Skocz do zawartości
andsie1

Telewizory Pioneera „KURO”

Rekomendowane odpowiedzi

[quote name='andsie1' post='80121' date='18.01.2008, 12:37 '][i][/i]
Odnosisz sie do współczynnika, relacja/cena a nie do jakości bezwzględnej. Dla jednego współczynnik ten będzie mało istotny a dla drugiego tak. To jest tak jak z innymi towarami. Proszę wskaż mi inny model TV który na dzień dzisiejszy będzie posiadał lepszy obraz od KURO.

Kolega AreckiW widział te modele na wystawie, a to duża różnica.

Pozdrawiam,
Andrzej S.[/quote]

Wskazać lepszy? Najlepsze LCD czyli np. ZFka od Toshiby czy inne najwyższe modele np. Sharp. Czemu? Drażni mnie w plaźmie: (tej także bo dokładnie z kolegą Zerwi ją sobie ocenialiśmy bo jak napisał jest 8h/dobę do oglądania):

- szyba (to jest po prostu dla mnie niedozaakceptowania)
- do pewnej odległości widoczne specyficzne "mrowienie, ruszanie się czy jak to tam określić" całego obrazu charakterystyczne dla technologii plazmowej (odpalałem sobie akurat parę filmów HD z Toshiby EP)
- odgłosy wydobywające się z takiego tv (siakieś buczenie itd)
- jakieś tam duszki itd co zawsze będzie widoczne na plaźmie (zawsze jakieś ślady z poprzedniego obrazu zostają...)

Do plazmy nie użyję PCeta, tak samo do konsol na których gram nonstop (i wieeeeeelu posiadaczy płaskich TV) oczywistym wydaje się technologia LCD.

Każdy może mi odpisać o wadach LCD albo ponegować to co wyżej napisałem (proszę sobie darować, wiem, że jest mniej czarno ale bez przesady...) ale do tego co ja oglądam czyli zero SD tylko samo HD (PC, GRY, BD+HD DVD) preferuję najlepsze LCD.

A to wszystko za 3 razy mniejsze pieniądze. (w sumie Kuro przecież jest drogi bo jest duży....) Bez denerwujących mnie spraw. To chyba oczywiste co wybiorę ;) Kuro nie kuro to nadal Plazma. Nie trawię obrazu z plazm. Muszę mieć perfekt żyleta LCD.

Na tym wspomnianym pokazie audioshow 2007 Toshiba i to Z była tak dobrze skalibrowana, że odstawała obrazem od Pioneera kosztem 1tys :) a na pewno nie ponad 10tys. Kalibracja czyni cuda.

Jakbym miał 100tys na "zbyciu" to bym kupił Samsunga 70" LCD. Kuro bym nie kupił ; ) Nawet za dyche, za mniejszy rozmiar. Bo nie. :)

ps. I radzę skończyć z tym, że to jest idealny telewizor bo w tej chwili to co zobaczyłem na SED to jest idealny obraz ; p A skoro na CES zobaczyliśmy nowe Kuro to do ideału jeszcze jak widać sporo brakuje. Idealny to jest czysto subiektywne stwierdzenie. Dla jednego idealne jest to a dla innego tamto. To tak jak z każdym produktem. Chociaż wiele z nich da się jednak sklasyfikować do tego naj. Telewizorów nie bo za szybko wchodzą kolejne nowości z kolejnymi niesamowitymi zmianami.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

[quote name='dawmac' post='80388' date='19.01.2008, 18:28 ']mój poprzedni TV buszcał Samsubg "50Q7.... i pomimo że było to cicho to strasznie denerwowało. Ogladasz w nocy jakiś fajny film, ciekawa "cicha" scena i a ty słyszysz bzzzzzz, długo u mnie nie zabawił ten TV. Wydaje mi się że był to jakiś feler bo przy następnych TV tego nie było.
Jak buczy KURO to go nie chce bo działa mi to na układ nerwowy :)
Bardzo prosze innych uzytkowników tego TV o info czy u wszystkich buczy !! Dzisiaj dosatłem potwierdzenie że na wtorek może byc u mnie KURO 6080LX i się ucieszyłem jak dziecko na widok świętego mikołaja ale teraz to mnie podłamaliście ;)
pozdr. dawmac[/quote]

Nie łam się, masz 10 dni na zwrot (jak kumam w UK prawo jest chyba w tej materii podobne?).

Pozdro

Edytowane przez pmcomp

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

[quote name='Gmeru' post='80409' date='19.01.2008, 21:11 ']Wskazać lepszy? Najlepsze LCD czyli np. ZFka od Toshiby czy inne najwyższe modele np. Sharp. Czemu? Drażni mnie w plaźmie: (tej także bo dokładnie z kolegą Zerwi ją sobie ocenialiśmy bo jak napisał jest 8h/dobę do oglądania):

- szyba (to jest po prostu dla mnie niedozaakceptowania)
- do pewnej odległości widoczne specyficzne "mrowienie, ruszanie się czy jak to tam określić" całego obrazu charakterystyczne dla technologii plazmowej (odpalałem sobie akurat parę filmów HD z Toshiby EP)
- odgłosy wydobywające się z takiego tv (siakieś buczenie itd)
- jakieś tam duszki itd co zawsze będzie widoczne na plaźmie (zawsze jakieś ślady z poprzedniego obrazu zostają...)[/quote]

Fakt szyba denerwuje :) Ja miałem w Samusngu "50 FD96 i musiało trochę czasu minąć aby sie przyzwyczaić. Nie wiem jak jest w KURO ale myślę że podobnie. O buczeniu juz pisałem, ale słyszałem też kilka opini że LCD też buczą :) ( chyba Sharpy ). Duszki, ja się tam duchów nie boje :P i nigdy się tym nie przejmowałem :)

[quote name='Gmeru' post='80409' date='19.01.2008, 21:11 '].... preferuję najlepsze LCD.

A to wszystko za 3 razy mniejsze pieniądze. (w sumie Kuro przecież jest drogi bo jest duży....) Bez denerwujących mnie spraw. To chyba oczywiste co wybiorę ;) Kuro nie kuro to nadal Plazma. Nie trawię obrazu z plazm. Muszę mieć perfekt żyleta LCD.[/quote]

powiedz, jaki TV uważasz za żylete LCD. Chce kupić dobry TV w cenie do 25.000zł ( plazma czy LCD obojetnie ) Ogladam HD i DVD po przez XE1 lub PS3 i Onkyo 905


[quote name='Gmeru' post='80409' date='19.01.2008, 21:11 ']ps. I radzę skończyć z tym, że to jest idealny telewizor bo w tej chwili to co zobaczyłem na SED to jest idealny obraz ; p A skoro na CES zobaczyliśmy nowe Kuro to do ideału jeszcze jak widać sporo brakuje. Idealny to jest czysto subiektywne stwierdzenie. Dla jednego idealne jest to a dla innego tamto. To tak jak z każdym produktem. Chociaż wiele z nich da się jednak sklasyfikować do tego naj. Telewizorów nie bo za szybko wchodzą kolejne nowości z kolejnymi niesamowitymi zmianami.[/quote]

i tu masz 100% racji. Nie ma idealnego TV i jeszcze długo nie będzie :)

pozdr. dawmac

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

[quote name='pmcomp' post='80423' date='19.01.2008, 22:18 ']Nie łam się, masz 10 dni na zwrot (jak kumam w UK prawo jest chyba w tej materii podobne?).

Pozdro[/quote]

niby tak ale > dodzowń się do sklepu internetowego, dogadaj się że ci TV buczy i chcesz oddac , wyżebraj pieniądze ( nie małe ) , wyśli TV i kolejne dwa tygodnie bez TV. Dziekuje ;)

pozdr. dawmac

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
[b][size=4]Gmeru[/size][/b]

Każdy wybiera co mu się podoba. Jeden woli matkę a drugi córkę.

Tylko nie rozumiem dlaczego plazma a w tym przypadku Kuro nie nadaje się do kompa. Ja bardzo dużo korzystam z komputera podłączonego do tego TV i obraz mam „żyleta” pod każdym względem. Ostrość jest lepsza niż w LCD nie wspominając o innych aspektach. Szyba i „buczenie” mnie nie przeszkadza. Faktycznie przy wyłączonym telewizorze można się w szybie przeglądać (prawie), ale przy normalnym odbiorze wszystko jest ok. Natomiast „buczenie” jest słyszalne, tak jak napisałem, przy braku sygnału. Przy włączonym TV jest to niesłyszalne. Nie bardzo rozumiem to co napisałeś jeżeli chodzi o cyt. "mrowienie, ruszanie się czy jak to tam określić". Mam ten TV i nic takiego nie zauważyłem. Oglądam z rożnej odległości. Największa odległość oglądania to 2,50 – 2,70 m. A bywa też, że jest to około 2 metrów przy wielkości ekranu 50 cali.
Jeżeli chodzi o sygnał HD to tu się mylisz. Nie wiem co i jak oglądałeś, ale te telewizory specjalnie do tego zostały stworzone i filmy wyglądają rewelacyjnie i każdy to potwierdzi.

Byłem na wystawie AudioShow i widziałem oba modele i faktycznie różnica była ale na korzyść Pioneera mimo, że Pioneer był tylko w rozdzielczości 1360 x 768 pikseli i potwierdził to Andrzej Gratkowski z firmy Cinematic z którym rozmawiałem.
Nie będę wymieniał innych zalet tego telewizora bo to nie ma sensu. W ten sposób można dyskutować w nieskończoność. Chcę zwrócić uwagę na jedną rzecz , jak w sklepie stoją TV Kuro to większość osób wybiera właśnie ten model a nie LCD co powoduje, że sprzedawcy zaczynają telewizory Kuro nie włączać aby sprzedać LCD. Taka jest prawda.

Pozdrawiam,
Andrzej S.
[i][/i]

Ps.
To, że nie kupisz tego TV, to rozumiem ale nie rozumiem dlaczego jesteś nieobiektywny. Edytowane przez andsie1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

O rany. [img]http://img153.imageshack.us/img153/9743/bezradnypg7.gif[/img] Powiem tylko tyle: Ty nic nie widzisz (tzn. widzisz coś czego inni nie widzą oraz nie widzisz czegoś co inni widzą :) człowiek to naprawdę skomplikowana maszyna) a ja jestem nieobiektywny. Kiedyś z XD1 było tak samo ; ) Dzisiaj mamy drugiego XD1. Za rok pewno będzie kolejny :) Magia internetu i ludzi, którzy się wypowiadają.

Ale na jedno to Ci odpowiem bo mnie rozbawiłeś.
Jutro się przejdę po sklepach poszukać gdzie sprzedawcy schowali KURO bo rzeczywiście nie mogę ich nigdzie dostrzec ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
[quote name='Espero' post='80358' date='19.01.2008, 16:36 ']MaciasO:
wielkie dzieki za uwagi zwyklego uzytkownika. Zamierzam kupic ten TV, ale zalamales mnie troche tym glosnym transformatorem. Mam cholernie wyczulony sluch na tego typu rzeczy... ehh... Czy ktos z forumowiczow ma podobnie odczucia? czy moze to jedynie egzemplarz MaciasO tak sie zachowuje?
pozdrawiam,
Piotrek[/quote]

Ja też mam bardzo wyczulony słuch, przede wszystkim na wszelkie różne "transformatorowe" częstotliwości. Często przeszkadzają mi różne dźwięki, których inni nie słyszą bez specjalnego wsłuchiwania się.
Buczenie jest, ale i tak znacznie mniejsze niż w moim poprzednim telewizorze CRT. Oglądając normalnie, nawet w nocy mocno przyciszone programy, buczenia się nie słyszy, chyba że zamiast skupiać się na treści będzie się go "szukało".
Jak wspomniałem poprzednio, znacznie ciszej chodzi gdy wybierze się tzw. tryb oszczędności (zalecany w instrukcji ze względu na to, że przedłuża żywotność ekranu).

EDIT:
Dodam, że bardziej chałasuje dysk tunera Cyfry. Przed chwilą wyciszyłem całkowicie dźwięk i tylko dysk był słyszalny. Edytowane przez MaciasO

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
-AS-,
dzięki za wyczerpujące informacje, szczególnie na temat stoswania PureCinema i Drive Mode.

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
[i][quote name='Gmeru' post='80430' date='19.01.2008, 22:21 ']O rany. [img]http://img153.imageshack.us/img153/9743/bezradnypg7.gif[/img] Powiem tylko tyle: Ty nic nie widzisz (tzn. widzisz coś czego inni nie widzą oraz nie widzisz czegoś co inni widzą...........[/quote][/i]
Pozostawiam to bez komentarza.

Pozdrawiam,
Andrzej S.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie ma o co się droczyć, wystarczy odrobina zrozumienia i wyrozumiałości. Przeciez nie może byc tak na świecie że wszystkim podoba się to samo bo by było nudno ;) Mielibysmy jeden model auta, jeden TV, jeden format HD itd itd :) Jest wolny rynek i ogrom towarów i każdy kupuje za swoje pieniądze to co chce i co MU się OSOBIŚCIE podoba i tyle. Niech sobei jest LCD, niech jest PLAZMA itd itd. Ja tam nigdy za żadną markę, technologię, pomysłem itd życia nie oddam i własną piersią bronić nie będę. To sa zwykłe dobra konsumenckie. To tak jak by się spierac czy chleb razowy jest lepszy od pszennego :)

pozdr. dawmac

PS. więcej luzu :P BAWMY SIĘ :) a nie walczmy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
[quote name='andsie1' post='80426' date='19.01.2008, 21:33 ']Tylko nie rozumiem dlaczego plazma a w tym przypadku Kuro nie nadaje się do kompa. Ja bardzo dużo korzystam z komputera podłączonego do tego TV i obraz mam „żyleta” pod każdym względem. Ostrość jest lepsza niż w LCD nie wspominając o innych aspektach. Szyba i „buczenie” mnie nie przeszkadza.[/quote]

Witam. Sporo czasu spędziłem na posiedzeniach w sklepach (porównania różnych telewizorów chociaż bez Kuro bo go nie ma) oraz w "internecie" i jeszcze nigdzie nie przeczytałem, żeby plazma lepiej spisywała się z komputerem od LCD. Podaj proszę z czym porównywałeś? Może jakiś wybrakowany LCD? Z tego co wiem plazmy nie lubią stałych elementów a tego sporo w grach na PC oraz konsolach (pulpit, radary, wyniki czasu etc). Chyba o to chodziło koledze Gmeru.

[quote]Faktycznie przy wyłączonym telewizorze można się w szybie przeglądać (prawie), ale przy normalnym odbiorze wszystko jest ok. Natomiast „buczenie” jest słyszalne, tak jak napisałem, przy braku sygnału. Przy włączonym TV jest to niesłyszalne.[/quote]

Ja niestety siebie widzę podczas oglądania plazm w sklepach. Duża wada gdy pali się światło.

[quote]jak w sklepie stoją TV Kuro to większość osób wybiera właśnie ten model a nie LCD co powoduje, że sprzedawcy zaczynają telewizory Kuro nie włączać aby sprzedać LCD. Taka jest prawda.

Pozdrawiam,
Andrzej S.
[i][/i][/quote]

Najgorsze że ja jeszcze nigdzie nie spotkałem Kuro w sklepie. Gdzie to widziałeś?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam jeszcze jedno pytanie po przeczytaniu prawie całego wątku. Skoro plazma ta jest idealna pod względem obrazu to czemu używasz procesora video? Skoro go używasz tzn. że podajesz oceny obrazu ale z nim. A on podobno wprowadza duże różnice na korzyść. Czyli troszkę Ty jesteś nieobiektywny ;) To jak to w końcu jest? Jak działa Kuro bez procesora.

I ostanie pytanie: jak można zauważyć różnicę w ostrości na PC skoro obraz na pewno jest zawsze bardzo ostry z takiego źródła na ekranie płaskim z rozdzielczością Full HD. Napisałeś, że jest lepiej na plaźmie niż LCD co daje do myślenia. Jakieś specjalistyczne tablice czy eksperymenty? Może ten procesor ma jakieś specjalny tryby do komputera?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Witam,

Skoro nigdy nie widziałeś obrazu z Kuro to nie ma sensu bo dyskusja jest bez przedmiotowa. Zobacz !!!!.
Robiłem porównania (opisywałem to na forum) telewizorów Pioneer KURO, Sharp (ostatnie modele) i Toshiba i Kuro na każdym sygnale wypadł zdecydowanie lepiej, to nie znaczy, ze nie ma wad.

Porównania dokonałem bez VP50 a procesora używam aby poprawić jakość sygnału na rożnych źródłach.
Jeżeli chodzi o ostrość obrazu to stwierdzam, że ostrość na PC jest tak wysoka, że zmuszony jestem zmniejszyć do (-13).

Pozdrawiam,
Andrzej S. Edytowane przez andsie1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
DoktorCo musisz trochę poczytać to forum bo z tymi "pytaniami" do andsie1 to źle trafiłeś. Twoja wypowiedź jest delikatnie mówiąc uszczypliwa. Andsie1 na pewno ma dużo większą wiedze na temat TV HD od wielu z nas i swoje wypowiedzi opiera nie tylko na tym co widział w sklepie czy czytał w internecie.

pozdr. dawmac

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

[quote name='Gmeru' post='80430' date='19.01.2008, 22:21 ']O rany. [img]http://img153.imageshack.us/img153/9743/bezradnypg7.gif[/img] Powiem tylko tyle: Ty nic nie widzisz (tzn. widzisz coś czego inni nie widzą oraz nie widzisz czegoś co inni widzą :) człowiek to naprawdę skomplikowana maszyna) a ja jestem nieobiektywny. Kiedyś z XD1 było tak samo ; ) Dzisiaj mamy drugiego XD1. Za rok pewno będzie kolejny :P Magia internetu i ludzi, którzy się wypowiadają.

Ale na jedno to Ci odpowiem bo mnie rozbawiłeś.
Jutro się przejdę po sklepach poszukać gdzie sprzedawcy schowali KURO bo rzeczywiście nie mogę ich nigdzie dostrzec :lol:[/quote]

Masz skrzywienie zawodowe i to bardzo widoczne. Jedno jest pewne ,że powinieneś pokazać zaświadczenie lekarskie ,że to ty widzisz coś czego inni nie widzą i jeszcze zapomniałeś dopisać o słuchu ,że ktoś lub ty słyszy coś czego inni nie słyszą.Skutek zaświadczenia murowany.
To forum a raczej jego wątek zaczyna tracić sens bo ja zwykły śmiertelnik od LX508 jestem już śmiertelnie znudzony tego typu polemiką i jej poziomem.
pozdrowienia , Leszek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
[quote name='leszek2006' post='80556' date='20.01.2008, 13:56 ']Masz skrzywienie zawodowe i to bardzo widoczne. Jedno jest pewne ,że powinieneś pokazać zaświadczenie lekarskie ,że to ty widzisz coś czego inni nie widzą i jeszcze zapomniałeś dopisać o słuchu ,że ktoś lub ty słyszy coś czego inni nie słyszą.Skutek zaświadczenia murowany.
To forum a raczej jego wątek zaczyna tracić sens bo ja zwykły śmiertelnik od LX508 jestem już śmiertelnie znudzony tego typu polemiką i jej poziomem.
pozdrowienia , Leszek[/quote]
Nie wiem czy to problemy z czytaniem ze zrozumieniem czy po prostu Gmeru nie jasno się wyraził, ale chodziło mu o to, że każdy widzi inaczej, słyszy inaczej i jest nieobiektywny. Andsie1 jest zaślepiony swoimi zabawkami i żadna krytyka do niego nie dociera.
Chodzi o to, że ludzkie zmysły są zawodne i bardzo podatne na to co dyktuje im ludzki umysł. Efekt placebo jest tego najlepszym przykładem.

Weź każdego człowieka, pokaż mu film w SD, a potem ten sam film SD tylko powiedz, że odtwarzasz przez super odtwarzacz który powiększa rozdzielczość,.
Jeżeli Ci w to uwierzysz (bo Ci ufa, albo się nie zna) to po chwili zacznie dostrzegać te różnice a po kilku minutach będzie przekonany, że ten odtwarzacz jest nieistniejący super-odtwarzacz jest fantastyczny.
Efekt "kupienia nowego klocka który wybierałeś trzy tygodnie zanim się zdecydowałeś na najlepszy" zwielokrotniony "efektem Internetu" powoduje, że właściciel pieje z zachwytu i broni swojego zakupu jak własnej matki. Co więcej "efekt Internetu" nie pozwala nikomu skrytykować produktu który aktualnie jest na topie, bo zaraz społeczność internetowa się na niego rzuci i pożre żywcem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gmeru ma prawo do swojego zdania i nic nikomu do tego, że jemu obraz z LCD podoba się bardziej,

ale powoływanie się po raz tysięczny na "wady" plazm, typu : jakieś buczenie (wszystkie TV buczą mniej lub bardziej, mój CRT Philipsa też buczy),
mrowienie, które jest i w LCD i w PDP,
wypalanie, którego już dawno nie ma, a które jest możliwe na każdym TV, niezależnie od technologii,
i inne mitologiczne wady jest niepotrzebne...

jeśli odrzucimy emocje i własne uprzedzenia i preferencje, to wystarczy spojrzeć na dziesiątki rankingów z całego świata, żeby zrobić uśredniony ranking, z którym i tak część z nas będzie polemizować, np:
[url="http://www.home-vision.de/spezial/spezial.php?h=000008"]http://www.home-vision.de/spezial/spezial.php?h=000008[/url]
W tym rankingu KURO LX bije na głowę wszystkie inne TV, ale przecież to nie ma wpływu na percepcję i osobiste wrażenia i wnioski...
Możemy założyć forum i głosować, która kobieta jest najpiękniejsza, albo który samochód najładniejszy, ale nigdy nikt nie będzie miał 100% racji, bo jeden da się pokroić za Cindy Crawford, a drugi za Lindę Evangelistę...i żadne rankingi tu nie pomogą...

pozdrowienia

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
[i][quote name='maxiuca' post='80580' date='20.01.2008, 15:29 ']Nie wiem czy to problemy z czytaniem ze zrozumieniem czy po prostu Gmeru nie jasno się wyraził, ale chodziło mu o to, że każdy widzi inaczej, słyszy inaczej i jest nieobiektywny. Andsie1 jest zaślepiony swoimi zabawkami i żadna krytyka do niego nie dociera.
Chodzi o to, że ludzkie zmysły są zawodne i bardzo podatne na to co dyktuje im ludzki umysł. Efekt placebo jest tego najlepszym przykładem............[/quote][/i]
Nie rozpędzaj się za bardzo bo nie zdążysz wyhamować i wjedziesz w płot.

Nie jestem zaślepiony swoimi "zabawkami". Zakupu dokonałem na podstawie swoich obserwacji a nie informacji z netu. Takie urządzenia jak VP50, czy obecnie TV Pioneer KURO nie kupuje się w ciemno lub pod wpływem chwili.

I jeszcze jedno, Jak ci jedna osoba powie że jesteś pijany, to wypij za jego zdrowie, ale jak ci już kilka osób mówi że jesteś pijany, to idź się przespać zanim będziesz wypisywał na mój temat takie herezje.

Jeżeli Gmeru nie potrafi się wypisać tak aby wszyscy go zrozumieli to nie nasza wina. Ja odbieram tekst tak jak został napisany i do tego się odnoszę.

[b]Chcę przypomnieć Panu Moderatorowi, że jest to wątek dotyczący wad i zalet telewizorów Pioneera Kuro a nie, czy te modele komuś się podobają, czy nie. Postępując w ten sposób to można blokować większość tematów tak jak to zrobił szanowny kolega BoDex.[/b]

Proponuje koledze Gmeru założenie nowego tematu pt. „Dlaczego nie podobają mi się telewizory Pioneera KURO”.

Pozdrawiam,
Andrzej S.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
[quote name='andsie1' post='80584' date='20.01.2008, 16:28 '][b]Chcę przypomnieć Panu Moderatorowi, że jest to wątek dotyczący wad i zalet telewizorów Pioneera Kuro a nie, czy te modele komuś się podobają, czy nie. Postępując w ten sposób to można blokować większość tematów tak jak to zrobił szanowny kolega BoDex.[/b][/quote]
Wiesz co, tak naprawdę to jest wątek: andsie1 kupił sobie nową zabawkę i chce żeby kilka innych forumowiczów połechtało mu jego ego. Po co zakładasz wątek o wadach swojego telewizora, skoro i tak z góry zakładasz że wad on nie posiada?
Zresztą jak widzisz w tym wątku się nie wypowiadałem do tego momentu i nie zamierzam blokować wspólnego jak to napisał kiedyś AreckiW "lizania się po fiutkach" posiadaczy Kuro.

I nie napisałem ani kropli złego słowa o Twoim super fantastycznym Kuro. Po prostu emocjonalne podejście niektórych do ich zabawek jest mocno przesadzone.

A branie do siebie każdej wypowiedzi i branie za atak na siebie i swoją zabawkę każdej wypowiedzi nie jest zdrowym objawem. Poza tym odróżniaj jakoś krytykę przedmiotu od ataku na Twoją osobę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
[size=3][b]maxiuca[/b][/size]

Odpiszę krotko, aby ta dyskusja nie przerodziła się w naszą polemikę,
Potrafię czytać i wyciągać logiczne wnioski. Nie jest to „mój wątek” i w nim wypowiadają się osoby zgodnie z tematem – przeczytaj wypowiedzi a jeżeli uważasz, że jest to moja prywata to możesz go skasować lub zwrócić mi uwagę, a nie stosować rożnego rodzaju wybiegi pod moim adresem, które mówiąc delikatnie, są nie na miejscu.

Pozdrawiam,
Andrzej S

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
[quote name='andsie1' post='80590' date='20.01.2008, 17:06 ']Odpiszę krotko, aby ta dyskusja nie przerodziła się w naszą polemikę,
Potrafię czytać i wyciągać logiczne wnioski. Nie jest to „mój wątek” i w nim wypowiadają się osoby zgodnie z tematem – przeczytaj wypowiedzi a jeżeli uważasz, że jest to moja prywata to możesz go skasować lub zwrócić mi uwagę, a nie stosować rożnego rodzaju wybiegi pod moim adresem, które mówiąc delikatnie, są nie na miejscu.[/quote]
Ok, też odpiszę krótko, bo nie ma sensu polemizować, bo ja w ogóle nie neguję że Kuro to świetny wyświetlacz. Przepraszam za "wybieg" pod Twoim adresem. Nie chodziło mi o żaden atak nie Ciebie tylko moje trzy grosze o skomplikowanej ludzkiej psychice i zmysłach, które bardzo łatwo oszukiwać.
Już się do tego wątku nie wtrącam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
[quote name='andsie1' post='80584' date='20.01.2008, 16:28 '][b]Postępując w ten sposób to można blokować większość tematów tak jak to zrobił szanowny kolega BoDex.[/b][/quote]


Widzę , że stęskniłeś się za mną i ponownie chcesz mnie wywołać do tablicy ?

Andsie1 - pozwolę sobie zacytować Ciebie : [b]Nie rozpędzaj się za bardzo bo nie zdążysz wyhamować i wjedziesz w płot.[/b]

Jeśli już chcesz być taki fajny , to bardzo proszę o podanie przykładów blokowania przeze mnie tej "większości tematów" !
Gdybyś postarał się być bardziej precyzyjny i w "ludzki" sposób podchodził do tematu , to zapewne nie byłoby wielu niepotrzebnych
wpisów. Kilkukrotnie dla dobra Forum rzucałem Ci rękawicę - bezskutecznie . Kilkukrotnie prosiłem Cię, abys nie karmił Forum
cienkimi tekstami kopiownymi z różnych for i stron - bezskutecznie . Kilkukrotnie prosiłem Cię, abyś wkleił na Forum fotki
(pamiętasz Gladiatora, którego wkleiłeś w czasach gdy jeszcze mialeś jakieś 40" LCD piejąc z zachwytu ? (wklejać potrafisz))
z napędu SDI , po przejściu przez VP50 z polskimi napisami - teraz masz Kuro i zapewne także nie ma szans na taką jakość ?

Wycofałem się z tego Twojego podwórka już dawno - jest nowy wątek o skalerze VP50 , tutaj nikt nie dostrzegł potrzeby aby
porozmawiać o porównaniu elektroniki LX KURO , do elektroniki VP50 - czy to KURO jest tak beznadziejny , czy VP50 taki bajeczny ?

Podpisuję się wszystkimi kończynami pod tym co napisał Maxiuca , Ty poprostu jesteś zakochany w swoich "pudełkach" i nic do Ciebie
nie trafia - to nie mój problem , anie moje zmartwienie. Jedyne co mi bardzo przeszkadza w tej pisaninie , to to ,że Ty najwyraźniej
podchodzisz zbyt emocjonalnie do całego zagadnienia - tutaj nikt na Ciebie nie napada , ani nikt nie ma zamiaru toczyć dziwnych wojen,
ale jeśli jedynym słusznym wnioskiem jest to , że KURO i VP50 najlepsze są i basta , to pytam : po co Ci ten wątek ? Chcesz się łechtać nim ?
Już dawno odbiegłeś od merytorycznych wpisów , może gdybys założył sobie bloga to byłoby ciekawsze ?

Jak już trochę ochłoniesz i będziesz chciał podzielić się "merytorycznymi" wpisami , to bardzo chętnie , w sposób rzeczowy , z Tobą pogadam .
Póki co , to jesteś daleko od tego, ma jedynie nadzieję , że kiedyś trochę ochłoniesz ...


Zdrowia życzę.

BoDeX ®

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ale śmietnik zrobiliście :angry:
ludziska kochacie to samo !! HD TV , dzisiaj o 20.00 każdy siada z browarem albo winkiem przy monitorze i pijemy NASZE zdrowie.
KONIEC czepiania.

pozdr. dawmac

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
[u][b]BoDex[/b][/u]

Proszę bardzo, wypisz sie w tym temacie. Chętnie poczytam i zobaczę jakie masz doświadczenie, tak jak było w przypadku VP50. Z jednym ani drugim urządzeniem nie miałeś do czynienia a Twoje wypowiedzi biorą się z ?nieba? albo z netu. Jak można wypowiadać się na konkretny temat skoro sie ich nie użytkowało. Właśnie to jest Twoja filozofia, pisać, pisać i jeszcze raz pisać. To jest tak jakbyś rozmawiał o niebieskich migdałach. To jest tylko Twoja teoria na której opierasz swoje wypowiedzi i to one pochodzę z netu lub zasłyszenia. Bo ja w tych tematach posiadam doświadczenie i opieram się na faktach a jedynie posiłkuje się innymi informacjami. Jest to przyjęte a nawet wskazane jeżeli chodzi o obiektywizm a nie sztuka dla sztuki.

Odnoszę wrażenie, że chodzi Ci jedynie o nabijanie licznika w ilości postów, bo nie potrafię znaleźć innego wytłumaczenia.

Pozdrawiam,
Andrzej S. Edytowane przez andsie1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja we wtorek mam dostać LX6080 więc napisze co i jak, czy żałuje wydanych pieniędzy czy nie. Nie jestem stronom w sprawię więc moja opinia będzie w miarę obiektywna. Zobaczymy <_<
pozdr. dawmac

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...