Jump to content

szpic

Użytkownik
 • Content Count

  33
 • Joined

 • Last visited

Seller statistics

 • 0
 • 0
 • 0

Community Reputation

0 Neutral

About szpic

 • Rank
  VHS
 1. 1. Jak duże jest pomieszczenie w którym ma być telewizor ? 20m22. Jak daleko siedzimy od ekranu telewizora ? 3m3. Ile osób zasiada przed telewizorem ? 14. Czy siedzimy na wprost ekranu czy również bokiem do ekranu - czy kąty są ważne ? raczej na wprost. Wielkich kątów nie planuje5. Telewizor ma stać czy ma wisieć ? stać6. Jak słońce świeci w pokoju ? nie 7. Jaki masz obecnie telewizor ? nie posiadam8. Co chcemy aby telewizor posiadał ? 4k, 100hz, lan/wifi, netflix, nie ips9. Jaki sygnał będzie podłączony do telewizora: ( 4K, HD, SD ) ? Wszystkie powyższe 4k/HD z netlfix, HD + SD z tv orange10. Jakie urządzenia będą podłączone do telewizora ? ps3 + laptop11. Ile godzin dziennie będzie pracować telewizor ? ~2-412. Preferujesz matrycę matową czy błyszczącą ? chyba mat13. Jaki rodzaj programów oglądasz najczęściej ? Sport/News/Discovery14. Czy zamierzasz korzystać z internetu na ekranie telewizora ? Jesli będzie przegladarka będzie pozwalała otwierać twitch itp to tak15. Czy zamierzasz grać w gry PC / konsola - jeśli tak to ile % dziennie? ~10%? podejrzewam, że to będzie 1-2h tygodniowo maksymalnie16. Więcej oglądasz wieczorami czy w dzień ? wieczorami17. Preferencje co do wielkości? 55+18. Co Cię denerwuje w telewizorach ? Topornosc menu i swiecenie noca19. Preferencje co do marki ? raczej brak20. Czy telewizor ma mieć 3D - jeśli tak to jakie , pasywne czy aktywne ? Nie musi. 21. Do jakiej maksymalnej kwoty planujesz zakup ? ~5k Rozmyślałem nad sony XE85 niestety zakup będzie miał miejsce za ok 1-2 miesiace ( jesli przekonacie mnie, ze warto kupić teraz aby stał w kartonie np miesiac to mogę to przemyśleć) ale okazuje się, że ten telewizor chyba do tego czasu wyparuje ze sklepów. Zostaną pewnie same zwrocone i powystawowe. Miałem nadzieje wobec nowej serii ale ponoć jest na IPS ( chyba, ze przekonacie mnie ze warto w to isc). Co teraz powinienem zakupic? Czekac? Kupowac juz teraz?
 2. czyli dobrze widzę, że to jednak IPS? trzeba będzie poczekać na testy gdzie ktoś to porówna z xe8500.
 3. czym się rozni 8505 w 55 od 65 cali? gdzies w kwietniu/maju bede kupowal tv i mialem nadzieje jeszcze wtedy go dorwac gdzies wlasnie w 55 (moze gdzies w piwnicy bedzie jakies nie z ekspozycji)
 4. No i pytanie. W okolicach marca/kwietnia planowalem kupić tv. Rozmyslalem nad Xe8505 ( 55) jest teraz chyba w rozsadnych cenach. Warto go bedzie brac czy tez czekac na jego nastepcę z XF? ( pewnie tez bedzie z 1.5-2k drozszy?)
×
×
 • Create New...