Home News Hitman 2 w natywnym 4K na Xbox One X
Hitman 2 w natywnym 4K na Xbox One X

Hitman 2 w natywnym 4K na Xbox One X

235
0

Hitman 2, którego premiera odbędzie się już niedługo, będzie działał w natywnym 4K na Xbox One X. Informację tę zawdzięczamy Digital Foundry, które właśnie opublikowało swoją analizę.

Xbox One X jest w stanie zapewnić w grze rozdzielczość 3840 x 2160 pikseli, czyli natywne 4K. Taka jakość obrazu dostępna jest w trybie wydajnościowym i zdaniem Johna Linnemana oferuje znaczącą poprawę grafiki względem poprzednika z roku 2016.

Hitman 2

Ponadto dostępny jest także tryb wydajnościowy z odblokowanymi FPS-ami. Jego minusem jest to, że niektóre elementy animowane są nadal w 30 FPS (np. przy używaniu przybliżenia bądź liście drzew albo postaci w oddali), co odbiera nieco wizualnej świeżości. Digital Foundry nie przeprowadziło jeszcze szczegółowej analizy wydajności, ale gdzie indziej Arthur Gies z Variety polecał tryb 60 FPS, gdyż jego zdaniem zbyt często w 4K dochodziło do spadków płynności.

Zamierzacie sięgnąć po Hitmana 2? Jego premiera odbędzie się już 13 listopada na Xbox One, PS4 i PC.

(235)

Jakub Krawczyński Gram od 1991, kocham moje hobby więc mam wszystkie konsole. Niemniej fascynuje mnie świat filmu, technologii i popkultury ogólnie, a poza dobrym kinem samym w sobie, doceniam także świetną jakość obrazu - tak w grach, jak i filmach.