Home News John Wick 3: Keanu Reeves wyjawił oficjalny tytuł
John Wick 3: Keanu Reeves wyjawił oficjalny tytuł

John Wick 3: Keanu Reeves wyjawił oficjalny tytuł

305
1

Odtwórca roli Johna Wicka, Keanu Reeves, wyjawił właśnie tytuł nadchodzącej w przyszłym roku kontynuacji. Ma ona nosić tytuł John Wick 3: Parabellum.

Dlaczego właśnie to łacińskie słowo? Reeves w rozmowie z Comingsoon.net odniósł się do znanej sentencji „Si vis pacem, para bellum”, w wolnym tłumaczeniu: „jeśli chcesz pokoju, przygotuj się na wojnę”.

John Wick 3: Parabellum jest bezpośrednią kontynuacją części poprzedniej i traktuje o wygnaniu z Wicka z organizacji Continental i jego ucieczce po nałożeniu nagrody za jego głowę.

John Wick 3

Jedną z głównych postaci, które John napotyka w trzeciej części, jest Sofia, którą odgrywa Halle Berry a jej persona ma być owiana nutką tajemnicy. Oprócz tego w filmie zobaczymy Angelikę Huston, Jasona Mantzoukasa, Asię Kate Dillon (serial Billions i Orange is the New Black), Hiroyuki Sanada, Marka Dacascosa czy też znanych z Raid indonezyjskich aktorów Yayana Ruhiana i Cecepa Arifa Rahmana. Ponadto występujący w poprzednich częściach Ian McShane, Laurence Fishburne, Lance Reddick, Common i Ruby Rose także mają powrócić.

Premiera John Wick 3: Parabellum przewidziana jest na 17 maja 2019.

(305)

Jakub Krawczyński Z wykształcenia anglista i pedagog - lubuje się w rąbniętej muzyce i alienujących filmach. Podobno zna się na grach i dlatego bezwstydnie przyznaje się do tego w notce o sobie, bo i tak ich nikt nie czyta.

Comment(1)

  1. Pierwsze dwie odsłony bardzo mi przypadły do gustu, aczkolwiek Chapter 2 był już troszkę słabszy od pierwszej części. Mimo wszystko czekam na kontynuację.