Home News Koniec działalności topowego operatora TV kablowej i Internetu w Polsce! Oferta nowego właściciela – co teraz klientami?
Koniec działalności topowego operatora TV kablowej i Internetu w Polsce! Oferta nowego właściciela – co teraz klientami?

Koniec działalności topowego operatora TV kablowej i Internetu w Polsce! Oferta nowego właściciela – co teraz klientami?

68.86K
0

Ubiegły rok przyniósł przejęcie UPC Polska przez spółkę P4, która jest właścicielem sieci Play. Teraz już wiadomo, że UPC jako marka całkowicie zniknie z naszego rynku, integrując się jednocześnie z nowym właścicielem. Czołowy operator telewizji i Internetu będzie teraz znany po prostu jako Play. Zaprezentowano już nową ofertę – co z dotychczasowymi klientami?

Telewizja: sieć UPC Polska kończy działalność po przejęciu przez Play. Nowa oferta TV i Internetu

Przejęcie UPC przez Play było bardzo głośnym tematem w kwietniu 2022 roku. Nic w tym dziwnego – tak potężne i niosące za sobą szerokie konsekwencje ruchy odbijają się w końcu nie tylko na samych użytkownikach usług, ale i na kształcie całego rynku. Transakcja pomiędzy P4 a spółką Liberty Global (poprzednim właścicielem UPC) opiewała na zawrotnie 7 miliardów złotych.

Nowy kanał dla dorosłych w jakości HD dodany do oferty UPC Polska! W jakim pakiecie można oglądać?

To już oficjalne i pewne: UPC Polska jako marka ma wkrótce przestać istnieć. Ma dojść do całkowitej fuzji z Play, po której na rynku pozostanie już tylko ten drugi podmiot. Oczywiście świadczone do tej pory usługi telewizji i Internetu nadal będą zapewniane, tyle że teraz po prostu pod nową nazwą. Dotychczasowy klienci UPC Polska przynajmniej na razie nie odczują zmian w sposób negatywny i dalej będą mogli przedłużać posiadane pakiety na dotychczasowych warunkach ujętych w swoich umowach.

Play (a co za tym idzie, UPC Polska) przedstawił już najnowszą ofertę telewizji i Internetu:

upc polska play internet telewizja koniec

Play, integrując UPC ze swoim portfolio, może tylko zyskać. Zyskać mogą też ci, którzy do tej pory pozostawali poza zasięgiem wchłoniętego operatora TV kablowej i Internetu. Oferta UPC omijała większość mniejszych miast i miejscowości, których mieszkańcy teraz potencjalnie mogą zyskać możliwość skorzystania z oferowanych usług.

Źródło: https://www.wirtualnemedia.pl/artykul/koniec-upc-zmiana-nazwy-play-oferta-cena-promocja-jak-zrezygnowac


Filmy, seriale, VoD i serwisy streamingowe – przeczytaj więcej:

(68859)

2.8 5 głosy
Article Rating
Andrzej Tuchalski W redakcji odpowiada za treści związane z naziemną telewizją cyfrową, satelitarną oraz kablową. Prywatnie wielki miłośnik kotów oraz pływania.
Subskrybuj
Powiadom o
guest

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

0 komentarzy
Informacje zwrotne
Zobacz wszystkie komentarze
0
Chcielibyśmy poznać twoje zdanie na ten tematx
()
x