Skocz do zawartości
andsie1

Telewizory Pioneera „KURO”

Rekomendowane odpowiedzi

[i][quote name='Mirekwojtek' post='86746' date='19.02.2008, 15:29 ']Witajcie

U mnie (LX-508D) słychać dysk w nboxie i nic więcej. Moje doświadczenie z telewizorami HD były niewielkie. Moi znajomi którzy kupili LCD lub Plazmy akurat wszyscy mają Samsungi. Żona była bardzo sceptyczna kiedy powiedziałem jej, że wybrałem pionnera LX-508D. Generalnie uważała, że jeszcze za wcześnie na zmianę TV. Używaliśmy do tej pory 32" 100Hz Panasonica 8 letniego.Po uruchomieniu telewizora i oswojenia się nim przez 3 dni powiedziała tak " byłam sceptyczna co do wielkości i ceny jaką chciałeś zapłacić za telewizor ale teraz widzę, że miałeś rację nie mam uwag". Telewizor pracuje z nboxem. Większość programów dostępne na tej platformie, które oglądamy daje obraz w pełni akceptowalny. Bardzo mile jestem zaskoczony jakością obrazu uzyskiwanego z prostego (ale ze złączem HDMI) odtwarzacza DVD Samsunga.
Chciałbym w tym miejscu podziękować wszystkim, którzy na tym forum opisywali swoje doświadczenia z tym telewizorem, a dzięki, którym podjąłem decyzję zakupu bo jestem w pełni usatysfakcjonowany. No może jedynie trochę żałuję, że jednak nie kupiłem LX-608D[/quote][/i]
Witam,
Gratuluję trafnego wyboru. ( trochę w tym i moja zasługa). Jesteś kolejną osobą potwierdzającą fakt, że jest to obecnie najlepszy TV na rynku.
Ja też żałuję, ze nie kupiłem większego.

Pozdrawiam,
Andrzej S.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeszcz raz:
NIE ISTNIEJA POJĘCIE ZA DUŻEJ PLAZMY!!! A zwłaszcz KURO
Pozdrawiam zadowolonych użytkowników :(:angry::angry:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Dołączam do podziękowań - dzięki Waszym opiniom kupiłem LX508D.
Jestem w tym względzie absolutnym amatorem, ale nawet nie będąc fachowcem dostrzec można piękno obrazu generowanego przez ten telewizor. Wskazywane przez poprzedników wady występują ale nie wydają mi się istotne.
Pozdrawiam i jeszcze raz dziękuję.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
[quote name='Trafaret' post='82261' date='29.01.2008, 07:49 ']To mnie zaskoczyłeś! Nowe KURO już w połowie roku? Fakt faktem, że cena DSV na PDP-LX508D została obniżona do 18.999 zł co świadczy o "zaawansowaniu wiekowym" tej plazmy. Człowiek chyba nigdy nic nie kupi... ciągle czeka, a jak już chce pójść do sklepu to słyszy "nowy model już prawie w produkcji".

/pozdrawiam
Trafaret[/quote]


To i tak cena bardzo wysoka.Czyzby w USA znowu bylo najtaniej.

[url="http://www.samstores.com/details.asp?ProdID=10160"]http://www.samstores.com/details.asp?ProdID=10160[/url]

Pozd.markII

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkich "kurowiczow"
Mam pytanie o podlaczenie 428xd: podlaczylem dekoder cyfra+ bezposrednio do tv przez hdmi i euro (to dla telegazety), ale poniewaz uzywam tez nagrywarki lx-60 podlaczylem dekoder do nagrywarki przez euro zebym mogl nagrywac i nagrywarke z tv przez hdmi.
Pytanie jak ogladam program z cyfry+ np discowery hd - idzie przez hdmi bezposrednio to tv czy przez euro do nagrywarki i potem do tv? Druga sprawa jak do tego podlaczyc amplituner - prawdopodobnie vx917?
Dzieki za porady, pozdrawiam.
A na marginesie - zastanawialem sie nad tv 4 miesiace i musze powiedziec ze jestem bardzo zadowolony z Kuro.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
[b]@ gingin[/b]

Popraw mnie, ale o ile dobrze rozumiem, co napisałeś, to na dekoderze C+ oglądasz Discovery HD?

Ten program nadaje tylko "n" (może kiedyś Cyfrowy Polsat), na C+ masz National Geographic HD

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Moze masz racje, nie ma mnie w domu wiec nie moge sprawdzic a ogladaja to glownie dzieci.
Ale nie o to chodzi jakie programy tylko jak to wszystko podlaczyc. Jak ktos moze doradzic to z gory dziekuje.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam panowie mam pytanie, bo czytam forum od deski do deski a także parę innych i już mam ,,psiapty'' w głowie :)

Chcę kupić w tym tygodniu 5090H i tutaj moje pytanie : więc jest on na matrycy Panasonica czy jeszcze jest to ostatni model Pioneera ? Już ponoć była mowa, że to Panas ale fotki widziałem na którymś forum, że niby Pioneer.

Kolejne pytanie to co z językiem polskim ? Czemu go usunęli i kiedy znów będzie ? ktoś wie ? jakiś update ?

Czy KRP-600 jest naprawdę tym samym tylko odchudzonym sprzętem czy może już Panas czy może coś lepszego ?

Czy może czekać do maja na nowe Kuro ?

Z góry dzięki ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wady LX5090H

1. Nie można nadać własnej nazwy kanałom sat.

2. Dwa gniazda CI ale niestety jedno dla tunera DVB-S i DVB-T ( brak możliwości obsługi dwóch CAM-ów dla tunera satelitarnego.

3. Brak polskiego menu.

4. Przy skanowaniu jednego transportera np.; transponder Hot Bird 11.278 V ( programy HD cyfry) brak sygnału, to samo 11.258 H ( 21 kanałów platformy n w tym dwa HD)

5. Przy skanowaniu całego satelity brak możliwości dodania innych kanałów z innego transpondera ( automatycznie, bez ostrzenia kasuje poprzednie ustawienia listy kanałów.)

6. Skomplikowana i pracochłonna segregacja listy kanałów.

7. Po usunięciu np. kanału 14 pozostaje ten numer pusty ( nie nadaje następnym kanałom kolejnego numeru) dla przykładu po skanowaniu Hot Birda ładuje 2166 kanałów wg kolejności frekwencji,

kasując np. kanały od 1600 do 1800 to następnym kanałem na liście jest po kanale 1599 kanał 1801

Jest to trzeci wymieniony przez sklep model KURY LX5090H i cały czas to samo po interwencji (dotyczyła punktu 4,5 i 7) w DVS odpowiedź : taka jego uroda?!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oddam [wymoderowano]

Edytowane przez SlawekR
Ogłoszenie-reklama aukcji w dziale do tego nie przeznaczonym + adres mailowy otwartym tekstem, pożywka dla harvesterów

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A co kurak ci się przejadł ?

AndrzejS@

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
A co kurak ci się przejadł ?

AndrzejS@

Nie ... zapewne kolega kupuje Panasa VT20 ;) .

I dobrze robi.

Pozdro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

3D 3D 3D ; ) Ja normalnie chyba zmieszczę 65" haha ; ) z 2m. Jeeeeeeeeee : >

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Nie ... zapewne kolega kupuje Panasa VT20 :huh: .

I dobrze robi.

Pozdro

Napiszę tak.

Gdybym miał do wyboru Panasonic,a 60" czy Pioneer,a 60" model KRP to wybrałbym Pioneer,a.

Pozdrawiam,

AndrzejS@

Edytowane przez andsie1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Napiszę tak.

Gdybym miał do wyboru Panasonic,a 60" czy Pioneer,a 60" model KRP to wybrałbym Pioneer,a.

Pozdrawiam,

AndrzejS@

Przecież my wiemy, że ty do końca życia będziesz miał tego Kuraka i twierdził, że jest najlepszy :huh: .

A to, że włąśnie pojawiają się od niego lepsze telewizory to fakt bezsprzeczny.

Pozdro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Napisałem o modelu KRP, który na dzień dzisiejszy pod względem jakości obrazy jest nie do pobicia. Panasonicowi, niestety trochę brakuje. Mieli kupić od Pioneera technologię wytwarzania paneli i przejąć ich fabrykę i co się stało?. Pioneer udostępnił tylko cześć swoich zasobów i na tej bazie Panasonic próbuje coś z tym zrobić ale jakoś mu to nie wychodzi.

Wymienię telewizor wtedy jak stwierdzę, że technologia KURO znajdzie godnego następcę. A 3D w obecnym wydaniu mnie mnie nie interesuje.

Pozdro.

AndrzejS@

Edytowane przez andsie1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...