Home News Wielki wyścigowy hit w ofercie PlayStation Plus już za kilka dni? Sony może odpowiedzieć na premierę Forza Horizon 5!
Wielki wyścigowy hit w ofercie PlayStation Plus już za kilka dni? Sony może odpowiedzieć na premierę Forza Horizon 5!

Wielki wyścigowy hit w ofercie PlayStation Plus już za kilka dni? Sony może odpowiedzieć na premierę Forza Horizon 5!

1.84K
0

Jesteśmy już o krok od ogłoszenia oferty usługi PlayStation Plus na listopad! W nadchodzącym miesiącu posiadacze konsol PS4 i PS5 dostaną więcej gier niż zwykle, ale tytuły trzech głównych z nich pozostają tajemnicą. Jeden z portali, którego przewidywania spełniały się w przeszłości, pokusił się o prognozę! Czy do usługi wejdzie wielki hit wyścigowy?

PlayStation Plus – jakie gry na listopad 2021 w ofercie? Może tam trafić DIRT 5!

Dziś wieczorem odbędzie się kolejna konferencja Sony State of Play, podczas której Japończycy będą mieli szansę zaprezentowania kolejnych gier zmierzających na swoje konsole. Przeważająca większość źródeł w sieci przewiduje, że nie poznamy jeszcze oferty usługi PlayStation Plus – ta może zostać ujawniona dopiero jutro, a więc później niż ma to miejsce zazwyczaj.

Ruszyło Days of Play 2020, czyli gratka dla posiadaczy konsol Sony. Wielkie promocje!
Co w listopadzie?

W temacie konkretnych gier, które dostaną abonenci Plusa grający na PS4 i PS5, nie wiadomo zbyt wiele. Ujawniono wprawdzie, że ci drudzy otrzymają w ramach subskrypcji aktualizację gry Oddworld: Soulstorm, a na dodatek pojawią się po raz pierwszy trzy tytuły dedykowane zestawowi PS VR (szczegóły poniżej), ale to wszystko. Nie znamy przede wszystkim nazw produkcji, które są zawsze podstawą abonamentu.

Brak konkretnych przecieków nie oznacza jednak, że brakuje spekulacji i prognoz! Portal ComicBook, który w poprzednich miesiącach kilkukrotnie trafnie przewidywał gry trafiające do PS Plus, po raz kolejny opublikował swoje typy. Głównym tytułem, który wymieniono, jest DIRT 5! Czy Sony naprawdę pokusi się o wrzucenie do płatnej usługi tak dużej produkcji? Według źródła to możliwe, ponieważ Japończycy mogą chcieć złagodzić uderzenie ze strony Microsoftu – w końcu już 5 listopada (czyli dokładnie wtedy, kiedy do Plusa trafiają nowe gry) na konsolach Xbox i w usłudze Game Pass zadebiutuje Forza Horizon 5!

Jeśli to się nie potwierdzi, to sprawdzić się może druga prognoza ComicBook. Jako kolejny tytuł w PlayStation Plus na listopad portal typuje Final Fantasy XV. Dlaczego? W przyszłym miesiącu ten tytuł będzie obchodził swoją 5. rocznicę, co miałoby być dobrą okazją do oficjalnego “pożegnania” tego wydania. Nie zarabia on już w końcu za wiele pieniędzy dla Sony i twórców ze studia Square Enix.

Co ciekawe, podobna strategia przewidywania zyskiwała w przeszłości potwierdzenie w rzeczywistości. Sony faktycznie bardzo często buduje ofertę PS Plus w oparciu o propozycje konkurencji, a także specjalne wydania czy rocznice poszczególnych gier. Na koniec źródło wspomina jeszcze o grze Radiohead’s Kid A Mnesia Exhibition – ta miałaby trafić wyłącznie na PS5. Premierę ustalono na 5 listopada (a więc pasuje), a Sony poświęciło nieco pracy na działania marketingowe wokół tego tytułu.

PlayStation Plus na listopad i kolejne miesiące – 3 dodatkowe gry na PS VR!

Począwszy od listopada, w każdej kolejnej ofercie PS Plus będą się pojawić dodatkowe 3 gry dedykowane technologii VR i kompatybilne z zestawem producenta. Niestety nie wiemy jeszcze, jakie tytuły pojawią się tam jako pierwsze. Sony zapowiedziało, że więcej szczegółów zdradzi w najbliższym czasie. Prawdopodobnie gry zostaną ujawnione wraz z pozostałymi nowościami na PS4 i PS5 w “Plusie”.

Przy okazji możemy zerknąć na listę pięciu najpopularniejszych tytułów wspierających VR. W te gry posiadacze konsol i zestawów z całego świata grają najczęściej Któraś z nich może pojawić się w PS Plus w listopadzie:

  • Rec Room
  • Beat Saber
  • PlayStation VR Worlds
  • The Elder Scrolls V: Skyrim VR
  • Resident Evil 7 biohazard

Nowa jakość w PlayStation Plus! Od listopada Sony będzie dorzucać 3 dodatkowe gry - razem będzie ich aż 6! Co będą dostawać gracze?

magicLinks_2_1

Źródło: https://comicbook.com/gaming/news/playstation-ps-plus-ps4-ps5-free-games-november/


Więcej na temat konsol i gier:

(1837)

0 0 głos
Article Rating
Subskrybuj
Powiadom o
guest

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

0 komentarzy
Informacje zwrotne
Zobacz wszystkie komentarze
0
Chcielibyśmy poznać twoje zdanie na ten tematx
()
x