Home News Platforma player.pl odświeża wygląd i menu – sprawdzamy
Platforma player.pl odświeża wygląd i menu – sprawdzamy

Platforma player.pl odświeża wygląd i menu – sprawdzamy

453
0

Serwis player.pl odświeżył swoją internetową wersję. Teraz nawigacja, a także odnajdowanie treści powinno być szybsze. Przyglądamy się tym zmianom. 

Jak wiadomo z różnych badań, na platformach VOD nie mniejsze, lub nawet większe znaczenie od zawartości ma także interfejs. Taka filozofia przyświeca np. działaniom firmy Netflix. W końcu gdy nie potrafimy szybko znaleźć tego, czego chcemy, łatwo zrezygnować z oglądania w ogóle. Ba, nawet wtedy, kiedy względnie wiemy, co chcemy oglądać, proces wyszukiwania również zajmuje nam trochę czasu. Od teraz na jednym z największych polskich serwisów, player.pl zmienił swoje szaty. 

player nowości

Player oferuje społecznościową inicjatywę Player Labs, w ramach której użytkownicy platformy dzielą się swoimi spostrzeżeniami, które potem wpływają na ostateczny kształt usługi. Obecne zmiany zostały wprowadzone właśnie z zebranych przez użytkowników informacji zwrotnych.

Player.pl – nowy wygląd i menu serwisu internetowego

Zmiany dotyczą player.pl w wersji przeglądarkowej i mają ułatwić w niej nawigację poprzez wprowadzenie działów tematycznych. Od teraz dostępnych jest sześć kategorii, według których pogrupowane są treści:

  • Seriale
  • Programy
  • Filmy
  • Dla dzieci
  • Kanały TV
  • Kolekcje

player nowości

Ponadto szybciej będziemy teraz mogli wznowić oglądane filmy, seriale czy programy poprzez dodanie funkcji “kontynuuj oglądanie”. Od teraz również menu “Mój player” i dostęp do sekcjiulubionebędzie znacznie szybszy i możliwy z głównego ekranu menu.

Player.pl – dalsze plany rozwoju

Po odświeżeniu serwisu internetowego, w następnej kolejności udoskonalone mają być aplikacja mobilna oraz aplikacja Smart TV.

player nowości

Źródło: TVN, opracowanie własne

Więcej na temat player.pl:

(453)

Dodaj komentarz

avatar

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

  Subskrybuj  
Powiadom o