Home Testy Telewizory LCD Philips Philips PUS8303 | TEST | 2018 Android TV 49″ z Ambilight i Ultra HD 4K HDR
Philips PUS8303 | TEST | 2018 Android TV 49″ z Ambilight i Ultra HD 4K HDR

Philips PUS8303 | TEST | 2018 Android TV 49″ z Ambilight i Ultra HD 4K HDR

105.70K
102

Wygląd

Philips PUS8303 prezentuje się od dobrej strony od razu po wyjęciu z kartonu. Widać, że nie szczędzono na wykonaniu. Ekran posiada metalizowaną ramkę z efektem szczotkowania, która nie jest szczególnie smukła, ale z racji jej bardzo dobrego wyglądu może być traktowana jako ozdoba telewizora i takie jak mniemam było założenie głównych projektantów. W końcu fajnie gdy telewizor wyróżnia się na tle innych konstrukcji, które są do siebie od frontu bliźniaczo podobne.

Podstawa ma ciekawe wykonanie, ponieważ wygląda jakby była wykonana ze szkła. Całość jest dosyć subtelna, natomiast w naturze wygląda bardzo dobrze i ładnie spasowuje się z ekranem. Dodatkowym jej atutem jest możliwość postawienia telewizora na mniejszych meblach.

Test Philips PUS8303

Bryła ekranu jest klasyczna. Z tyłu znajdziemy także duży głośnik niskotonowy. To niewątpliwy atut tego producenta – dba on o jakość dźwięku w modelach premium.

(105703)

Maciej Koper Szef działu testów na HDTVPolska. Posiadacz certyfikatów ISF oraz THX. Zapraszam studia filmowe oraz osoby prywatne do profesjonalnej kalibracji swoich wyświetlaczy: www.skalibrujtv.pl

102
Dodaj komentarz

avatar
0 Tematy w komentarzach
0 Odpowiedzi na temat
0 Obserwujący
 
Najczęściej komentowany komentarz
Najgorętszy wątek komentarza
0 Komentuj autorów
Autorzy ostatnich komentarzy

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

  Subskrybuj  
najnowszy najstarszy oceniany
Powiadom o