Skocz do zawartości
Gmeru

Promocje i okazje - Jakas ciekawa promocja? Napisz jak wiesz!

Rekomendowane odpowiedzi

bez VAT w MM i tak oznacza ceny zwykle wyższe niż w e-sklepach wiec nie ma się co przesadnie rajcować

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zastanawiam się tylko czy od 7 rano, czy tak, jak w każdą sobotę będzie czynne ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
bez VAT w MM i tak oznacza ceny zwykle wyższe niż w e-sklepach wiec nie ma się co przesadnie rajcować

Może nie ma się co rajcować (oczywiście nie do przesady), ale jest to taniej niż w e-sklepach. Przeglądałem kilka (nie wszystkie) i te filmy są powyżej 100 zł do tego dochodzą jeszcze koszty przesyłki. Więc uważam że się opłacało (na dzisiaj).

Pozdro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

skoro film kosztuje 120zł to masz bez VAT ok 98zł, do sklepu musisz czymś dojechać /a to też kosztuje/...

A w sieci znajdziesz bez trudu sklep który wysle ci ten sam film za 8 dych + koszty przesyłki ok 8zł /przy wpłącie z góry na konto/

Kupując natomiast wiekszy sprzet w e-sklepie - masz gratis z urzędu prawo do zwrotu w ciagu 10 dni lub nawet 3 miesiecy /jezeli sklep cie nie poinformuje o mozliwosci zwrotu towaru w ciągu 10 dni/... W MM zwroty przyjmują bardzo niechętnie - i to i tak tylko pod warunkiem wymiany na inny towar. Więc ich OLEWAM

Edytowane przez mobor

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Przecież to nie pierwszy raz kiedy jest bez VAT ale ludzie się rano zabijają :D:lol::lol::lol: W końcu martwy ruch po świętach muszę jakoś podnieść :D

To w końcu się wydało: Kolega Gmeru jest właścicielem któregoś z MM :D

To może dla forumowiczów jakieś specjalne upusty zrobi? :unsure: :hura:

Edytowane przez Deimos

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

MM jest typowym przykladem dla łowców okazji. Np. przez długi czas w warszawie stał model BD Pionera BDP-320 za 1500 i bez VAT ktos go łyknął za 1200PLN. No i to jest prawdzwa okazja. Ja w ten sposob "Łyknąłem' dwa lata tremu moja Yamahe stała sobie i grała chwilke w MM a w momencie kiedy byla promocja wszystko bez vat to nie tylko bylo bez VAt ale jeszcze obniżyli cene regularna dlatego kupilem znacznie ponizej cen sklepow internetowych. Ale jezeli przyjac średnia ze wszyskiego co tam jest wystawione to nawet bez VAT jest drozej niz przez internet i nie ma sie co dziwic. Mnie za to w osłupienie wprowadzila akcja jednego z producentow opisywana w Swieta ktory rozeslal do sklepow internetowych zadanie zeby podniosly ceny tak zeby nie bylo takich roznic w stosunku do sklepow wielkopowierzchniowych. Cacy nieprawda. Ja sobie zapisalem jaki to producent zeby na wszelki wypadek szerokim łukiem omijac jego produkty.

pzdr

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
skoro film kosztuje 120zł to masz bez VAT ok 98zł, do sklepu musisz czymś dojechać /a to też kosztuje/...

A w sieci znajdziesz bez trudu sklep który wysle ci ten sam film za 8 dych + koszty przesyłki ok 8zł /przy wpłącie z góry na konto/

Kupując natomiast wiekszy sprzet w e-sklepie - masz gratis z urzędu prawo do zwrotu w ciagu 10 dni lub nawet 3 miesiecy /jezeli sklep cie nie poinformuje o mozliwosci zwrotu towaru w ciągu 10 dni/... W MM zwroty przyjmują bardzo niechętnie - i to i tak tylko pod warunkiem wymiany na inny towar. Więc ich OLEWAM

do sklepu musisz czymś dojechać /a to też kosztuje/...

Tak się złożyło źe mieszkam przy Media-Markt 5 minutowy spacerek więc teoretycznie mogę być tam codziennie(nie ponoszę żadnych kasztów dojazdu).We Wrocławskich M/M są bardzo często jakieś promocje, odniżki w dziale Muzyka Film.

Pozdro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie kazdy ma do sklepu 5 minut

dla mnie to jest 8 lub 15km w jedna stronę /mam 2 MM w swoim mieście/ - do tego przez zatłoczone miasto

poroniony pomysł

Edytowane przez mobor

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No przy dodatnich temperaturach, to zawsze można rowerem popedałować :D

No nie po plazme, ale po filmy czemu nie.

Edytowane przez Deimos

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja mam pare u siebie, ale sa w malo dogodnych miejscach na dojazd autobusem, wiec jezdze samochodem, co mnie najbardziej denerwuje to ze problem jest z zaparkowanie i musze dlugo jezdzic w korku pod sklepem i to ze nie ma nic ciekawego, a calego sklepu i wszystkie polki nie chce mi sie ogladac.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No ceny TV w MM dobre. Tylko, że ludzie zdejmują je z wystaw.... więc coś czuje, że to taka lipa jest skoro na wielu na wystawce jest napisane: sprzedane albo zarezerwowane.... no i sporo modeli nagle poznikało ;p (np. ampli). Są same słabe....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No ale Marantza model 5004 mozna bylo lyknac za 1850 pln a transport Denona (nie nowy juz model to fakt) DVD BT2500 za 2000 PLN.

Oczywiście zszarpane nerwy przy wjezdzie na parking - darmowo

Edytowane przez mjasinsk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam uprzejmie

:D Ehehehehehehehe... Bez VATu w MM, nigdy więcej się tam nie wybiorę, pojechałem z dzieciakiem 3.5 letnim i bratem koło 12.00. Masakra, w Gdańsku nie dało się zaparkować, ale parking Castoramy od czego jest? :) W środku, ja pindole, kolejka od wejścia do kredytów na dwa ogonki zakręcona. Idzie się, jak w Assassin's Creed - Push Gentle :) W końcu... Chciałem sobie kupić Terminatora ostatniego na DVD, wcześniej byłem z żoną w Realu i była promocja na 39,00 PLN, to mówię, e tak Real, w MM będzie o wiele taniej... I jeszcze bez VATu. Wpadam, chwytam DVD, bo ten film nie zasługuje na zakup na BD, cena? 59,99 PLN. Przeżegnałem się lewą nogą, ale mały przynosi Potwory vs Obcy, patrzę 49,99 PLN, o matko, jako wredny ojciec, odkładam i patrzę, obok dwie kupki tej bajki. Pierwsza za 39,99, druga za 49,99, no to jako dobry tatuś doradca, wybrałem tą wersję za 39,99. Idziemy do kasy i tutaj już zwątpiłem, masakra ;) Ogonki na cztery zakładki i co gorsza po 30 minutach nic się nie przesunęło, udało się małego przekonać, tatuś odłoży na miejsce i kupimy taką samą bajeczkę w Realu - już mi dyndało, że drożej pewnie. Udało się namówić po kolejnych 30 minutach - no nic, jaki ojciec taki syn :D Brat zaproponował, może Galeria Bałtycka i Saturn, bo pewnie wszyscy przyjechali na bez VATu do MM. OK, pojechaliśmy, ale tam też sporo ludzi, ale dało się zaparkować. Podchodzę do Saturna, tam wielki model Terminatora i obok stoisko z filmem, przecieram oczy i co widzę, Terminator Salvation 39,99, a nie 59,99 jak w MM bez VATu. Wziąłem, bo co tam ;) ...idę na bajeczki i biorę w łapę Potwory vs Aliensy i co widzę, 59,99 i obok metka 29,99. Wow! jeszcze taniej niż w MM, wziąłem, co będę dziecku żałował. Wziąłem jeszcze za 49,99 Sezon na Misia 2, który w kasie okazał się, że 29,99. Pani krzywa patrzyła, jakbym kod kreskowy podmienił i jeszcze raz przejechała i nabiła 2 razy i mówi, może rzeczywiście taki tani ;) ...no i po mojej uwadze, w końcu nabiła 1 pozycję...

Podsumowanie:

Terminator: Salvation

MM - 59,99

Saturn: 39,99

Potwory vs Obcy

MM - 49,99 lub 39,99 (do wyboru, ehehehehe)

Saturn: 29,99

Sezonu nie mam porównania. Oczywiście minus VATy w MM, co i tak wyjdzie drożej...

Oczywiście na bez VATu nie jedzie się po filmiki, a po sprzęt, jak to ludzie wywozili po kilka wózków, ale mam to do pozamiatania. Z imprezy 1h, zrobiło mi się 4h. Pieprzę...

Saturna też nie pochwalę, a co, Gladiator BD 149 PLN!!! Jedyne taniości to Kill Bill 1 i 2 za około 64,99 i Resident Evil 1 i 2 za niecałe 74,99. No ale z X-Man Origins za 119 PLN, to już $#%$#%$$ że ja #R$#$%#%$#@.

Pozdrawiam serdecznie.

Z poważaniem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jechałem wieczorem do beverly hills coś na blu wypożyczyć (Gdańsk). Przypomniałem sobie że w MM bez VATu to zaszedłem. Patrzę harman avr 255 za 1960pln to kupiłem. W kasie przede mną jedna osoba. Całość trwała może 15min. Także zamiast z filmem wróciłem z nowym ampli :rolleyes:

Były też inne fajne klocki.

Pechowo z tą godziną 12 wybrałeś..

Edytowane przez montas

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bezvacie bylo tylko na rtv i agd wiec plyty dvd i np telefony i inne odpadaly. W kazdym byly te same problemy z parkingami i tlokiem no chyba ze wieczorkiem.

Sens jechania na bezvacie jest tylko wtedy jak wczesniej upatrzymy produkt odliczymy 18,03 proc i porownamy w necie i jesli taniej to na dzien przed bezvaciem dzwonimy przed zamknieciem

pytamy ile sztuk i jedziemy rano na pewniaka.

Zaskoczylo mnie to bezvacie a dlatego ze np w pazdzierniku to kupowalem kamere upatrzona i bylo 5 osob na otwarcie a spodziewalem sie niewiadomo czego fakt to byl dzien pracujacy a dzis ludzi pelno jakies szalenstwo, co druga osoba do kasy stoji z tv a jeszcze tego wczesniej nie widzialem. Mysle ze ludzie maja psychologicznie zapisane ze po nowym roku sa wyprzedaze i okazje a na nastepne bezwacie mozna bedzie isc sobie na luzie bo bedzie pare osob i wiecej okazji niz dzis.

Edytowane przez michalmichalmichal

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Jechałem wieczorem do beverly hills coś na blu wypożyczyć (Gdańsk). Przypomniałem sobie że w MM bez VATu to zaszedłem. Patrzę harman avr 255 za 1960pln to kupiłem. W kasie przede mną jedna osoba. Całość trwała może 15min. Także zamiast z filmem wróciłem z nowym ampli :)

Były też inne fajne klocki.

Pechowo z tą godziną 12 wybrałeś..

hm, ale tyle kosztuje w sklepie normalnie bez promocji

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziś w Lublinie Gazetka MM:

LG BD350 450,00 zł

Taniej niz na Ceneo i Skapcu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W BIAŁYMSTOKU PANASONIC TX-P50C10Y cena w MM 3999 zł, a w sklepie internetowym [wymoderowano] z odbiorem własnym 2817,10 zł

[wymoderowano link do sklepu]

EDIT Moderator

Cena jest podobna jak w wielu innych sklepach internetowych, o czym można się przekonać w 10 sekund, korzystając z dowolnej porównywarki cen. Nie ma więc żadnego powodu, aby umieszczać na naszym forum linki reklamujące jeden konkretny sklep internetowy.

Edytowane przez SlawekR

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W SATURNIE w Silesia City w Katowicach Andrea Bocelli: Vivere, Live in Tuscany Blu-ray za 84 PLN, pytać obsługę bo bałagan na półkach straszny.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W SATURNIE w Silesia City w Katowicach Andrea Bocelli: Vivere, Live in Tuscany Blu-ray za 84 PLN, pytać obsługę bo bałagan na półkach straszny.

w MM jest po 82 wiec to chyba jego zwykla cena.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam,

Mam dwie ciekawe promocje

1. W Wielkiej brytanii jest promocja na kable HDMI qed. Czesc kabli w okresie świątecznym objęta została promocją - kup jede drugi dostaniesz za 50% ceny. NIe pisalem wczesniej bo sam to znalazłem i zamowilem kable 31 grudnia myslac ze jest to ostatni dzien promocji. Okazuje sie, ze trwa przynajmniej w niektorych sklepach nadal. Jak to wyglada cenowo? Zamowilem dwa kable 2m każdy. Wraz z przesyłką, która miałem na biurku już 5 stycznia zapłąciłem 379PLN co daje 189,50PLN za kabel. Cena jest więc super. Dwa kable sa mi niezbedne do podlaczenia BD - AMP - TV (w Polsce natknąłem sie w dwóch sklepach na te kable o tej samej długości ceny obu przekraczały 300PLN za sztukę)

A teraz najlepsze. Okazuje się, ze kable jednak mają wpływ na odtwarzany obraz i dźwięk :)

Uzasadnienie:

Ponieważ kalibrowałem nowy TV dyskiem DVE pod katem wszelkich najwazniejszych parametrow obrazu TV byl skalibrowany na starych kablach. Jeden z nich to Oelbach drugi to zwykła (choć dosyc solidna) HAMA. Po podłaczeniu kabli i uruchomieniu test pattern w zakresie kolorów na DVE okazało się, że ustawienia kolorów kompletnie sie rozjechały. Musiałem to kalibrować kolejna godzine lub nawet dłużej i uzyskałem ponownie efekt optymalny. ZApytacie teraz jakie to ma przełożenie na obraz. No wiec I have no f...... idea. Czyli ewidentnie na tablicach podlaczenie kabli spowodowalo zmiane obrazu ale sam tego na ogladanym obrazie nie potrafilem wylapac.

Wniosek: Jezeli zalozymy że kable poprawily lub spowodowaly, ze obraz jest wierniejszy kolorystycznie (nie wyczuwam innych parametrów) to w przypadku uzytkownikow ktorzy maja pelna regulacje TV nie ma to wiekszego znaczenia poniewaz moga sobie niedoksonalosc kabli usunac ustawieniami. Inni ktorzy nie moga tak kalibrowac tv powinni jednak zwrócic uwage na jakosc kabli.

Uzasadnienie nr 2: Dzwiek. Mozecie sie smiac i wydziwiac ale po podlaczeniu miernika glośności dźwięku na starych i nowych kablach dzwiek w tych samych scenach osiagal te same poziomy. MOje zdumienie bylo bezgraniczne kiedy okazało się, że po przesłuchaniu kilku materiałów zauważyłem że dźwięk z kabli qed jest wyraźnie bardziej miekki. Poniewaz lubie dzwiek analogowy bylem zachwycony. Pare kawalkow przesluchalem niezliczona ilosc razy i dla mie efekt miekkosci jest niepodwazalny.

CZy polecic kable????? NIe mam najmniejszego pojęcia. NIe sadzielem ze kable HDMI wywolaja takie zamieszanie. Przyznam uczciwie ze kupilem je dla dobrego samopoczucia. A tu takie ciekawostki.

2. Carrefour Wileńska. Od pewnego czasu lezy tam na dziale komputerowym router Belkin N- Vision za cene 279 PLN (sa 2 sztuki na stanie z tego co sie orientuje) Jezeli ktos chce swa siec przeniesc w kraine 1 GB i do tego ma fajne designerskie wnetrze lub lubi ladne zabawki to idealne rozwiazanie. Router jest piekny a cena jest znacznie ponizej allegro. W saturnie ostatnio widzialem go za bodajze 500PLN. Ja niedawno kupilem inny wiec nie jestem zainteresowany.

Zycze udanych łowów

Edytowane przez mjasinsk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Lubelski MM:

SONY BD-PS 360 + 3 filmy (w gazetce zdjecie z:Anioły i Demony, Potwory kontra Obcy, UEFA Champions League - season review 2008/2009) za 600 zł

Od 15 stycznia do 21 stycznia

Cena na ceneo: 532-999 zł

na skapcu brak tego modelu

Edytowane przez grzechu27

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam

W Media-Expertach w calej Polsce od dzisiaj tj.14.01.2010 wielka wyprzedaz-no pedem do sklepow ;)

Pozdro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W Saturn rozdają "karty na prezent" o wartości 100 zł za zakup 500 zł. Za lodówę o wartości 2000 dostaniemy więc 400 zł

link

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...