Home News Kwiecień 2019: co znika z oferty Netflix?
Kwiecień 2019: co znika z oferty Netflix?

Kwiecień 2019: co znika z oferty Netflix?

5.82K
0

W przeciągu kwietnia, Netflix łącznie usunie 17 tytułów. Większość z nich zniknęła na samym początku miesiąca. Przyglądamy się tytułom, które jeszcze nie opuściły platformy, ale zrobią to w najbliższym czasie.

Większość tytułów, które zniknęły z Netflixa w tym miesiącu, opuściły serwis na samym początku miesiąca. Po dniach 4 i 5 kwietnia firma usunęła takie pozycje, jak: Joe Black, Kontrabanda, Walt Before Mickey, serię Szczęki (2-4), Babe – świnka z klasą, dwa filmy z Hannibalem Lecterem, Hannibal oraz Czerwony smok, Kubo i dwie struny, Iniemamocni, Resident Evil: Ostatni rozdział, a także Chiro i Pororo the Little Penguin.

Netflix
Lista klientów

Netflix usunie do końca tego miesiąca jedynie 3 dodatkowe tytuły. Są to: dokument o Tomorrowland, belgijskim festiwalu muzyki elektronicznej, People of Tomorrow, serial Lista klientów z Jennifer Love Hewitt jako masażystką prowadzącą podwójne życia oraz dwuczęściowy mini-serial o wyprawie statku Mayflower do Ameryki Północnej, Saints & Strangers.


Oto lista pozycji, które znikną z oferty Netflix do końca kwietnia 2019:

Tytuł Udostępniony do
People of Tomorrow 14/04/2019
Lista klientów 24/04/2019
Saints & Strangers 25/04/2019

(5824)

Jakub Krawczyński Gram od 1991, kocham moje hobby więc mam wszystkie konsole. Niemniej fascynuje mnie świat filmu, technologii i popkultury ogólnie, a poza dobrym kinem samym w sobie, doceniam także świetną jakość obrazu - tak w grach, jak i filmach.