Skocz do zawartości
Gmeru

Promocje i okazje - Jakas ciekawa promocja? Napisz jak wiesz!

Rekomendowane odpowiedzi

W Magnolii większość płyt BD po 116 zł. Nic nie kupiłem z BD. Tylko CD Tangerine Dream Views from the Red Train za 40,98 zł (z 49,99 zł).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak zwykle słaba ta promocja : / a ludzi znowu zwaliło się masa i kupowali płytki czyste albo karty pamięci stojąc w kolejce... litości

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Akurat byłem w Saturnie w Arkadii we środę, zastanawiałem się skąd nie które ceny takie kosmiczne tzn komiczne... np tv za 13k, w necie od ręki za 10k haha. No ale to żadna nowość w ich przypadku...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj przypadkowo znalazłem MEGA promocję:

ofertaroku.th.jpg

Dla mało spostrzegawczych patrz na cenę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie no promocja taka że tylko korzystać;)

Z tego Co wiem to za tydzień wyprzedaż w Media Markt i będzie Denon rcdm 37 za ok 1500 zł a to już nie jest zła cena.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wiem że miałeś dobre chęci ale nie każdy sprowadza sobie sprzęt z zagranicy. Wiem że ceny są zdecydowanie lepsze

ale niektórzy po prostu tak mają.....Gdyby nie to, to wogóle po co na sklepy w Polsce??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

bez obrazy ;)

pisałeś, że wyprzedaż i dobra cena...

nie jestem zainteresowany tego typu sprzętem, tylko wpisałem symbol ... przepraszam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To jest normalna cena. Trochę więcej dopłacisz i będzie z DVI. Będę to miał za parę dni to dam znać. Wszędzie stoi tanio a za taką kasę to parametry wręcz super ; )

ps. No przez VGA też dasz przecież 1920x1080.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To daj znaka jak najszybciej. Cena wydaje się faktycznie ok, ale nie chciałbym kupować kota w worku. Monitor potrzebny mi głównie do pracy. A może jest w tej cenie coś lepszego? Może być mniejsza przekątna.

Pzdr

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W media markecie ma być wyprzedaż płyt DVD, Blu Ray, CD - 20 procent taniej. 28.08.09. Inne towary też będą na wyprzedaży. Gazetkę znalazłem 25.08.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
To daj znaka jak najszybciej. Cena wydaje się faktycznie ok, ale nie chciałbym kupować kota w worku. Monitor potrzebny mi głównie do pracy. A może jest w tej cenie coś lepszego? Może być mniejsza przekątna.

Pzdr

Generalnie tanie monitory dzielą się na 2 grupy, jedna to monitory posiadające wejście DVI, druga to te, które tego wejścia są pozbawione. Różnica w cenie między nimi jest całkiem spora, bo sięga nawet 100-150zł, co przy cenie całego monitora stanowi kwotę znaczącą. Jest to spowodowane tym, że układy scalone potrzebne do implementacji wejścia DVI, obłożone są dodatkowymi opłatami/podatkami podczas importu na teren Unii Europejskiej.

Jeśli tego wejścia nie potrzebujesz, to możesz kupić monitor bez niego, ale musisz mieć świadomość, że monitory o tej przekątnej, mają też przy okazji większą rozdzielczość. A to z kolei przekłada się na możliwość wystąpienia większych zakłóceń przy połączeniu D-Sub. Objawiają się one zazwyczaj pod postacią odbić i nieostrości, widocznych szczególnie na małych czcionkach ekranowych. Ja osobiście jednak byłbym za monitorem wyposażonym w DVI, bo takie połączenie daje Ci 100% pewności w kwestii dobrej jakości obrazu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W media markecie ma być wyprzedaż płyt DVD, Blu Ray, CD - 20 procent taniej. 28.08.09. Inne towary też będą na wyprzedaży. Gazetkę znalazłem 25.08.

Oprócz filmów można będzie nabyć np. zewnętrznego twardziela Samsung 1TB za 290 zł oraz LCD Sony KDL 40" 5710 za 3390 zł

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
http://komukomu.pl/?utm_source=hp&utm_...=a_komukomu0809

Monitor Benq G2220HDA LCD 22'' - 494 złocisze

Warte to swojej ceny?

I jak to jest? Niby HD a wejście analogowe ma tylko.

Jakby coś to w abc jest od ręki Benq G2220HD, tu masz powiazany sklep z ich magazynem http://www.comp4you.eu/pricelist/Item.aspx?PID=C0220496 polecam, dostawa na nastepny dzien po wplacie.

A w MM od piątku: Transporter3 i Underworld po 39zł

Edytowane przez Jax

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W każdym MM widać jest różnie. We Wrocławiu mamy dysk Toshiba 250 GB, 2,5 cala za 199 zł. Nie ma Samsunga 1TB. Underworld leży w tej chwili za 64 zł (BD), będzie o 20 procent tańśzy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W MM na Ostrobramskiej w Wawie jest też Halo Wars PL na X360 za 99zł.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dla tych co za granicą. http://www.play.com sprzedaje Shakire i Bewolfa za 6,5 euro z przesyłka. Na angielkie adresy troszkę taniej.

Edit:

Shakira juz zdrozała, ale jest duzo innych po 10 i 13 (za "lepsze" pozycje) jurkow

Edytowane przez binary

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

w saturnie od dzisiaj blu ray sharp 21 za 480 zł na 20 rat :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W poznańskim MM (King Cross) Samsung 1580 za 480,00 zł (przecena z 749,00. Wg ceneo i skąpca od 615,00).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Likwidowane są salony Kolportera, w Poznaniu w Pestce duży salon z multimediami i na nim plakaty "Obniżki na wszystko do 50%" i faktycznie na wielu rzeczach jest 50%. Od setów DVD (np. Rodzina Soprano pudełka z sezonami przecena ze 139 na 69) przez różne gadżety typu kamerki internetowe, klawiatury, pendrive'y, kierownice do PC, po oryginalny osprzęt i gry na konsole, np. Karta WIFI Xbox 360 za 180zł itp.

Na książkach różnie z obniżkami, co lepsze pozycje niewiele przecenione ale np. jakieś podręczniki fotografii cyfrowej z 30zł na kilka zł, a sztywne książeczki dla małych dzieci po 1,50zł.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szukam dobrej ceny na Slima. W W-wie w 2 ch Saturnach zestaw PS3Slim 120+ Singstar+ 2 mikrofony+kabel hdmi = 1499 PLN.

Wiem, że w Katowicach jest za 100 PLN mniej.

Proszę o info, wiem, że to nowe i cenę się trzyma, może ktoś wie coś o nadchodzącej promocji???

Singstar jak najbardziej mi pasuje dla dzieci, a dla taty BD :)

Pozdr.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...