Home News Electronics Show Philips na Electronics Show 2019 | RELACJA

Philips na Electronics Show 2019 | RELACJA

1.90K
1

Podczas ostatniego weekendu, odbyły się targi Electronics Show w podwarszawskim Nadarzynie. Była to nie lada gratka dla entuzjastów najnowszych technologii, w szczególności telewizorów ale nie tylko. Na miejscu pojawiły się wszystkie najważniejsze firmy w tym Philips, która zaprezentowała m.in po raz pierwszy w Polsce telewizor z serii Philips Performance “The One”. Zapraszamy do relacji wideo z tego wydarzenia!

Philips na Electronics Show 2019

W strefie Philips TV w trakcie Electronics Show, można było premierowo zobaczyć możliwości telewizora z nowej serii Performance (PUS73X4), zaprezentowanej przez markę na początku tego roku. To seria, która sprawdzi się w każdym salonie. Co go wyróżnia? Dobry obraz wspierany procesorem P5, szeroki wachlarz rozrywki z multimedialnym systemem Android TV Pie, smukła srebrna rama z obrotową podstawą w kształcie litery T oraz unikalna technologia Ambilight. Jeden z niewielu TV na rynku ze średniej półki cenowej z Dolby Vision i HDR 10+ przy jednoczesnym wsparciu Dolby Atmos. Dla użytkownika oznacza to możliwość oglądania wszystkich filmów np. na 4K Ultra HD Blu-ray z Hollywood w każdym standardzie HDR. W serii Performance ekrany będą miały rozmiar od 43 do 75 cali.

 Philips Performance PUS7354 the one

Philips Performance PUS7354 the one

Philips Performance PUS7354 the one

Philips Performance PUS7354 the one

Oprócz serii Performance, na stoisku zobaczyliśmy także takie telewizory jak doskonały OLED+ 903 z nagłośnieniem Bowers & Wilkins oraz telewizor z prostym i przystępnym w obsłudze systemem Saphi na 2019 rok czyli PUS6754.

Philips OLED+ 903 803 Electronics Show 2019


ZOBACZ TAKŻE: Saphi | TEST | Prosty i intuicyjny system w TV Philips


(1895)

Piotr "Gmeru" Gmerek Redaktor naczelny HDTVPolska. Posiadacz THX Certified Level 2. Członek polskiego oddziału SMPTE. Maniak najwyższej jakości obrazu. Poniżej 4K nie schodzę ;-). Pasjonat i kolekcjoner konsol, gier oraz filmów. Na słowo "Limitowana edycja" dostaję gęsiej skórki ;-).

Comment(1)

  1. Kot_Sylwester Kot_Sylwester napisał(a):

    Pojawiły się w sieci informacje o nowej serii TV Philipsa z matrycą OLED ale z systemem Saphi zamiast Androida (OLED754).

    Warto będzie czekać?

    Co wam mówią "znajome wiewiórki" na ten temat? :)