Home News Kolejny polski serial wchodzi na HBO Max! To hit
Kolejny polski serial wchodzi na HBO Max! To hit

Kolejny polski serial wchodzi na HBO Max! To hit

5.58K
0

Do katalogu platformy streamingowej HBO Max wkrótce trafi polski serial “Behawiorysta”! To kolejna polska produkcja, którą będzie mogła obejrzeć jeszcze szersza widownia. To świetna wiadomość, jeśli posiadasz tam abonament! O czym opowiada serial?

Polski serial “Behawiorysta” trafi na HBO Max! Kiedy będziemy mogli go tam obejrzeć?

Już wkrótce w ofercie serwisu streamingowego HBO Max pojawi się polski serial “Behawiorysta”! To kolejny tytuł produkcji Player Original, o który wzbogaciła się platforma – pierwszy była “Szadź”, a następnie “Chyłka”. Teraz dołączy do nich produkcja z 2022 roku z Robertem Więckiewiczem w roli głównej!

O czym opowiada serial “Behawiorysta”? Opis serialu oraz krótki zwiastun znajdziecie poniżej:

Gerard Edling to stateczny wykładowca, ekspert w dziedzinie kinezyki – nauki zajmującej się badaniem mowy ciała oraz były prokurator z ogromnym doświadczeniem, Horst Zeiger – wycofany, młody mężczyzna, outsider, maniak komputerowy i… totalnie nieprzewidywalny morderca. Gdy jeden z nich zamierza popełnić zbrodnię, drugi, znany z tego, że potrafi rozszyfrować każdego przestępcę i rozwiązać każdą sprawę, próbuje temu zapobiec. Niestety skutkiem ich pojedynku jest makabryczne widowisko, transmitowane online do tysięcy widzów…

Gerard Edling (Robert Więckiewicz) to persona non grata w opolskich organach ścigania. Jednak, ze względu na umiejętność interpretacji mowy ciała, zostaje nieoficjalnie poproszony o pomoc w schwytaniu niebezpiecznego szaleńca. Mężczyzna wziął za zakładników dzieci i wychowawców jednej z miejskich szkół, nie żądając przy tym nic w zamian. Pod ogromną presją czasu, Edling stara się odkryć motywację porywacza i go przechytrzyć. Niestety, okazuje się, że trafił na równego sobie przeciwnika. Przestępca wydaje się doskonale znać sztuczki Gerarda, potrafi przewidzieć każdy jego ruch. Dodatkowo wykorzystując potęgę Internetu, zaczyna realizować swój misterny plan…

Behawiorysta6_3
fot. materiały prasowe

Świat online stał się integralną częścią codziennego życia. Użytkownicy sieci intensywnie lajkują, szerują, udostępniają, czatują. Zakupy, praca, nauka, a nawet relacje i emocje – wszystko jest „na kliknięcie”. Jak się okazuje, dla Horsta (Krystian Pesta), również decyzja o życiu lub śmierci innych. Internet w jego rękach to narzędzie do precyzyjnego planowania zbrodni i manipulowania ludźmi. Zeiger organizuje swoiste igrzyska śmierci i zaprasza wszystkich do wirtualnego uczestnictwa w krwawym show. Wybór ofiary pozostawia widzom, bezpiecznie schowanym za ekranami swoich komputerów. Czy organom ścigania oraz Gerardowi uda się zapobiec morderstwom? A może, w erze wszechobecnego WiFi, przestarzałe policyjne procedury i długo trwające formalności staną na drodze do uratowania kolejnych ofiar?

Obok Roberta Więckiewicza w serialu pojawią się także Krystian Pesta, Katarzyna Dąbrowska, Anna Mrozowska, Magdalena Czerwińska, Mirosław Haniszewski, Rafał Zawierucha, Maria Sobocińska i Anna Próchniak.

Akcja „Behawiorysty” rozgrywa się w Opolu, tu też powstawała część zdjęć do serialu. Producentem serialu z ramienia TVN jest Tomasz Cichoń, producentem wykonawczym Violetta Furmaniuk-Zaorska i Aktiv Media. Serial jest współfinansowany przez Polski Instytut Sztuki Filmowej.

hbo max vod platforma filmy film mężczyzna imieniem otto premiera

Źródła: https://filmozercy.com/wpis/behawiorysta-kiedy-drugi-sezon-hbo-max-pokaze-kolejny-polski-serial-playera, materiały prasowe


Filmy, seriale i serwisy VoD – przeczytaj więcej:

(5576)

1 1 głos
Article Rating
Subskrybuj
Powiadom o
guest

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

0 komentarzy
Informacje zwrotne
Zobacz wszystkie komentarze
0
Chcielibyśmy poznać twoje zdanie na ten tematx
()
x