Home News Platforma CANAL+ będzie oferować dekoder 4K Android TV
Platforma CANAL+ będzie oferować dekoder 4K Android TV

Platforma CANAL+ będzie oferować dekoder 4K Android TV

8.34K
0

Platforma CANAL+ planuje poszerzyć swoją ofertę o nowy dekoder z Android TV. Nie wiemy, jaka jest dokładna data wprowadzenia, ale znamy jego parametry techniczne.

Nowy dekoder Platformy CANAL+ nosi oznaczenie HY4001 i powstał on w oparciu o platformę Skyworth HY40A. Jest to hybrydowe urządzenie typu STB z Android TV w wersji 9.0 (Pie) obsługujące DVB-T/T2.

Jeśli chodzi o technikalia, to dekoder jest wyposażony w zintegrowany układ SoC Amlogic S950X2 z czterordzeniowym procesorem 1,8 GHz ARM Cortex A53 oraz GPU ARM Mali G31. Sprzęt obsługuje rozdzielczość 4K i jest zgodny z kodekiem H.265 (HEVC).

Platforma CANAL+

W korespondencji z portalem satkurier, rzecznik Platformy CANAL+ potwierdził, że firma ma zamiar taki dekoder wprowadzić. Nie padła jednak informacja, kiedy dokładnie wejdzie na polski rynek. Dodanie jego do oferty Platformy CANAL+ będzie się jednak wiązało z udostępnieniem w Polsce wcześniej niedostępnej u nas usługi myCANAL.

Źródło: satkurier

(8344)

Jakub Krawczyński Fascynuje mnie świat filmu, technologii i popkultury ogólnie, a poza dobrym kinem samym w sobie, doceniam także świetną jakość obrazu - tak w grach, jak i filmach.

Dodaj komentarz

avatar

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

  Subskrybuj  
Powiadom o