Skocz do zawartości
predipall2015

M9702 V2 Czyli Chinskie OPPO 203 z HDR10+ i Dolby Vision

Rekomendowane odpowiedzi

No i co tego że są cyfrowo wysyłane...

@Koneser

Kolego skoro kupowałeś player do zastosowań audio trzeba było się zainteresować modelem V3 Plus gdzie masz zasilanie lps i wyjście coax.

A później byś sobie wymienił okablowanie i kondensatory  jak tu :D  :D

QAuEafG.jpg

Dodanie coax z normalnej wersji v3 

https://www.avpasion.com/foro/t/m9702-v3-como-sacar-salida-coaxial-diy.364/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
15 godzin temu, Koneser napisał:

 Ogólnie  ! do odtwarzania tylko muzyki, mimo ze nie jest żle, klona poraz drugi bym nie kupił. Samo brzmienie i uniwersalność jest po stronie pioneera N50A.

 

To jest player video, nie audio. Do audio sie tak sobie nadaje. Jesli już to z wyjściem coaxial do dobrego DACa. Dobre DACki nie mają wejść HDMI. To wynalazek video. Oczywiście po coaxialu zapomnij o DXD i DSD.

Są duuuużo lepsze urządzenia ale ... za taczkę pieniędzy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szanowni Panowie !  wiem ze to jest player głównie Video , wiem że są dużo lepsze playery. To wszystko się zgadza. Nie napisałem że sekcja audio w tym clonie jest do du.y.

Gra to naprawdę nieżle. Nie szukałem playerka wybitnego, lecz takiego który by odtwarzal formaty SACD-ISO: DVD-AUDIO-ISO i ten odtwarza te pliki płynnie.I tyle..... Przeszkadza mi jedynie  / jakiekolwiek urządzenie by to było / brak sterowania nim manualnie. No i brak wyjść RCA. Skoro już odtwarza wiekszość formatów audio,  nawet  jak powiadają te egzotyczne, to wypadałoby dołożyć porządne wyjścia audio . Oprócz tego playerka i Foobara nie słyszałem żeby cokolwiek odtwarzało te powyższe formaty. Ktoś spyta po co Ci to?  ano po to, ze mam pokażną kolekcję fajnych płyt w takich plikach.

Ktoś z kolegów wspominał o appce do tego clona. Codzi o OPPO Media Control ?   Jeszcze jedna sprawa!  chodzi o regulację wzmocnienia. Ustawiłem w ustawieniach- przetwarzanie audio-głosnośc wyjsciowa - regulowana  ....i regulacja nie działa na żadnym wyjściu HADMI. Oczywiscie pasek / wskaznik regulacji działa / lecz naprawdę regulacyji NIMA. Moze ktos cos podpowie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
8 godzin temu, Koneser napisał:

Skoro już odtwarza wiekszość formatów audio,  nawet  jak powiadają te egzotyczne, to wypadałoby dołożyć porządne wyjścia audio

Porządne audio w cenie takiego, w sumie budżetowego pudełka?? Przecież jakiś podstawowy, przyzwoity DAC jest w cenie tego playera (kiedyś Arcama rDAC kupiłem chyba za ok 1200).

Wymieniasz sekcję zasilania, dokładasz COAX, DAC i za ok 3000-3500 zł masz namiastkę audiofilskiego sprzętu. Tak mi się wydaje - nie jestem audiofilem ;)

Ty akurat przepłaciłeś kilka stówek, ale i tak wyjdziesz przyzwoicie cena/jakość za powyższy komplet.

Unikalne właściwości video playera masz w gratisie ;)  

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
15 godzin temu, Koneser napisał:

Ktoś z kolegów wspominał o appce do tego clona. Codzi o OPPO Media Control ?   Jeszcze jedna sprawa!  chodzi o regulację wzmocnienia. Ustawiłem w ustawieniach- przetwarzanie audio-głosnośc wyjsciowa - regulowana  ....i regulacja nie działa na żadnym wyjściu HADMI. Oczywiscie pasek / wskaznik regulacji działa / lecz naprawdę regulacyji NIMA. Moze ktos cos podpowie.

Tak dokładnie o ta apkę chodzi.
A co do regulacji wzmocnienia to przerotnie zapytam, czy widziałeś jakiekolwiek urządzenie w którym można regulować wzmocnienie gdy sygnał wypuszczasz z niego cyfrowo?
Ja czegoś takiego nie widziałem.
Ta regulacja to zapewne pozostałość wyjściach analogowych które oryginalne OPPO posiada.

Pozdrawiam.
A.

Edytowane przez Jasiek_31

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W dniu 17.12.2019 o 08:46, Jasiek_31 napisał:

Dlatego jak zawsze zastanawia mnie to że rózni ludzie piszą że słyszą różnicę w momencie gdy w porównych urządzeniach mamy cały tor tylko i wyłącznie cyfrowy i sygnał jest przesyłany do amplitunera/wzmacniacza również cyfrowo.

Mnie często dziwią takie wpisy a nawet drażnią.  Kiedys kupiłem telefon pewnej marki i zapytałem na odpowiednio-tematycznym forum jakiej pojemności karty pamięci max używacie? . Były precyzyjne odpowiedzi. /2GB/ Ale jeden delikwent nie wytrzymał i napisał cały elaborat  na co ,po co mi taka karta itp.  itd Opadają ręce...Sory...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
49 minut temu, Koneser napisał:

Mnie często dziwią takie wpisy a nawet drażnią.  Kiedys kupiłem telefon pewnej marki i zapytałem na odpowiednio-tematycznym forum jakiej pojemności karty pamięci max używacie? . Były precyzyjne odpowiedzi. /2GB/ Ale jeden delikwent nie wytrzymał i napisał cały elaborat  na co ,po co mi taka karta itp.  itd Opadają ręce...Sory...

Kolego zapytałem jak robiłeś to porównanie (do czego i jak podłączałeś te sprzęty ale jak widzę wolisz wycieczki personalne zamiast odpowiedzi.
Ja nie kwestionuje tego że usłyszałeś różnicę, zapytałem tylko jak wyglądała konfiguracja sprzętu na którym robiłeś test.

17 godzin temu, Koneser napisał:

Gra to naprawdę nieżle. Nie szukałem playerka wybitnego, lecz takiego który by odtwarzal formaty SACD-ISO: DVD-AUDIO-ISO i ten odtwarza te pliki płynnie.I tyle..... Przeszkadza mi jedynie  / jakiekolwiek urządzenie by to było / brak sterowania nim manualnie. No i brak wyjść RCA. Skoro już odtwarza wiekszość formatów audio,  nawet  jak powiadają te egzotyczne, to wypadałoby dołożyć porządne wyjścia audio . Oprócz tego playerka i Foobara nie słyszałem żeby cokolwiek odtwarzało te powyższe formaty. Ktoś spyta po co Ci to?  ano po to, ze mam pokażną kolekcję fajnych płyt w takich plikach.

Takich urządzeń jest kilka, pierwszy z brzegu to Pioneer BDP-450 z custom firmware, ale nie tylko on.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze parę spostrzeżeń dla potomnych. Zaskoczenie : klon wypuszcza sygnał z wyjścia toslink, pełne 192.0 KHz/24bity.  Próbka miała rozmiar 259,48MB, bitrate 7044 Kbps. Bardzo dobrze świadczy to o jakości klona.

Jeszcze pytanie: czy ktoś już otwierał obudowę klona ?  Pytam ....ponieważ nie chciałbym pokancerować tej obudowy łomem, bo jest tak wzorcowo spasowana.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich, jestem nowy na forum. Zastanawiam się nad kupnem tego ustrojstwa. Mam parę pytań:

- czy urządzenie ma blokadę regionalną BD ripów?

- czy ktoś korzystał z symultanicznego podłączenia do TV i dźwięku do soundbar'a (mam q90r i zastanawiam się jaj zachowuje się TV podłączony do SB przez ARC w sytuacji w której po HDMI dostaje tylko sygnał audio)?

- jak długo oczekiwaliście na informację po dokonaniu płatności i ostatecznie na dostarczenie towaru.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich. Może jest ktoś kto zamierza dokonać zakupu m9702 ? Chętnie się dołączę ponieważ zupełnie nie mam doświadczenia z zakupami w Chinach. Ktoś coś ? 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
6 godzin temu, zhirandell napisał:

Witam wszystkich, jestem nowy na forum. Zastanawiam się nad kupnem tego ustrojstwa. Mam parę pytań:

- czy urządzenie ma blokadę regionalną BD ripów?

-- jak długo oczekiwaliście na informację po dokonaniu płatności i ostatecznie na dostarczenie towaru.

- nie ma żadnych blokad

- 3, 4 dni dostawa od płatności (DHL z Hong Kong)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja jestem zainteresowany zakupem. 

PS. Jak to możliwe że transport z Chin trwa 4 dni? Transport lotniczy?

Edytowane przez zhirandell

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
6 godzin temu, zhirandell napisał:

Ja jestem zainteresowany zakupem. 

PS. Jak to możliwe że transport z Chin trwa 4 dni? Transport lotniczy?

No, gołębiem raczej nie doleciał?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, Barnaba napisał:

No, gołębiem raczej nie doleciał?

zabawne

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jaka jest teraz cena tego playera? Też jestem zainteresowany zakupem.Mam Himedia Q10 ale mam mikro przycięcia obrazu.

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie kto jest chętny na zakup? Rozmawiałem z Rongiem, przy 3szt. to 330$

ja jestem zdecydowany

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to conajmniej jeszcze jedna osoba potrzebna i można będzie zamawiać


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chłopaki, piszę się na zakup też ! 330$ cały koszt czy liczymy do tego jeszcze prowizję, cło i jakieś inne rzeczy wynikające z wysyłką towaru z HK

Edytowane przez geffer

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zdecydowani dawajcie do mnie na pw, to powiem co dalej

każdy zapłaci Rongowi sam za siebie, ja tylko przekaże mu kto będzie kupował

przy min. 3 szt. jest 330$

Edytowane przez ketyso

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
16 godzin temu, kenczorf napisał:

vat + clo

Nie ma żadnego cła na produkty elektroniczne jest tylko możliwość vatu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
32 minuty temu, D4r3KS napisał:

Nie ma żadnego cła na produkty elektroniczne jest tylko możliwość vatu.

Jesteś w błędzie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...