Skocz do zawartości
Gmeru

Promocje i okazje - Jakas ciekawa promocja? Napisz jak wiesz!

Rekomendowane odpowiedzi

Powinni sprzedać po cenie, po jakiej zamawiasz, jeśli się nie mylę. Nawet jak sprowadzą za 2 miesiące...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W sieci RTV-Euro-AGD są Samsungi 37A615 w cenie 2190, i kilka innych, już mniej promocyjnych "promocji".

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

32" plazma funai za 999,- pln. Tylko cholera nie zapamiętałem gdzie, ale ... doszukam jakoś ! ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Samsung BLU-RAY BD-P1500 w [url="http://promocja.mixelectronics.pl/"]Mix Electronics[/url] z diabelską ceną 666 zł :) Promocja obowiązuje od 09.01.09 do 22.01.2009 lub do wyczerpania asortymentu. A na marginesie w [url="http://www.pixmania.com/pl/pl/1345085/art/samsung/lecteur-blu-ray-bd-p1500.html"]pixmania[/url] dalej za 899 zł. Oczywiście na aukcjach dostępny jeszcze taniej, ale tam już różnie bywa z pochodzeniem, gwarancją i dokumentami.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze przez 5h na iboodzie :angry: Toshiba EP10 w sensownej cenie, to chyba ostatnia szansa na jej "normalny" zakup!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sklepy ELDOM

PANASONIC TH-42PY85 Cena produktu: 5099.00 zł

http://www.eldom.pl/produkt-panasoni...py85-7869.html

PANASONIC TH-42PZ85 Cena produktu: 3999.00 zł

http://www.eldom.pl/produkt-panasoni...z85-17266.html

EURORTVAGD

Panasonic TH-42PZ85 jest w cenie 3 999 zł

http://www.euro.com.pl/telewizory-lc...h-42pz85.bhtml#

Panasonic TH-42PY85 jest w cenie 4 599 zł

http://www.euro.com.pl/telewizory-lc...plazmowy.bhtml

Wychodzi na to że modele PZ są sporo tańsze i jednak ceny spadają.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

TH-42PZ85EA w www.zawszetaniej.pl (neoNET) i www.panasonic.gliwice.pl po 3750 (gotowka w sklepie)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W niektórych MM wyprzedaż PS3 40GB po 999 zł. Teraz już tylko 80GB i 160GB ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak w Kielcach z 2 grami za 1499zł - żadna promocja.

Pilot do PS3 w Sony Center można utargować na 80zł, sam kupiłem.

Na allegro najtaniej po 85zł plus dostawa 10zł. Haaa

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witam kolegów podzielę się z wami extra nowinka o tuż byłem dziś w poznaniu w saturnie i jest do dostania nówka toschiba xe1 za bagatele około 1500 zł rewelka pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
witam kolegów podzielę się z wami extra nowinka o tuż byłem dziś w poznaniu w saturnie i jest do dostania nówka toschiba xe1 za bagatele około 1500 zł rewelka pozdrawiam

Kolego, ten model stoi juz u nich od roku na polce, nawet jeden z forumowiczow, chcial ja kupic z rabatem, ze model z polki i lekko porysowany, ale niestety nie chcieli obnizyc ceny, wiec stoi nadal :-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

XE1 stoi w wielu MM. Jak była teraz wyprzedaż to dali w Wawie za 1500zł ; ) Jakbym nie miał, to bym kupił ; p

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jakis czas temu, ktos na forum wspomninal ze ma cynka z Saturna o lutowej wyprzedazy plytek BD. Cos juz blizej wiadomo ??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
XE1 stoi w wielu MM. Jak była teraz wyprzedaż to dali w Wawie za 1500zł ; ) Jakbym nie miał, to bym kupił ; p

do tych wielu MM nie zalicza sie zaden w Łodzi - jakis czas temu mieli e1, teraz pusto. jakby ktos mial info gdzie w mm jest xe1 i za ile bede wdzieczny.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Tak w Kielcach z 2 grami za 1499zł - żadna promocja....

Dzisiaj rano widziałem jeszcze 3 szt. po 999 w Krakowskim M1 (Al.Pokoju).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

TV LCD, amplituter SA-BX500EB-K,aparaty fotograficzne, kable HDMI, słuchawki bezprzewodowe, przenośne DVD, karty pamięci nawet 16GB i 32GB zestaw SC-BT100EB-K Blu Ray Home Cinema też za 0.01 GBP, multum rzeczy jest w tej cenie ale prawie wszystko - out of stock :)

I już po :

"Thanks for your visit. We are currently upgrading this site. Full service will be restored shortly. Sorry for any inconvenience."

Edytowane przez HD Tosiek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przy płaceniu pojawia się informacja "All products have been defined for use in the UK only." co oznacza nikłe szanse na wysyłkę do Polski.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

firma foto-audio ze skarzyska kamiennej,sklep internetowy,amplituner onkyo 806 czarny za 2850zł,został chyba jeszcze jeden

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Internetowy sklep DVDMAX z Konina robi wietrzenie magazynów. Dotyczy to zwłaszcza płyt DVD, ale niektóre pozycje BR też w dobrej cenie można zamówić. Ja skupiłem się na kolekcji QDVD. Podwyższona jakość obrazu, fromat 16:9, dżwięk DD 5.1, a niekiedy nawet DTS ES 6.1. Ceny od 6,99 złotych!!!

Edytowane przez wieslawef

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...