Skocz do zawartości
Gmeru

Promocje i okazje - Jakas ciekawa promocja? Napisz jak wiesz!

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Przejeżdzałem dzisiaj przez Głuszyce , patrze a tu Partner AGD wejde zobacze.Towaru duzo.Na stoisku z nosnikami płytki bd-r 50gb Verbatim po 40 ZŁ.Kupiłem 5 sztuk.

Pozdro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam

Dzisiaj w Media Expert we Wrocku do 16.XI.2009 dzien bez watu, a od 21.oo do 00.00 taniej nawet o 50 procent na wybrany asortyment.Jest tego duzo i jest zainteresowanie.Filmy na bluray juz z cena do zaplacenia okolo 78 zl.Chyba nie jest az tak zle. Koncerty np.Leonarda Coena za 49 zl.

Pozdro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

w Euro RTV AGD (Poznań M1) telewizor LCD (LED) 42'' LG 42SL9000 za 5790zł w tym dorzucają gratis Blu-ray player LG BD370. Raty 30x0% (sprawdzone, nie trzeba się zgadzać na żadne ubezpieczenia i wychodzi faktycznie kwota zakupu podzielona na 30)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W realu w Jankach, większość filmów po 109 ale np produkcję disney "Dzwoneczek" i "Śpiąca królewna" po 79zł. Potem byłem w saturnie i tam już niestety ceny "normalne" .

Autorus

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Saturn Wrocław obniżka na Bluray:

1.Testosteron

2.Lejdis

3.Nie kłam kochanie

4.Katyń

5.Butelki Zwrotne

6.Mumia 3

7.Inkcredible Hulk

8.Hellboy 2

9.Złota Armia

10.Death Racer

Wszystkie Tytuły po79,90 zł

1.Transformers II

2.Epoka lodowcowa I II III

3.Troja

4.Kac Vegas

5.Harry Potter i Książe Półkrwi

Te tytuły po 99,90 zł

Uważam że nie jest aż tak żle.

Pozdro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sklep TK-Maxx w Galerii Malta w Poznaniu:

Switch HDMI - 4 wejścia/1 wyjście, pilot - 109zł

Switch HDMI - 2 wejścia/1 wyjście, pilot - 64zł

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Media Expert we Wrocławiu według gazetki ma od dzisiaj Madagaskar 2 i Valkirie na BD po 50zł.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wróciłem teraz z Media-Expert we Wrocławiu i mogę potwierdzić jest Valkiria(kupiłem) za 49 zł na Granicznej.

Madagaskar2 brak.

Pozdro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dla znajacych angielski na dvd.co.uk jest heat za 11.95 plus 1funt czyli ok 59 zł z przesylka. nic tylko plakac nad polskimi cenami. x-men ostatni bastion za 8 funtow.

Edytowane przez vandel1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dla forumowiczów z Wrocka i nie tylko w M/M Dominikański HULK na bluray za 49 zł, właśnie kupiłem.

Pozdro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W Inowrocławiu była Valkiria za 49zł. Właśnie kupiłem ostatnią sztukę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam

Właśnie wróciłem z Media-Expertu we Wrocku oprócz Valkiri jest rówmież Madagascar 2 za 42 zł (kupiłem 2 sztuki).

Media-Expert na Granicznej.

Pozdro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wychodzi na to że Wrocław stał się stolicą tanich płyt BD :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Wychodzi na to że Wrocław stał się stolicą tanich płyt BD :(

Bez przesady ;) Lubie za to stać sobie samotnie w dziale BD w Saturnie a obok mnie przechodzi masa ludzi i nikt nie zerka na te płyty. Koncert George Michael prawie się wysypywał z półki, pewnie leży tam do dzisiaj. Miałem wziąć King Konga bo za 99zł mieli ale w końcu górę wzięło moje skąpstwo ;).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Inowrocław - Media Expert - obniżka cen o VAT

Nawet dość sporo płyt BD ( tak normalnie leży na półce kilka sztuk w "kosmicznych" cenach).

Np. Madagaskar 2 za 40zł ( już stoi u mnie na półce)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Media Markt Szczecin, parę tytułów z Universala po 79.90 np: 3 części Bornea, Hulk, Wanted, Mumia,

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja bym radzil wszystkim ktorzy chca kupic jakies gry na PS3 zanim traficie do MM/Saturn jednak poszwedac sie po Tesco, Carrefour czy Real. Dla przykładu, Fight Night 4, ktore w MM Zabrze "stoi" za 249 zl nabylem wczoraj w Carrefour Bytom za 139 zł. Uncharted2 - w MM za 209 a w Carrefour - 159, SingStary maja wszystkie po 79 zl.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Do forumowiczów z Wrocka właśnie wróciłem z Bielan jakby ktoś chciał to za 56 zł jest Dom Latających Sztyletów na bluray w Tesco, oraz BD-R Fuji za 22 zł, po negocjacji z kierownikiem stoiska nabyłem 2 za 30 zł :)

Pozdro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

w Euro RTV AGD telewizor Sony 40W5500 kosztuje 3190zł czyli cena praktycznie jak w sklepach internetowych a odpada przesyłka i czekanie. Do tego 30 rat 0%, pełny koszt 106zł miesięcznie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam

Od 10.XII do 16.XII.2009 w Media-Expert we Wrocku wszystko bez vatu np.Pilot Logitech Harmony Remote 1000 za 780 zł.

Pozdro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Witam

Od 10.XII do 16.XII.2009 w Media-Expert we Wrocku wszystko bez vatu np.Pilot Logitech Harmony Remote 1000 za 780 zł.

Pozdro

Aby policzyć taki vat (tu sugeruję się wiedzą innych) to robimy 1000x22 (zakładając, że ten vat to 22%) a wynik dzielimy przez 122 i mamy wartość vatu. A więc cena będzie 820. Blednę jest liczenie podatku vat z ceny brutto. Pamiętajmy, człowiek uczy się całe życie :).

Edytowane przez denver666

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Aby policzyć taki vat (tu sugeruję się wiedzą innych) to robimy 1000x22 (zakładając, że ten vat to 22%) a wynik dzielimy przez 122 i mamy wartość vatu. A więc cena będzie 820. Blednę jest liczenie podatku vat z ceny brutto. Pamiętajmy, człowiek uczy się całe życie :).

Dokładnie, tez się kilka razy rąbnąłem z vat.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...