Skocz do zawartości
Gmeru

Promocje i okazje - Jakas ciekawa promocja? Napisz jak wiesz!

Rekomendowane odpowiedzi

Napisano (edytowane)

Uff jeszcze się załapałem.

Do dziś miałem tylko Avatara na blu-rey po wizycie w Electro World moja kolekcja wzbogaciła się o 25 tytułów!!!

Dzięki wielkie za info! [browar]

Ps.

Pozdrawiam dwóch członków forum :(

Filmów za ok 70 zł przed rabatem pozostało baaaardzo mało, jest jeszcze trochę pozycji w cenie 119 zł czyli po rabacie 48zł!

Edytowane przez .:Marcin:.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak na złość jestem teraz poza Wawą :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

bylem 3h temu i juz nic nie ma ciekawego, wiekszosc po 119zl, tak wiec dla mnie zadna rewelacja, no nic niebawem do gazet bedzie jako dodatek

brak Pulp Fiction :(

tak wiec [beeep], za to kupilem ze 20gier choc nie wiem po co mi jak nie gram :)

25 plyt, rany masz rozpet, dla mnie pare tylko bylo ciekawych moze 5plyt

Edytowane przez Seba_Fan

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale lol z tym electro. Takiej akcji jeszcze nie było z Blurayem ; ) Pozdrawiam członków forum bo rano przed drzwiami stało 3 i 3 z forum :(:):) Byłem rano i teraz i kolejni ludzie z forum ale widać, że dokładali bo o 16 kupiłem inne tytuły niż rano. Ogólnie gry PC i filmy DVD SZOK po 5 max 10zł. Wszystko: nowości i stare. Konsole trochę drożej ale już słabszy wybór bo wyprzedane. Jak ktoś ma szybkiego kompa to raj.

Jak jednak ktoś ma mało BD to mimo wszystko warto podbić.

Aha sklepu nie likwidują. Zmienił się właściciel ale nie kupił jakoś z tym towarem i muszą go wyprzedać czy jakoś.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witka

Wielkie dzięki Dudman za info z tym Electro World ,kolekcja sie lekko powiększyła :) .

Dzięki również dla kolegów Marcin i Gmeru za mile spędzony czas miedzy regałami :D

Pozdrówko dla wszystkich

ps Gmeru ja mysle ze Ty do 16 tam siedziałes :P kanapki Ci rodzina dowiozła :lol: .

Robimy jutro powtórkę ???

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Normalnie dzisiaj miałem pracę wyjątkowo a i sam poranek ciężki :P więc po pracy postanowiłem sprawdzić. Pewien koleś z brodą był cały czas (który wywoził wózki całe). LOL

Ja już pasuje bo się zmęczyłem O_o i i chyba już wszystko mam :) (pozdro dla Areckiego ; ) , który też był :lol: )

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pewnie zaraz filmy z promocji "wypłyną" na Allegro...

Szkoda, że nie jestem z WaWy bo też bym zaszalał :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja byłem jeszcze przed 21

Pozycje po 119 nadal aktualne (48 zł po rabacie) i pojedyncze sztuki tańsze też dostępne.

Filmów na DVD jeszcze masa (może nie te najnowsze, a bajek to rano już nie widziałem fajnych)

Dokupiłem jeszcze jednego blu-reya i skusiłem się na dwie gry przecenione z 99 na 10 zł :)

Ciekawe czy zejdą jeszcze z cenami.

Gry na PSP3 przecenione z 90 na 50, z 70 na 35 i z 50 na 25

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

no rewelacja :)

Edytowane przez tomalo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Towar sie powoli kurczy, wczoraj koło 18-stej wyhaczyłem jeszcze 2gry PS3 -FarCry2 50zł i NFS Undercover 35zł (obie PL)

i 2 Bluray Transporter 3 27,99zł i Equilibrium 23,99zł :lol:

Edytowane przez wonio

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jest promocja w Punkt44, sporo filmów sporo taniej.

Właśnie zamówiłem American psycho i Mirror Mask (oba po 49,20 zł).

Liczba filmów chyba ograniczona, bo wchodząc w Gothicę midziałem cenę 49, a w momencie dodania do koszyka zmieniła się na 129 :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak tam aktualna sytuacja w Electro?

Jutro wpadnę na chwilę do Wawy i jadę dalej. Warto jeszcze tam zajechać? (korki!!! :) )

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Właśnie te korki to masakra : / sam chciałem dzisiaj z ciekawości podjechać :) ale po 16 to chyba szkoda czasu tracić...

Skoro użytkownik wonio napisał, że był T3 tzn, że dokładali jeszcze filmy bo wtedy w niedzielę nie było ani jednego po 15.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Właśnie te korki to masakra : / sam chciałem dzisiaj z ciekawości podjechać :huh: ale po 16 to chyba szkoda czasu tracić...

Skoro użytkownik wonio napisał, że był T3 tzn, że dokładali jeszcze filmy bo wtedy w niedzielę nie było ani jednego po 15.

transportera 3 widziałem jeszcze dziś i Gothica chyba też za 47,90 jeszcze była

nadal do wzięcia patriota, spiderman 3, bondy, szklana pułapka 1 i 2, hostel 1 i 2, omen 2 i 3, Wszyscy ludzie króla, underwold za 26 zł i sporo innych :)

Edytowane przez .:Marcin:.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

czy ktos sie zlituje i kupi pare tytulow dla mnie ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

watpie zeby ktos byl tak dobry, zaplacil za swoja kase i czekal na zwrot + jazda do sklepu, ale powodzenia

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
watpie zeby ktos byl tak dobry, zaplacil za swoja kase i czekal na zwrot + jazda do sklepu, ale powodzenia

Kase oczywiscie wplacam wczesniej ale widze ze i tak nie bedzie chetnych, szkoda ;)

pewnie wsiade do auta i pojade te 700 km w obie strony powiedzcie mi tylko czy jest szansa ze zlapie jeszcze te pozycje :

mroczny rycerz

braveheart

2012

dystrykt 9

i bondy ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
watpie zeby ktos byl tak dobry, zaplacil za swoja kase i czekal na zwrot + jazda do sklepu, ale powodzenia

Nie bądź taki pesymista. Pamiętam, że sam kiedyś kupiłem w Wawie kilka filmów dla forumowiczów z Polski. A kasa nie zając.

Ale teraz odpuszczam, niedawno przyjechałem i jestem zmachany (ulewy na trasie ;) ), a Electro na drugim końcu Wawy ode mnie. W dodatku zmotoryzowani wyjeżdżają na długi "łykend".

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z tych tyt. to chyba tylko Bondy widziałem...stan na sobotę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie, stan na dziś z Twojej listy życzeń to bondy. Ja paczkę do Krakowa dziś wysłałem ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Dokładnie, stan na dziś z Twojej listy życzeń to bondy. Ja paczkę do Krakowa dziś wysłałem :angry2:

a terminator salvation (steelbook)

Potwory i spolka

szybko i wsciekle

?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tego też brak. Bondy, wszystko od Promotion (prawie) i różne starsze od Sony. Sporo polskich wydań typu Monolith itd czyli polskie filmy, trochę z FOX.

Reszta wyprzedana. Bo było tego duuuuuuuużo więcej. Typu Borny, Mumie itd.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

w MM zaczyna się od piatku "mistrzowska promocja". Każdy kto poprawnie wytypuje 2 finalistów MŚ dostanie 100% zwrotu kasy ( przy zakupie towaru pow. 200zł ).

trzeba by dokładnie przejrzeć grupy i ewentualne drabinki, ale moim typem na finał jest Argentyna - Hiszpania :angry2:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam!

Czy wysprzedaże w Electro World dotyczą też Katowic?

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie, rozchodzi się o jeden jedyny sklep w Markach (pod Warszawą)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...