje formaty JPG, PNG, GIF i MP4. Wyniki i jakość edycji mogą się różnić w zależności od warunków zdjęciowych. Nie gwarantuje się dokładności wyników edycji.

Źródło: informacje prasowe

Znajdujesz się w sekcji Informacje prasowe. Zamieszczone tutaj materiały zostały w dużej części opracowane przez firmy niezwiązane z redakcją HDTVPolska. Redakcja HDTVPolska nie ponosi odpowiedzialności za treść publikacji.


Przeczytaj więcej na temat produktów firmy Samsung:

(1179)

0 0 głos
Article Rating
Subskrybuj
Powiadom o
guest

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

0 komentarzy
Informacje zwrotne
Zobacz wszystkie komentarze
0
Chcielibyśmy poznać twoje zdanie na ten tematx
()
x