Home News Nowy prowadzący w Kanale Zero. To znany YouTuber i raper!
Nowy prowadzący w Kanale Zero. To znany YouTuber i raper!

Nowy prowadzący w Kanale Zero. To znany YouTuber i raper!

1.94K
0

Nowym prowadzącym w Kanale Zero został Marcin Sprusiński, czyli popularny WuWunio.

WuWunio gościem Tedego w programie “Godzina Zero”

Podczas wczorajszego programu “Godzina Zero”, gościem Tedego był WuWunio, czyli znany łódzki raper, youtuber, satyryk i wizjoner, założyciel “PalHajs Tv”.

Jednym z wątków programu, była geneza ich znajomości. W jaki sposób poznali się Wuwunio i Tede? „Ja Cię wtedy poznałem, a Ty mnie nie, bo ja uznałem, że jestem wpisany w kalendarz, to on wie, że ja przyjdę. Ja przyszedłem. Był Jakuza, był Maku. I Ty wszedłeś i ja uznałem, że wiesz, że ja, to ja, więc się nie przedstawiłem. I Ty myślałeś, że to po prostu jakiś ziomek. Zbiliśmy piątkę, pogadaliśmy chwilę i ja sobie poszedłem”.

WuWunio nowym prowadzącym poranków w Kanale Zero

Podczas 2-godzinnej rozmowy, Tede zapytał widzów, czy chcieliby żeby WuWunio dołączył do Kanału Zero. Jak widzicie poniżej, ponad 80% głosujących w ankiecie było za tym, żeby Marcin Sprusiński dołączył do ekipy Krzysztofa Stanowskiego.

Po programie, na oficjalnym koncie Kanału Zero w serwisie “X”, podano, że WuWunio został nowym prowadzącym, a swój pierwszy program poprowadzi w środę o 7:00 z Maciejem Dąbrowskim, popularnym “Człowiekiem Wargą”.

WuWunio: „Chcę się dziś rozwijać jako dziennikarz. Jestem gdzieś Nikodemem Dyzmą polskiego dziennikarstwa. Jakby Jacek pojechał na freaki, to w media roomie byłby jednym z niewielu dziennikarzy, bo studiowałeś dziennikarstwo. A reszta to są tak samo, jak ja – chłopy, które się bawią. Dla mnie to jest ogromna nobilitacja. Będę mógł się rozwijać w innym kierunku, więc dla mnie mega fajna opcja”.

Źródło: YouTube


Filmy, seriale i serwisy VoD – przeczytaj więcej:

(1938)

5 2 głosy
Article Rating

1
Zobacz więcej komentarzy na forum

Subskrybuj
Powiadom o
guest

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

0 komentarzy
Informacje zwrotne
Zobacz wszystkie komentarze
0
Chcielibyśmy poznać twoje zdanie na ten tematx
()
x