Skocz do zawartości
Gmeru

Promocje i okazje - Jakas ciekawa promocja? Napisz jak wiesz!

Rekomendowane odpowiedzi

Czytam ten wątek od kilku dni i jedno co mnie zachwyca, to totalna obniżka cen na odtwarzacze BR. Pojawiają się także pierwsze oznaki przyzwoitości w poziomie cen wydawnictw płytowych (poza kilkoma przegięciami, które natychmiast zostały obśmiane na tym forum). Czyżby początek trwałej tendencji, która osiągnie kulminację w okresie świątecznym. Oby..płytki po 20-30 zł, odtwarzacze po 199, dużo nowych tytułów, piękne wydania, koncerty gwiazd, ścieżki dźwiękowe do wyboru...Po prostu NORMALNIE... ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Black Friday już za miesiąc, rok temu najczęściej opisywana oferta z Czarnego Piątku to był odtwarzacz Blu-ray Magnavox który w Walmart kosztował 128U$. Wszyscy wtedy wzdychaliśmy "kurde, ci to mają ceny...", a dziś taniej można trafić BDP nawet w rodzimych marketach ;) Ciekawe co w tym roku będzie cenowym hitem, pewno znowu będziemy wzdychać... ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Witamz

Od jutra tj.23.10.09 w Mega-Expert taniej o 40% we Wrocku.

Pozdro

Mega Expert?? A co to za sieć, przyznam że pierwsze słyszę tą nazwę, nawet w google'u wpisałem i nic nie znalazł.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Szybko pisałem pomyliłem się chodziło mi o Media-Expert.

Pozdro

A tego to znam bo firma wywodząca się ze Złotowa czyli miasteczka koło Piły - mojego rodzinnego miasta :(

W Pile w tym samym sklepie do 70 procent obniżki na sprzęt powystawowy, tylko jak znam ich sztuczki to pewnie trzeba od razu kupić gwarancję plus i tego typu pierdoły, a ilość towaru ograniczona. Ale podejść i popatrzeć można :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

BD350 ale nie Sony tylko LG :o za to po 399 w MM, wg. ceneo "Znaleziono w 29 sklepach w cenie od 482,00 zł do 773,97 zł."

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To nie jest do 70% tylko 70% ekspozycji do wysprzedania. Byłem dzisiaj i obniżki po 20% na tv z wyższej półki ale dla mnie nic tam nigdy nie było atrakcyjnego i tym razem także nie udało im się zmienić mojego zdania.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Kupiłem w Media -Expert Ghost Ridera z PL, za 49 zł - dobra cena.

Cena za BD dobra, ale film żenująco słaby :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak w ogóle N. Cage dał się namówić na uczestnictwo w takim chłamie?

Ledwie to na DVD przetrawiłem...

No ale to chyba zwykła pogoń za kasą?

Edytowane przez Deimos

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Jak w ogóle N. Cage dał się namówić na uczestnictwo w takim chłamie?

Ledwie to na DVD przetrawiłem...

No ale to chyba zwykła pogoń za kasą?

Witam

Film taki sobie nie najwyższych lotów, ale cena była korzystna więc go kupiłem.

Pozdro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam co sądzicie o Samsungu 46b530 jest u mnie w Bielsku- Białej za 2970 w 30 ratach po 99. Planuje zakup lcd do 3000, macie jakieś lepsze propozycje. Ewentualnie na jaki model warto poczekać, żeby zmieścić się w cenie 3000, interesuje mnie wyłącznie rozmiar pow 46 cali. Pól roku temu kupiłem telewizor Phipils 42pfl5303D w cenie 2500 jeszcze dostałem bony na 250, czyli 2250, jestem z niego super zadowolony, ufam iż teraz uda mi się dokonać równie trafnej decyzji. Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli jesteś zadowolony z 42pfl5303D, to i cytowany Samsung cię nie rozczaruje. To podobna klasa produktów, a nawet z lekkim wskazaniem na Samsunga. Namawiałbym na wersję B650, ale to nie ten przedział cenowy, więc to co jest, wydaje się być słusznym wyborem, jeśli oczywiście rozważamy wyłącznie LCD. Bo w tych przekątnych i w tych cenach, to plazmy czują się równie znakomicie, jeśli nie lepiej. W budżetowych LCD i w dużych przekątnych, to zawsze istnieje spore niebezpieczeństwo bandingu. W plaźmie nie ma tego problemu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobrze, a czy wie ktoś może o lepszych promocjach, które były, niż tę którą podałem. Nie wiem czy poczekać, na ewentualnie coś lepszego. Cena do 3000 i pow 46 cali. Czym sie rózni 530 od 560, oprócz USB. Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

SATURN :

Kraków - "Panasonic w akcji" m.in :

BD60 za 736.89

TX-P50U10 za 3687.70

TX-P42S10 za 2699.18

Katowice

PS3slim + 250GB + pilot + gra Uncharted 2 - 1390

BD390 - 1099

Gdańsk

BD360 - 649

filmy Bluray po 43, 70 i 90

itd, szczegóły tutaj

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

co powiecie o zestawie kina domowego HTE307/DVSP406/HTS800 za 1699 do tego jeszcze 339,80 zł na karcie podarunkowej czyli zestaw de 1360, sprzęt dostępny w gazetce mediamarkt z częstochowy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Katowice

PS3slim + 250GB + pilot + gra Uncharted 2 - 1390

BD390 - 1099

To słaba ta promocja. W Vobis sa dodatkowo 2 filmy:

http://www.vobis.pl/oferta/konsole/ps3/895...pilot_hdmi.aspx

aa - i chyba warto tam zajrzeć po TV sony:

Np. http://www.vobis.pl/oferta/monitory_i_tele...ia_40w5500.aspx

Edytowane przez Ksześ

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zaintrygowany promocją na RTV i AGD "bez vatu" udałem się dzisiaj do jednego z marketów. W necie tylko zanęta, zero cen i brak gazetki... myślę sobie może filmy i koncerty na blu puszczą też bez vatu. Na miejscu na moje pytanie lekkie zdziwko dwóch sprzedawców - czego ten gość chce? Tnę więc na stoisko RTV... Raz na miesiąc tam bywam, więc coś mnie tknęło. Mało towaru... znaczy mniej niż zwykle. Kolumny głośnikowe (fronty)- najlepsze to JBL E60. Lepsze zniknęły - pewnie wykupili (:P). Pewnie wykupili (:))też amplitunery (fakt był HK 355, ale jakis taki wymordowany... no na nowy to on nie wyglądał), reszta to jakieś z innej epoki. Blureje - panas BD 80 za coś 1600 zł, LG 370 coś koło 1100. Telewizory; na LCD się nie znam, z plazm był Panasonic serii G. Ale ceny? Krótki rzut okiem na ceneo i już widać, że ten model tv bez vatu będzie droższy niż w sieci; podobnie zresztą jak i blu. I długo by jeszcze opowiadać, ale po co.

Kiedyś jechało się do tego sklepu i wyjeżdżało z towarem, który do samochodu się nie chciał zmieścić.

Teraz nawet nie ma możliwości "pomacać" sprzętu, który by się chciało kupić... w sieci.

Kupiłem dwa koncerty i do widzenia. Chyba na dłużej. Bo i koncerty w cenach kosmicznych...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie MM sie skonczyl.

Bylem specjalnie sprawdzic ceny 2 dni przed tym swietem vatu i dzien przed.

I co zobaczylem ?

MM 2x drozszy niz inne sklepy. Ba 2x wiecej niz SC.

Za to na dzien bez vatu pozrzucali ceny. ale i tak 1000zl roznicy na tv 40cali to przesada.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...