Home News Na Netflix właśnie zadebiutował wyczekiwany serial! Możesz już obejrzeć głośny thriller
Na Netflix właśnie zadebiutował wyczekiwany serial! Możesz już obejrzeć głośny thriller

Na Netflix właśnie zadebiutował wyczekiwany serial! Możesz już obejrzeć głośny thriller

100.60K
0

Mamy wielką i zapowiadaną od dawna premierę! Właśnie dziś w do biblioteki platformy Netflix zawitał nowy thriller – serial “Bodkin”! Ta produkcja ma gigantyczny potencjał, aby stać się międzynarodowym hitem! O czym opowiada i kto znalazł się w obsadzie? Wszystkie informacje poniżej!

Serial “Bodkin” zadebiutował dziś na Netflix! O czym jest?

Na tę premierę czekaliśmy od dawna! W katalogu serwisu streamingowego Netflix możemy już znaleźć nowy serial “Bodkin“. Jego produkcja rozpoczęła się w 2022 roku i od tego czasu wielu wypatrywało premiery. Ta wreszcie nadeszła – naszym zdaniem zdecydowanie warto zwrócić uwagę na tę produkcję i sprawdzić ją po pracy lub w nadchodzący weekend!

netflix filmy najlepsze co obejrzeć oglądać nowości premiery listopad 2023 top 10 sonic 2

O czym opowiada serial “Bodkin”?

Serial “Bodkin” to thriller z elementami czarnej komedii o grupie podcasterów, którzy podejmują się zbadania zaginięcia trzech osób w idyllicznym nadmorskim miasteczku w Irlandii. Wkrótce wątki zaczynają się zbiegać, tworząc znacznie szerszy i bardziej nietypowy obraz, niż można się było spodziewać. W miarę jak bohaterowie starają się odsiać fikcję od faktów — o sprawie, o swoich kolegach, a także, co najbardziej bolesne, o sobie samych — serial wystawia na próbę nasz sposób postrzegania prawdy oraz ujawnia, jak usprawiedliwiamy swoje przekonania lub utwierdzamy się w lękach.

Poniżej możecie sprawdzić zwiastun serialu:

Kto wystąpił w serialu “Bodkin”?

  • Will Forte („Nebraska”) wciela się w rolę Gilberta: Sympatyczny, otwarty i entuzjastyczny Gilbert Power jest amerykańskim autorem podcastów, który poszukuje sensacyjnych historii. Pochodzi z Chicago, ale jego rodzina wyemigrowała z irlandzkiego Cork, gdzie Gilbert ma nadzieję odkryć swoje korzenie. Uwielbia swoją pracę, w której wykorzystuje niezaprzeczalny urok i naturalne ciepło, by zyskać zaufanie ludzi, a następnie przekształcić uzyskane informacje i teorie we wciągającą narrację. Wydaje się niewinny i ujmujący, jednak prawda o nim jest z pewnością o wiele bardziej złożona. Czyżby jego przyjazd do Irlandii w poszukiwaniu materiałów był próbą ucieczki?
  • Siobhan Cullen („The Dry”) wciela się w rolę Dove: Pochodząca z Dublina Dove niestrudzenie dąży do prawdy. Jest twardo stąpającą po ziemi dziennikarką śledczą, która wprawnie odróżnia fakty od bzdur oraz gardzi władzą i hipokryzją pod każdą postacią. Inni uważają ją za nietaktowną i „trudną”, choć ona sama twierdzi, że po prostu mówi prawdę – co nie pozwala jej dostrzec własnej obłudy. Ponadto jest zabawna, odważna i inteligentna oraz potrafi być urocza i przekonująca. Niestety przeżywa właśnie swój największy kryzys zawodowy… A to zwykle kariera jest wszystkim, co trzyma przy życiu człowieka, który prowadzi żywot samotnego wilka.
  • Robyn Cara („Trying”) wciela się w rolę Emmy: Bystra, zabawna i chętna do pomocy Emmy jest badaczką, która pomaga Gilbertowi utrzymać sprawy w należytym porządku. Jednak pod jej niezwykle kompetentną powierzchownością kryje się niepewność, którą stara się zatuszować entuzjazmem i dowcipem. Między bystrą Dove i lakonicznym Gilbertem Emmy z trudem odnajduje swój własny głos.
  • David Wilmot („Stacja Jedenasta”) wciela się w rolę Seamusa Gallaghera: Seamus sprawia wrażenie kogoś, kto za młodu zadziwiał swoją siłą fizyczną. Choć bywa tajemniczy i nieprzewidywalny, potrafi być pełen uroku, gdy mu tylko na tym zależy – lecz równie szybko reaguje agresją, gdy wyczuje zagrożenie.
  • Chris Walley („The Last Voyage of the Demeter”) jako Sean O’Shea: Sean, mieszkaniec wioski Bodkin, to typowy irlandzki chłopak z prowincji – jest niefrasobliwy, lubi się pośmiać i niezbyt przejmuje się obowiązkami wynikającymi z dorosłości. Do tego dał się uwikłać w szemrane interesy i znalazł się w sytuacji , która całkowicie go przerosła.

Źródło: Netflix


Filmy, seriale i serwisy VoD – przeczytaj więcej:

(100604)

2.3 3 głosy
Article Rating
Subskrybuj
Powiadom o
guest

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

0 komentarzy
Informacje zwrotne
Zobacz wszystkie komentarze
0
Chcielibyśmy poznać twoje zdanie na ten tematx
()
x