Skocz do zawartości
Gmeru

Testujemy nowy LG OLED C9. Pierwsze wrażenia!

Rekomendowane odpowiedzi

Widzę, że oprócz specjalistów od TV mamy tu także lekarzy :)
Podobnymi argumentami jak dwóch panów u góry posługują się dzieci kłócące się co jest lepsze, PlayStation czy Xbox.
Ale ja nie będę was wyzywać ani od alkoholików ani od głupców a nazwę was fanbojami. Żeby nie było niedomówień, i że kogoś obrażam bez argumentów jak 2 fachowców z góry. OLED to dobry TV, ale za 65 calowego Oleda dałem 2300 euro. Gdybym dzisiaj miał kupić znów TV, kupiłbym 65 calowy XF 9005 za 1199 euro. Jedyne co robię to ważę, cena vs co daje nam TV plus obecny na rynku content.

Wysłane z mojego SM-G975F przy użyciu Tapatalka

  • Plusik 1
  • Zmieszany 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kolego a gdzie tu merytoryka? Jako posiadacz 16 LCD, 2 plazm i 2 oled, stwierdzam, że nie tylko brak merytoryki ale to zwykłe bzdury, wypisuje kolega trugrand

  • Zmieszany 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

TrueGrand pisał o wadach OLED gdy oglądamy zwykłą telewizję, Wymieniał również zalety OLED gdy oglądamy kontent typu  NETFLIX czy dedykowane materiały HDR. Dlatego on zdaje się bardziej uczciwy od was, a Wy emocjonalnie niemerytorycznie próbujecie go ośmieszyć chamstwem. Waszym chamstwem.

Osobiście posiadam OLED Panasonic oraz ostatnio dokupiłem C9, ale dostrzegam w przeciwieństwie do was nie tylko zalety OLED ale również dostrzegam zalety LED FALD w pomieszczeniu jasnym/nasłonecznionym, więc skończcie pi3przyc. 

Teraz jednak myślę nad SONY 75" XG9505, bo jednak u kumpla swietnie to świeci w dzień, albo SAMSUNG QLED90R, zobaczę jak wypada to w konfrontacji.

Edytowane przez wtykacz
  • Plusik 1
  • Lubię 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Kolego a gdzie tu merytoryka? Jako posiadacz 16 LCD, 2 plazm i 2 oled, stwierdzam, że nie tylko brak merytoryki ale to zwykłe bzdury, wypisuje kolega trugrand

Niezbyt mnie interesuje ile miles telewizorów czy kobiet w życiu. Nie ma to żadnego wpływu na fakt, że jeśli ktoś ogląda TV sat)/kabel /IPTV plus streaming (VOD) nie warto przepłacać za Oleda. Nie będę się dla krzykaczy rozpisywać, każdy kto będzie się wachać sam zdecyduje czytając twoje jakże przekonujące wywody (w końcu miałeś aż 20 telewizorów ^^ szacun) oraz moje odczucia po 3 mkeisacsch oglądania na Oledzie.

Oczywiście PS5 też nie jest argumentem, bo żadna gra AAA nie wykorzysta hdmi 2.1 gdyż żadna gra nie wyświetli więcej jak 60 FPS w natywnym 4k, oczywiście pomijam indyki.

 

Wysłane z mojego SM-G975F przy użyciu Tapatalka

 

 

 

  • Plusik 1
  • Lubię 1
  • Zmieszany 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, TrueGrand napisał:


Super się z tobą dyskutuje, jesteś niesamowicie merytoryczny.
Winszuję.
 

 

3 godziny temu, TrueGrand napisał:

Lepiej kupić dobry LCD, resztę przepić a materiał HDR obejrzeć u głupiego kumpla który przepłacił za oled, np u mnie.

 

11 godzin temu, TrueGrand napisał:

JJeśli kupujesz każdy film na BlueRay i gardzisz innym źródłem oglądania filmów, to OLED jest dla ciebie.
W innym wypadku wywalenie kasy w błoto. Lepiej kupić wysokiej klasy LCD i przynajmniej nie ma sraczki, że coś się wypali. Ten telewizor ma tylko małe chwilę efektu wow, które nie są adekwatne do ceny.
 

Odniosłem się tylko do twoich merytorycznych wypowiedzi.

 

A kolega (lub koleżanka) @wtykacz chciał zabłysnąć, ale mu nie wyszło (jak zwykle) ;) :

1 godzinę temu, wtykacz napisał:

Może chamstwo jest dla jego cnotą?

 

Godzinę temu, wtykacz napisał:

Człowiek pisze, o tym co widzi i obserwuje, a Ty i jakiś bęcwał Barnaba zamiast merytorycznie podejść do sprawy tak jak TrueGrand to podlizujesz się komuś (Barnabie) klakierze. Najgorszy typ, lizus, każdy gardzi taką postawą.

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Barnaba, już pokazałeś jaki to jesteś merytoryczny z tym piciem, więc daj sobie spokój.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach



Niezbyt mnie interesuje ile miles telewizorów czy kobiet w życiu. Nie ma to żadnego wpływu na fakt, że jeśli ktoś ogląda TV sat)/kabel /IPTV plus streaming (VOD) nie warto przepłacać za Oleda.


W mojej opinii szkoda czasu na materiał z takich źródeł, a na pewno szkoda na nie OLEDA.

Wysłane z mojego SM-N960F przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
17 minut temu, zhirandell napisał:

W mojej opinii szkoda czasu na materiał z takich źródeł, a na pewno szkoda na nie OLEDA.

Ty to dostrzegłeś, ale Barnaba musiał komuś wcisnąć alkoholizm, bo nie dowalić komuś to dzień stracony

Edytowane przez wtykacz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
6 godzin temu, wtykacz napisał:

Człowiek pisze, o tym co widzi i obserwuje, a Ty i jakiś bęcwał Barnaba zamiast merytorycznie podejść do sprawy tak jak TrueGrand to podlizujesz się komuś (Barnabie) klakierze. Najgorszy typ, lizus, każdy gardzi taką postawą.

Nie lubie nawiazan  typu "a reszte przepij". Chyba, ze to wasz poziom to ok ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Nie lubie nawiazan  typu "a reszte przepij". Chyba, ze to wasz poziom to ok
Moją inspiracją do napisania "resztę przepij" był post w którym wykryto u mnie alkoholizm, tylko dlatego, że ostrzegam innych przed przepłacenjem za TV. Nie bierz tego do serca.
Oczywiście przepicie jest złym pomysłem, lepiej kup za to np nowe letnie opony do samochodu, albo np odłóż.

Wysłane z mojego SM-G975F przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jesli Cie stac kupuj Oleda, jesli kilka stowek wiecej to problem to bierz co tansze. Twoj wybor.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
9 godzin temu, TrueGrand napisał:

za 65 calowego Oleda dałem 2300 euro. Gdybym dzisiaj miał kupić znów TV, kupiłbym 65 calowy XF 9005 za 1199 euro. Jedyne co robię to ważę, cena vs co daje nam TV plus obecny na rynku content.

Tak naprawdę Twój problem leży w tym, że nie widziałeś bezpośredniego porównania typu: C9 którego masz i obok LCD klasy wyższej np XF9005. Jeżeli ma Cię to gryźć do końca życia to zaryzykuj i kup XF9005. Jeżeli Ci wystarczy, to go sobie zostawisz a OLEDa sprzedasz. 3 miesięczny C9 to będzie jeszcze niewielka strata finansowa. A jeżeli jednak OLED wyjdzie zwycięsko to XF9005 po prostu zwrócisz i odzyskasz 100% kwoty. 

Kupowanie dużego, dobrej klasy telewizora 4K do źródeł HD czyli telewizja sat, większość VOD, czy też granie na konsolach nie PRO to był zawsze wątpliwy pomysł. Treści 4K jest dzisiaj sporo, ale nie każda taka treść jest dobrej jakości. Nadal nie brakuje filmów nawet na Bluray 4K, które są oszukane bo np wszystkie sceny z CGI były kręcone w 2K. To samo z Netflixem - oferuje najlepszą jakość ze wszystkich serwisów, ale co z tego jeżeli producenci ładują do swoich filmów i seriali ziarno, żeby dodać im 'filmowości'. 

Z OLEDem jeszcze źle nie trafiłeś, bo masz przynajmniej nieskończony kontrast i świetny HDR. Te dwie rzeczy jesteś w stanie zauważyć i docenić praktycznie na każdej treści 4K. Gorzej by było gdybyś kupił LCD 4K mocno średniej klasy - na większości treści nie widzisz ani 4K (bo ziarno), ani HDR (bo jasność za niska) i dochodzą kwiatki typu blooming (bo podświetlenie nie daje rady), świecąca czerń (bo kontrast słaby) i clouding (bo trafił się gorszy panel). To jest dramat, bo kupowałeś TV 4K z HDRem, zapłaciłeś też jakąś kwotę za ten sprzęt, a praktycznie żadnej z reklamowanych cech nie dostałeś za swoje ciężko zarobione pieniądze.

Jeżeli zajarałeś się demkami HDR na youtube i myślałeś że taką jakość będziesz miał w hollywoodzkich produkcjach, to cóż, musisz jeszcze poczekać kilka lat. Na otarcie łez pooglądaj filmy przyrodnicze typu Planeta Ziemia 2 na swoim OLEDzie - tam jakość demek masz już dzisiaj. 

  • Plusik 1
  • Lubię 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Quality post.
Zgoda z tym co piszesz. Problemem nie jest uleganie fimikom z YouTube, problemem jest, że mało ludzi pisze o fakcie który poruszyłeś, mianowicie nie ma co oglądać w serwisach srreamingowych, do tego chore ziarna, które sprawiają, że wolę kosztem HDR oglądać film w 1080p. TV nie zmienię, bo przynajmniej mam fajny pilot.
TV jest ok, ale jak ktoś ma dylemat a jednak nie ma nadmiaru kasy, OLED nie jest warty zakupu.

Wysłane z mojego SM-G975F przy użyciu Tapatalka

  • Plusik 1
  • Zmieszany 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, TrueGrand napisał:

Quality post.
Zgoda z tym co piszesz. Problemem nie jest uleganie fimikom z YouTube, problemem jest, że mało ludzi pisze o fakcie który poruszyłeś, mianowicie nie ma co oglądać w serwisach srreamingowych, do tego chore ziarna, które sprawiają, że wolę kosztem HDR oglądać film w 1080p. TV nie zmienię, bo przynajmniej mam fajny pilot.
TV jest ok, ale jak ktoś ma dylemat a jednak nie ma nadmiaru kasy, OLED nie jest warty zakupu.

Wysłane z mojego SM-G975F przy użyciu Tapatalka
 

Nikt o tym nie mówi, ponieważ znacząca większość użytkowników, zaczyna od tego ze kupi TV, nierzadko za duża kasę ulegając reklamom i ogląda różne słabej jakości materiały, i jest tak jak napisał Efel, TV 4K a treści w najlepszym wypadku FHD. Często kupujący TV 4K oczekuje ze super [beeep]er filmy i inne takie sprawy są wszędzie dostępne za darmo na wyciagnięcie ręki, dlatego jest dużo rozczarowanych osób. A filmy 4K u nas są drogie, jakość na platformach stremingowych jest (dla mnie) jest słaba. Mogą być jeszcze torrenty, ale tutaj nikt nigdy nie będzie miał gwarancji ze to co ściągnął jest takiej jakości jak na płycie, zwłaszcza że często ściągane są filmy im mniejsze objętościowo tym lepsze.

Jak dla mnie bardziej rozsądnym podejście jest najpierw zastanowienie się skąd wezmę dobrej jakości materiały które będę oglądał po kupnie dane sprzętu, do czego będę używał sprzętu. Wtedy powinno być miej rozczarowań.

Dodam tylko, że po rocznym używaniu OLEDA, nie chce mi się oglądać niczego co nie jest z HDR-em.

Edytowane przez Nygus
  • Lubię 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Takz dlatego właśnie zastanawia mnie skąd te teksty, że jestem pijany. Myślę, że kokega który miał jiz 20 telewizorów Oleda widział co najwyżej w mediamarkt na półce.
To co teraz piszemy na bank pomoże niejednemu w wyborze dobrego Leda VS OLED

Wysłane z mojego SM-G975F przy użyciu Tapatalka

  • Plusik 1
  • Zmieszany 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, TrueGrand napisał:

Takz dlatego właśnie zastanawia mnie skąd te teksty, że jestem pijany. Myślę, że kokega który miał jiz 20 telewizorów Oleda widział co najwyżej w mediamarkt na półce.
To co teraz piszemy na bank pomoże niejednemu w wyborze dobrego Leda VS OLED

Wysłane z mojego SM-G975F przy użyciu Tapatalka
 

W czym pomoze? Wybor jest prosty, stac cie kupujesz OLED, budzet ograniczony idziesz w LCD. Roznica w obrazie widoczna jest golym okiem.

Wydawalo mi sie, ze pisze do osob obeznanych w temacie. Nie kierowalem tego do osob, ktore maja 10-letnie TV i kupuja 32-calowa chinszczyzne za grosze, bo dla nich jakosc obrazu nie ma znaczenia. Ktos kto decyduje sie na OLED celuje w mozliwe najlepsza jakosc obrazu dostepna na rynku.

Edytowane przez WinterX
  • Plusik 3
  • Zmieszany 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
8 minut temu, WinterX napisał:

W czym pomoze? Wybor jest prosty, stac cie kupujesz OLED, budzet ograniczony idziesz w LCD. Roznica w obrazie widoczna jest golym okiem.

Wydawalo mi sie, ze pisze do osob obeznanych w temacie. Nie kierowalem tego do osob, ktore maja 10-letnie TV i kupuja 32-calowa chinszczyzne za grosze, bo dla nich jakosc obrazu nie ma znaczenia. Ktos kto decyduje sie na OLED celuje w mozliwe najlepsza jakosc obrazu dostepna na rynku.

LCD również oferują bardzo dobra jakość obrazu, jest kilka takich tv, które się w pewnym zakresie zbliżają do oleda. Obydwie technologie maja swoje wady i zalety, i o wielu tv można powiedzieć, ze są najlepsze... pod jakimś względem.

Natomiast jeśli ktoś kupi tv i oczekuje, ze tv sam z siebie da „najlepszej jakości obrazu dostępnego na rynku” to to jest nieporozumienie. Bez odpowiednich treści to tylko złom i tyle (tak jak komp bez oprogramowania). Chyba, ze ktoś będzie oglądał menu telewizora.

Wszystko zależy czego się oczekuje, jak ktoś chce mieć po prostu nowy tv, to  kupuje, i ogląda to samo co poprzednio, w taki sam sposób. Jeśli oczekuje „najlepszej jakości obrazu dostępnego na rynku” to bardzo często zakup tv (lub projektora) to dopiero początek wydatków. Do „najlepszej jakości obrazu dostępnego na rynku” droga długa i wyboista jest.

  • Plusik 1
  • Lubię 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie sprawa jest prosta jak ktoś kupuje OLEDa to musi sie liczyć z tym ze w VOD i TV jest kupa a nie obraz dla OLEDa i nie ma co oczekiwać ze na nim kupa stanie sie złotem! 

Chcesz wykrzesać z OLEDa to co najlepsze... tylko jedna droga... kup do niego Odtwarzacz BD UHD i inwestuj sobie w płyty UHD z HDR a jak Cię nie stać to.... 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, CeZaR83 napisał:

Panowie sprawa jest prosta jak ktoś kupuje OLEDa to musi sie liczyć z tym ze w VOD i TV jest kupa a nie obraz dla OLEDa i nie ma co oczekiwać ze na nim kupa stanie sie złotem! 

Chcesz wykrzesać z OLEDa to co najlepsze... tylko jedna droga... kup do niego Odtwarzacz BD UHD i inwestuj sobie w płyty UHD z HDR a jak Cię nie stać to.... 

To dotyczy każdego dobrego tv :) nie tylko oleda. Z dobrymi tv to jest dokładnie jak w angielskim powiedzeniu shit in shit out.

  • Plusik 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Godzinę temu, Nygus napisał:

LCD również oferują bardzo dobra jakość obrazu, jest kilka takich tv, które się w pewnym zakresie zbliżają do oleda. Obydwie technologie maja swoje wady i zalety, i o wielu tv można powiedzieć, ze są najlepsze... pod jakimś względem.

Natomiast jeśli ktoś kupi tv i oczekuje, ze tv sam z siebie da „najlepszej jakości obrazu dostępnego na rynku” to to jest nieporozumienie. Bez odpowiednich treści to tylko złom i tyle (tak jak komp bez oprogramowania). Chyba, ze ktoś będzie oglądał menu telewizora.

Wszystko zależy czego się oczekuje, jak ktoś chce mieć po prostu nowy tv, to  kupuje, i ogląda to samo co poprzednio, w taki sam sposób. Jeśli oczekuje „najlepszej jakości obrazu dostępnego na rynku” to bardzo często zakup tv (lub projektora) to dopiero początek wydatków. Do „najlepszej jakości obrazu dostępnego na rynku” droga długa i wyboista jest.

Otóż to, ale mało który polski OLEDziarz ci się do tego przyzna. OLED the best i basta, niezależnie od jakości podawanego materiału. Zresztą nie tylko OLEDziarz, dlatego opinii szukam na zagranicznych forach. W Polsce przeważają tzw "szczęśliwi posiadacze", chwalący z urzędu wszystko co posiadają. Ludzie chyba zdrowo zakompleksieni. Pracuję z jednym OLEDziarzem. Cały czas mi wciskał, że obraz żyleta, mimo że dostarczany z dekodera OTT Polsatu. Bitrate w porywach 5 Mb/s. Jak zobaczyłem, to nic nie powiedziałem ponieważ wytłumaczyłby sobie, że zazdroszczę. Obraz dramat. 

Edytowane przez zsrr
  • Lubię 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, zsrr napisał:

Pracuję z jednym OLEDziarzem. Cały czas mi wciskał, że obraz żyleta, mimo że dostarczany z dekodera OTT Polsatu. Bitrate w porywach 5 Mb/s. Jak zobaczyłem, to nic nie powiedziałem ponieważ wytłumaczyłby sobie, że zazdroszczę. Obraz dramat. 

Trzeba było mu zaznaczyć markerem na matrycy wszystkie niedoskonałości tego dekodera ;) może wtedy by zobaczył, ale nie najlepiej widać różnice jak stoją obok siebie takie same ekrany z rożnych źródeł wtedy laik wydusi jedynie "ahaaaa" :D 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mam OLEDA FullHD. Nie mam problemów z Canal+ i streamingiem. Wg mnie obraz jest bardzo dobry, jestem zadowolony z czerni, która robi robotę. Ale kupiłem go świadomie. I wiem, że przy słabej jakości materiału, będzie gorzej niż na LCD. I wiem to z tego forum. Dlatego nie uważam, że posiadacze OLEDów piszą tylko ochy i achy. W wielu miejscach mówili, że ważne jest źródło, bo tylko wtedy OLED pokaże pazura.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Godzinę temu, zsrr napisał:

Otóż to, ale mało który polski OLEDziarz ci się do tego przyzna. OLED the best i basta, niezależnie od jakości podawanego materiału. Zresztą nie tylko OLEDziarz, dlatego opinii szukam na zagranicznych forach. W Polsce przeważają tzw "szczęśliwi posiadacze", chwalący z urzędu wszystko co posiadają. Ludzie chyba zdrowo zakompleksieni. Pracuję z jednym OLEDziarzem. Cały czas mi wciskał, że obraz żyleta, mimo że dostarczany z dekodera OTT Polsatu. Bitrate w porywach 5 Mb/s. Jak zobaczyłem, to nic nie powiedziałem ponieważ wytłumaczyłby sobie, że zazdroszczę. Obraz dramat. 

Są różne talenty na świecie... obraz z Polsatu czy nc+ nie jest najlepszym źródłem do prezentacji obrazu. Nie ma się czym podniecać, a wręcz przeciwnie, dużo kanałów jest jakości tak jakby DVD, masakra.

Nie będę pisał o problemach z matrycami OLED, jak ktoś chce to sobie poszuka, ja nie mam tego u siebie i jestem zadowolony. TV gra często nawet 16 godzin dziennie, NC+, konsola i filmy z odtwarzacza. Jak się cos będzie działo niedobrego to się będę martwił.

Na pewno OLED ma świetne kolory, kontrast i czerń. Bezapelacyjnie świetny obraz HDR z płyt UHD (źródło sygnału to podstawa), ale dla mnie ciut za ciemny... to jest dla mnie minus. Drugi to wielkość w rozsądnej cenie, z drugiej strony na prawdę dobre LCD, ponad przeciętną też nie są proporcjonalnie wycenione do wielkości.

Edytowane przez Nygus

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
4 godziny temu, Nygus napisał:

LCD również oferują bardzo dobra jakość obrazu, jest kilka takich tv, które się w pewnym zakresie zbliżają do oleda. Obydwie technologie maja swoje wady i zalety, i o wielu tv można powiedzieć, ze są najlepsze... pod jakimś względem.

Natomiast jeśli ktoś kupi tv i oczekuje, ze tv sam z siebie da „najlepszej jakości obrazu dostępnego na rynku” to to jest nieporozumienie. Bez odpowiednich treści to tylko złom i tyle (tak jak komp bez oprogramowania). Chyba, ze ktoś będzie oglądał menu telewizora.

Wszystko zależy czego się oczekuje, jak ktoś chce mieć po prostu nowy tv, to  kupuje, i ogląda to samo co poprzednio, w taki sam sposób. Jeśli oczekuje „najlepszej jakości obrazu dostępnego na rynku” to bardzo często zakup tv (lub projektora) to dopiero początek wydatków. Do „najlepszej jakości obrazu dostępnego na rynku” droga długa i wyboista jest.

No ale co ma tresc i materialy do tego? Czy zmieni to czern w Oledzie? Ale kombinujecie ;)

Teraz zwalacie na zrodlo. No tak, to wina LG, ze HBO leci w HD z zaloanym bitratem. Nie wiem nawet czy polsatowskie kanaly graja w Dolby czy nadal tylko stereo.

Po co do tego watku przychodzicie, jak was Oledy nie intetesuja?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
7 minut temu, WinterX napisał:

No ale co ma tresc i materialy do tego? Czy zmieni to czern w Oledzie? Ale kombinujecie ;)

??? co do czego??? czerń była i będzie świetna w oledzie. O czym, bredzisz? Wyraźnie napisałem, że mam OLED.

Edytowane przez Nygus

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...