Skocz do zawartości
Gmeru

Promocje i okazje - Jakas ciekawa promocja? Napisz jak wiesz!

Rekomendowane odpowiedzi

W MM lublin samusng 1500 po 523zł. I całkiem sporo filmów blu ray. Ale ceny średniawe :)

Edytowane przez autorus

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

WAWA - C.H. PROMENADA ( w galerii mokotów nie ma tej promocji ) - EMPIK KILLZONE 2 - metalowe pudełko dla kolekcjonerów 209zł ale kupując je możesz sobie wybrać dowolną grę z platyny za 1 zł, jest tego dużo i praktycznie pełny wybór z platynowej serii. pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W MM warszawa jest ps3 z 80 gb i kilzone 2 za 1380zł i 20 rat 0 %

czekam na wyprzedaz w saturnie w tamtym roku robili w lutym wyprzedaż a w tym roku narazie nic nie słychać o zadnej wyprzedaży, macie moze jakieś informacje czy będą cos planować?

Muszę kupić telewizor 32 cale lcd i szukam okazyjnej ceny

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Muszę kupić telewizor 32 cale lcd i szukam okazyjnej ceny

Słyszałem w radiu reklamę sieci Euro: "32 cale LCD firmy LG za 1799 złotych"

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Słyszałem w radiu reklamę sieci Euro: "32 cale LCD firmy LG za 1799 złotych"

proszę cię to ma być okazja phi... 32 cale kupujesz po 1000-1200zł

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ktoś wystawił kilka aukcji z różnych nicków "supersprzedawców" w tej cenie.

Okazja w sumie niezła.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Rewelacyjna promocja (niestety tylko) w Gorzowie w MM na Panasonica TX37PV80P (najlepiej sprzedający się tv za ostatnie pół roku) w 10 ratach po 200zł.

Szkoda że mam za daleko ale poluję na ten tv i nigdzie go koło mnie nie ma poniżej 2400zł a zratami to koło 2800 wychodzi :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to w saturnie w Krakowie 37Pv80 jest za 1699, Hitachi 42T01 za 1799 a 42PV80 za 2099

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Jest wyprzedaż w saturnie "Totalna Wyprzedaż" ale ceny średnie nic ciekawego nie znalazłem, gazetka na ich stronie saturnpolska.pl

Edytowane przez Malefisto

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W media markt M1 jest dzisiaj nocna wyprzedaż od 21 do 24 bardzo duzo towaru przecenionego filmy , maszynki do włośów żelazka w zasadzie wszystko, dodatkowo od przecenionych cen jest - 10% na telewizory

Kupiłem panasonica lcd 32 cale za 999 zł

np. sasmung 40 cali lcd który wcześniej kosztował 1800 zł teraz można zakupic za 1610 zł

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jezeli kogos interesuje to w ramach wyprzedazy w Złotych Tarasach w Wawie przeceniono wieksza ilosc modeli sluchawek AKG - Przecena solidna. Mnie udalo sie zlapac model topowy (no jeden nizej) K601 za 500PLN gdzie najnizej na ceneo jest 800 a u dystrybutora 1100.

W sumie to uleglem owczemu pedowi :)))) Bo niedawno kupiłem Sennheisery 595 no ale teraz bede mogl przez kilka dni porownac i zwyciezca zostanie w domu :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

"42PV80 za 2099"

W gazetce Saturn-Krakow nie znalazlem tej oferty...

Przejechalem sie tu w Bydgoszczy do Saturna, a noz by mieli ciekawa oferte, ale stal tylko 37PX80 za 1999,- a obok 37X10 za 2999,-

Za 2099,- to bym wzial 3 lub wiecej (i popchnal na Alledrogo) xD

Cos mi sie widzi ze era taniego PV80 minela i nie wroci.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Składane słuchawki przewodowe AKG K 440 Noise Cancelling z redukcją szumów

Teraz! 139,95 zł + (29,95)

http://www.ibood.com/pl/pl/product_specs.php

A może jakieś szersze informacje na temat tego "sklepu"? Oferta bardzo obiecująca, jednak pewna obawa przed utratą pieniędzy istnieje:P.... Z góry dzięki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
A może jakieś szersze informacje na temat tego "sklepu"? Oferta bardzo obiecująca, jednak pewna obawa przed utratą pieniędzy istnieje:P.... Z góry dzięki.

Ludzie polecaja. Niby ibood zagraniczny jest spoko. narazie zlego nic nie slyszalem poza faktem ze czeka sie dosc dlugo na przesylke. Ja kupilem 29.03 maszynki - i jeszcze ich nie wyslali mam nadzieje ze nie bede czekla dluzej jak 14 dni.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

1. euro rtv agd - samsung b7000 ledowy 46 " za 6400 pln - 30 rat 0 % - czyli cena jak w najtanszym sklepie netowym a raty darmowe

2. hit !!! mm torun samsung b650 40" za 3800 i w tym jeszcze talon na 350 zl do wydania w sklepie czyli de facto telewizor za 3450 PLN !!!

pozdrawiam i milych zakupow

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

MegaAvans w Poznaniu ( Stary Browar) przez 3 dni -> 17-19 Kwietnia oferta specjalna "DRUGI PRODUKT -50%" na cały dział RTV.

Gazetka promocyjna z tą ofertą --> http://www.megaavans.pl/poznan/data/gazetk...s10.04.2009.pdf

Niezła okazja, żeby przy zakupie dwóch telewizorów drugi mieć za 50%, albo do telewizora np. kino domowe za pół ceny.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj 17 kwietnia widziałem w Saturnie w Centrum Magnolia na Legnickiej (Wrocław) dwie sztuki Toshiba HD E1. Cena 299 zł. Pisało,że powystawowe. Gdyby nie fakt,że mam już Samsunga BD-1400 i używam go do DVD także, to bym łyknął. No ale nie za bardzo gdzie mam to już stawiać, potrzebuję raczej CD Playera no i dziewczyna przed wakacjami by mnie "zabiła" za wydawanie kasy :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

W Poznaniu - Tesco na ul. Mrągowskiej - na półce promocyjnej "50%" w dziale elektronicznym:

Blu-ray - Sony BDP-S300 - 514zł

DVD/HDD Recorder - LG RH277H (160GB dysk twardy) - 399zł

MP4 - Sony NWZ-E435 2GB - 105zł

BD i wypalarka chyba pojedyncze, wyprzedażowe sztuki, przynajmniej więcej kartonów w widoku nie było.

Jeszcze jakieś kable i inne drobne bzdety typu głośniczki do PC też po 50% ceny.

743e8bdc9028b410.jpg

Edytowane przez Ghrom

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ciekawa promocja na telewizory sony np. bravia 40Z4500 taniej o22% wychodzi 49100zł i 5 lat pełnej gwarancji.Kupiłem w Video-Top w Lublinie.

Pozdrawiam!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...