Home Promocje Uwaga – rekordowa cena za hitowy TV OLED od Samsunga! 65 cali premium za niewielkie pieniądze
Uwaga – rekordowa cena za hitowy TV OLED od Samsunga! 65 cali premium za niewielkie pieniądze

Uwaga – rekordowa cena za hitowy TV OLED od Samsunga! 65 cali premium za niewielkie pieniądze

10.68K
0

Tuż przed Wielkanocą w sieci Media Expert czeka rekordowa promocja na aktualny telewizor OLED marki Samsung! Teraz model S90C możemy zakupić w najniższej dotąd cenie, a decydując się na raty 0% będziemy mogli zapłacić jeszcze mniej – dwie raty będą gratis! Samsung OLED S90C to jeden z najlepszych modeli tego producenta z matrycą QD-OLED. Gdzie dokładnie kupić?

Czytelniku, jako jedyni w kraju sprawdzamy osobiście opisywane telewizory pod względem posiadanych parametrów, za pomocą specjalistycznego sprzętu pomiarowego o wartości ponad 100 000 zł:

  • Spektroradiometr Jeti Specbos 1211
  • Kolorymetr Klein-K10A oraz Klein-K80
  • Murideo Fresco Six-G (Dolby Vision)
  • Murideo The SEVEN Generator HDMI 2.1 4K/120fps (Dolby Vision, Dolby Audio)
  • Autorski pomiar Input Lag w 4K HDR (jako jedyni w Polsce dokonujemy takich pomiarów w 4K HDR)
  • Najlepsze na rynku kable HDMI: MagicLink

W związku z powyższym, masz więc pewność, że czytasz o produkcie czy promocji, która nie jest przepisana z ulotki lub z innej strony w sieci bez jej faktycznego sprawdzenia. Jeżeli zamierzasz skorzystać z naszego tekstu, skontaktuj się z Redakcją. Wszelkie prawa do informacji i zdjęć z testów HDTVPolska są zastrzeżone!

Pomiary w redakcji HDTVPolska za pomocą spektrometru Jeti Specbos 1211 i kolorymetru Klein K10A

Promocja na telewizor w Media Expert – rekordowo niska cena Samsung OLED S90C 65 cali! Do tego 2 raty gratis

Dosłownie tuż przed Świętami Wielkiej Nocy w sieci Media Expert czeka na wszystkich chętnych znakomita, absolutnie rekordowa promocja na aktualny telewizor Samsung OLED S9oC! Model ten w wariancie 65 cali można tam kupić za 6 879 złotych, ale to jeszcze nie wszystko. Zakupu możemy bowiem dokonać na aż 30 rat 0% z dwiema ratami gratis – wtedy cena telewizora wyniesie tylko 6 240 zł! Nie musimy chyba dodawać, że tak tanio w przypadku tego wariantu nie było jeszcze nigdy. Możemy również skorzystać z dodatkowych promocji obejmujących pakiet usług gratis i kod do MEGOGO na 3 miesiące.

Model S90C to kolejny krok w rozwoju technologii QD-OLED przez południowokoreańskiego producenta. Poniżej prezentujemy rezultaty naszego pieczołowitego testu.

Dostępność modelu w promocji
Samsung OLED S90C 65″ (2023) 6 879 zł 7 259 zł

Aktualny telewizor Samsung OLED S90C z rocznika 2023 – wyniki redakcyjnego testu HDTVPolska

Nasz test kolejnego modelu marki Samsung z matrycą QD-OLED można przeczytać na portalu. Dokładne analizy podsumowaliśmy następująco:

“Samsung OLED S90C jest bez wątpienia kolejnym udanym modelem z matrycą QD-OLED koreańskiego producenta. Decyzja o połączeniu technologii OLED z kropką kwantową okazuje się być w dalszym ciągu bardzo dobrym kierunkiem rozwoju. Dzięki nowej technologii jesteśmy w stanie uzyskać lepsze wyniki na prawie każdej płaszczyźnie w stosunku do podstawowych paneli produkcji konkurencji. Mamy tu na myśli zdecydowanie wyższą jasność, lepsze kąty widzenia oraz pokrycie szerokiej palety barw. Skuteczna powłoka antyrefleksyjna oraz wysoka jasność w materiałach SDR (507 nitów) pozwala nam na bezproblemowe oglądanie telewizji w nasłonecznionym pomieszczeniu. Trzeba jedynie pamiętać, że przy seansie dziennym znacząco pogarsza się czerń, co nie ma miejsca w alternatywnych technologiach. Materiały HDR, dzięki wysokiej jasności i nieskończonemu kontrastowi, z pewnością nie raz wywołają efekt WOW! Dla siebie coś znajdą również fani sportu, gdyż matryca OLED o natychmiastowej reakcji z odświeżaniem 144Hz i z bardzo dobrym upłynniaczem z pewnością przypadnie im do gustu.”

test telewizor samsung oled s90c

Źródła: Media Expert, własne (wszystkie pomiary i testy w redakcji HDTVPolska)


Przeczytaj więcej na temat produktów firmy Samsung:

(10676)

0 0 głos
Article Rating
Patryk Staszewski Pan od promocji. Z rynkiem RTV związany od 20 lat. Prywatnie wielki fan F1.
Subskrybuj
Powiadom o
guest

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

0 komentarzy
Informacje zwrotne
Zobacz wszystkie komentarze
0
Chcielibyśmy poznać twoje zdanie na ten tematx
()
x