Home News Rakuten Sports – nowa sportowa platforma VOD
Rakuten Sports – nowa sportowa platforma VOD

Rakuten Sports – nowa sportowa platforma VOD

318
0

Firma Rakuten ogłosiła wprowadzenie platformy VOD Rakuten Sports. Zapewni ona zawartość związaną z piłką nożną, a w dalszej kolejności innymi sportami.

Rakuten Sports przede wszystkim oferuje zawartość związaną z japońskim futbolem. Tam właśnie obejrzymy mecze J League. Stałym programem ma również być Iniesta TV. Andres Iniesta jest obecnie graczem Vissel Kobe. Platforma VOD będzie dostępna w ponad 140 krajach na świecie.

Rakuten Sports

Popularność J League ciągle rośnie, a uruchomienie własnej usługi może dodatkowo japońskiemu futbolowi pomóc. W dalszej perspektywie Rakuten Sports plagnie poszerzyć ofertę o treści związane z koszykówką, tenisem stołowym i innymi sportami.

Serwis jest dostępny w Polsce (tutaj), a na stronie internetowej usługi można za darmo oglądać odcinki Iniesta TV oraz skróty minionych spotkań. Docelowo można również oglądać mecze na żywo, ale w momencie publikacji nie wiemy, czy ta usługa jest płatna.


ZOBACZ TAKŻE: Rakuten TV uruchomi streaming 8K w tym roku


Źródło: Advanced Television

(318)

Jakub Krawczyński Gram od 1991, kocham moje hobby więc mam wszystkie konsole. Niemniej fascynuje mnie świat filmu, technologii i popkultury ogólnie, a poza dobrym kinem samym w sobie, doceniam także świetną jakość obrazu - tak w grach, jak i filmach.