Home News Filmy i seriale Został Polakiem, prawie dostał Oscara, a teraz prezentuje nam swój “Debiut”. Oto nowy film twórcy “Prawdziwego bólu”!
Został Polakiem, prawie dostał Oscara, a teraz prezentuje nam swój “Debiut”. Oto nowy film twórcy “Prawdziwego bólu”!

Został Polakiem, prawie dostał Oscara, a teraz prezentuje nam swój “Debiut”. Oto nowy film twórcy “Prawdziwego bólu”!

14
0

Odrobinę niecodzienna kolejność, jeśli mnie spytacie… Szczególnie biorąc pod uwagę fakt, że będzie to jego trzeci film, ale lepiej późno, niż wcale!

kadr z filmu "Debiut"
kadr z filmu “Debiut”

Jesse Eisenberg, a więc aktor i reżyser, którego Prawdziwy ból w 2024 roku rozpalił do czerwoności polską widownię oraz zdobył dwie nominację do Oscara, jakie udało mu się ostatecznie przekuć w jedną złotą statuetkę, powraca do świata reżyserii!

Jego trzeci film nosi tytuł Debiut. Główne role w produkcji zagrają Julianne Moore (Kingsman: Złoty Krąg) oraz Paul Giamatti (Przesilenie zimowe). Obraz opowie o nieśmiałej kobiecie, która niespodziewanie dostaje rolę w lokalnym przedstawieniu oryginalnego musicalu. Pod wpływem charyzmatycznego i enigmatycznego reżysera zatraca się w roli i świecie spektaklu. Brzmi trochę, jakby Eisenberg stworzył swojego Czarnego łabędzia, jednak całość ma mieć znacznie mniej dramatyczny ton. Podobno…

Co ciekawe Eisenberg nie tylko film wyreżyserował i napisał do niego scenariusz, ale jest również autorem jego muzyki do spółki z panem, który pracował wcześniej m.in. nad La La Land.

A do tego pojawi się również na ekranie jako aktor. Człowiek orkiestra, czyż nie? Projekt powstaje dla studia A24, a swoją premierę kinową mieć będzie… “wkrótce”. Obstawiam tegoroczną jesień.

Źródło: YT  

Chcesz być na bieżąco? Obserwuj nas na Google News

Zobacz więcej:

(14)

0 0 głos
Article Rating
Paweł Maksimczyk Filmoznawca, największy fan "Martwego zła" i "Scotta Pilgrima". Za każdym razem, kiedy pisze o sobie w trzeciej osobie, gdzieś na świecie materializuje się pegaz. Od lat łączy go love-hate relationship z Bradleyem Cooperem. W wolnych chwilach (czyli kiedy akurat nie ogląda filmów)... ogląda seriale, gra w gry i zaczytuje się w komiksach DC. Wielbiciel kina grozy i horroru w każdej formie. Owszem, "Obecność" jest straszna, ale widzieliście kiedyś z bliska borsuka amerykańskiego?
Subskrybuj
Powiadom o
guest

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

0 komentarzy
Informacje zwrotne
Zobacz wszystkie komentarze
0
Chcielibyśmy poznać twoje zdanie na ten tematx
()
x