Home News Electronics Show LG na Electronics Show 2019 | RELACJA

LG na Electronics Show 2019 | RELACJA

955
0

Podczas ostatniego weekendu, odbyły się targi Electronics Show w podwarszawskim Nadarzynie. Była to nie lada gratka dla entuzjastów najnowszych technologii, w szczególności telewizorów ale nie tylko. Na miejscu pojawiły się wszystkie najważniejsze firmy w tym LG, która zaprezentowała pełne portfolio produktów na 2019 rok. Zapraszamy do relacji wideo z tego wydarzenia!

LG na Electronics Show 2019

Kilka dni po polskiej premierze telewizorów OLED i NanoCell LCD dla dziennikarzy, każdy mógł podczas Electronics Show zobaczyć i zaznajomić się ze wszystkimi nowościami jakie przygotowała firma w tym segmencie. Na miejscu pojawiły się telewizory OLED 2019 takie jak B9, C9, E9 czy W9 oraz NanoCell np. SM98. Telewizory OLED i Nanocell LCD wyróżniają się bardzo szerokimi kątami widzenia, a część z nich obsługuje także Dolby Vision i odznacza się podświetleniem Direct LED. Ich sercem są procesory α (Alpha) 9 i 7 drugiej generacji. Zapewniają one między innymi przetwarzanie i skalowanie obrazu za pomocą algorytmów głębokiego uczenia (AI Picture). Ponadto zdaniem producenta mają one także rozpoznawać rodzaj filmu i twórcy, dobierając odpowiedni profil kolorystyczny. Oprócz tego, funkcja AI Brightness pozwala na dostosowywanie jasności względem panujących w pokoju warunków. Według LG – w znacznie bardziej zniuansowany sposób, aniżeli w znanym od dekady trybie Eco.

LG na Electronics Show 2019

LG na Electronics Show 2019

LG na Electronics Show 2019

LG na Electronics Show 2019


ZOBACZ TAKŻE:Premiera LG OLED i NanoCell LCD 2019. Co wiemy?


(955)

Piotr "Gmeru" Gmerek Redaktor naczelny HDTVPolska. Posiadacz THX Certified Level 2. Członek polskiego oddziału SMPTE. Maniak najwyższej jakości obrazu. Poniżej 4K nie schodzę ;-). Pasjonat i kolekcjoner konsol, gier oraz filmów. Na słowo "Limitowana edycja" dostaję gęsiej skórki ;-).