Home Kalendarze premier Miał być na Netflix, pojawi się 2 miesiące wcześniej! Sony zgarnia wyczekiwany filmowy HIT!
Miał być na Netflix, pojawi się 2 miesiące wcześniej! Sony zgarnia wyczekiwany filmowy HIT!

Miał być na Netflix, pojawi się 2 miesiące wcześniej! Sony zgarnia wyczekiwany filmowy HIT!

318
0

Bez obaw, głównego bohatera tego tekstu i tak na streamingu oczywiście zobaczycie, ale co dystrybucja kinowa, to dystrybucja kinowa!

plakat filmowych "Opowieści z Narnii"
plakat filmowych “Opowieści z Narnii”

Narnia: Siostrzeniec Czarodzieja Grety Gerwig (tak, tej od Barbie) wyląduje na Netflixie 2. kwietnia 2027 roku. Wszystkich zniecierpliwionych powrotem do świata magii i starych szaf uspokajam – jest sposób, abyście obejrzeli ten film szybciej!

Zwą go “kinem“. Reboot filmowych adaptacji tej poczytnej serii książek znalazł bowiem drugi dom. Jest nim wytwórnia Sony Pictures, która zgodziła się pójść na układ z Gerwig i Netflixem, jaki pozwoli im wszystkim razem wprowadzić nową Narnię na ekrany kin jeszcze przed jej premierą streamingową. I to tak z dość konkretnym wyprzedzeniem!

kadr z poprzedniej filmowej adaptacji "Opowieści z Narnii"
kadr z poprzedniej filmowej adaptacji “Opowieści z Narnii”

Siostrzeniec Czarodzieja pojawi się na ekranach kin (w tym tych IMAXowych)  już 12. lutego 2027 roku!

Co dwa miesiąca szybciej, to dwa miesiące szybciej! Jeśli jesteście naprawdę w gorącej wodzie kąpani, to owa przedpremiera będzie mieć swoje… przedpremiery! Pierwszy termin, kiedy będziecie mogli zobaczyć nową Narnię to 10. lutego przyszłego roku. Przynajmniej jeśli mieszkacie w Ameryce Północnej. Choć czekamy jeszcze na oficjalnie potwierdzenie ze strony polskiego dystrybutora, wszystko wskazuje na to, że nową produkcję Grety Gerwig będziemy mogli obejrzeć równo ze Stanami Zjednoczonymi! Hura! A jeśli nigdzie się nie spieszycie, to bez obaw – data premiery na Netflixie pozostaje niezagrożona.

Źródło: Deadline 

 

Chcesz być na bieżąco? Obserwuj nas na Google News

Zobacz więcej:

(318)

0 0 głos
Article Rating
Paweł Maksimczyk Filmoznawca, największy fan "Martwego zła" i "Scotta Pilgrima". Za każdym razem, kiedy pisze o sobie w trzeciej osobie, gdzieś na świecie materializuje się pegaz. Od lat łączy go love-hate relationship z Bradleyem Cooperem. W wolnych chwilach (czyli kiedy akurat nie ogląda filmów)... ogląda seriale, gra w gry i zaczytuje się w komiksach DC. Wielbiciel kina grozy i horroru w każdej formie. Owszem, "Obecność" jest straszna, ale widzieliście kiedyś z bliska borsuka amerykańskiego?
Subskrybuj
Powiadom o
guest

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

0 komentarzy
Informacje zwrotne
Zobacz wszystkie komentarze
0
Chcielibyśmy poznać twoje zdanie na ten tematx
()
x