Home News Ambilight na telewizorach Samsung?! Coś w tym jest – właśnie pojawiła się aplikacja!
Ambilight na telewizorach Samsung?! Coś w tym jest – właśnie pojawiła się aplikacja!

Ambilight na telewizorach Samsung?! Coś w tym jest – właśnie pojawiła się aplikacja!

705
0

Na telewizorach marki Samsung dostępnych w Polsce właśnie pojawił się Ambilight – no, może nie do końca. O nasz rynek poszerzyła się za to dostępność aplikacji Philips Hue Sync, nad którą wspólnie pracowali obaj producenci. Za jej pomocą można łatwo zintegrować oświetlenie zewnętrzne z wyświetlanymi na ekranie materiałami. Ile to kosztuje?

Aplikacja Philips Hue pojawiła się na telewizorach Samsung! Dostępność od serii Q60

Dostępność aplikacji Philips Hue Sync na telewizorach Samsung potwierdziliśmy we wtorek rano. Usługa pojawiła się w obrębie sklepu w systemie Tizen i jest dostępna we wszystkich seriach od Q60 wzwyż z roczników 2022 i nowszych.

Hue Sync pozwala nam uzyskać efekt tożsamy z tym, który świetnie znany jest z telewizorów marki Philips i barwnego systemu podświetlenia Ambilight. W modelach holenderskiego producenta jest on zintegrowany, natomiast w przypadku odbiorników Samsung podobne doświadczenia zapewni nam dokupowany osobno mostek Hue Bridge oraz zestawy świateł Philips Hue. To właśnie aplikacja Hue Sync ma za zadanie zsynchronizować nasz zestaw z treściami włączonymi na ekranie telewizora.

Za taką możliwość musimy jednak zapłacić. Poza kosztem Hue Bridge i wybranego zestawu świateł, możemy zdecydować się na dwie ścieżki: jednorazowe uiszczenie kwoty w wysokości około 520 złotych (130 dolarów) za dożywotnią możliwość integracji Philips Hue z telewizorem lub około 12 zł (2,99 dolarów) miesięcznie.

Wejście Hue Sync na polski rynek to znakomita wiadomość szczególnie dla tych, którzy już posiadają telewizor marki Samsung oraz zestaw lub kilka zestawów Philips Hue. Czy należycie do grona takich osób? Od teraz możecie poszerzyć swoje doświadczenia z oglądania bez konieczności wymiany telewizora na model Philipsa.

Źródło: własne


Przeczytaj więcej na temat produktów firmy Samsung:

(705)

0 0 głos
Article Rating
Subskrybuj
Powiadom o
guest

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

0 komentarzy
Informacje zwrotne
Zobacz wszystkie komentarze
0
Chcielibyśmy poznać twoje zdanie na ten tematx
()
x