Skocz do zawartości
gangi007

PANASONIC DP-UB820 PREMIERA

Rekomendowane odpowiedzi

Chiński soft jak okazuje się działa również na nie chińskich odtwarzaczach.

https://github.com/Mobe1969/miniDSPBEQ/wiki/Panasonic-UB9000-820-USB-Firmware-Update

https://forum.blu-ray.com/showpost.php?p=18103031&postcount=6123

https://forum.blu-ray.com/showpost.php?p=18111720&postcount=6142

@obelix13

Wrzucasz na usb zdjęcia, odpalasz przeglądarkę zdjęć, na pilocie wciskasz Options i ustawiasz zdjęcie jako tapetę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Odkopie wątek. Nosze się z wymianą mojego FHD pansa BDT700 na odtwarzacz 4K. W pierwszej kolejności swoje oczy skierowałem ku sony UBP-X800M2. Zacząłem szukać i grzebać i trafiłem na Panasa DP-UB820. Zakładając, że będzie mi on służył tylko do odtwarzania płyt BR który będzie lepszy? Który da mi lepszy obraz, dźwięk i będzie płynniejszy w obsłusze i działaniu? Będzie podpięty do TV soniaka XH90 a więc HDR i DV oraz ampli yama A1080 czyli mamy Atmosa i DTSx. Generalnie funkcje multimedialne niesą tu priorytetem ponieważ netflix YT czy Prime mam na TV a pliki odtwarzam Egreatem A5

Ewemtualnie jest inna opcja w cenie do 1.5k - w grę wchodzi tak nowy jak i używany

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
16 godzin temu, kenczorf napisał:

Zakładając, że będzie mi on służył tylko do odtwarzania płyt BR który będzie lepszy? Który da mi lepszy obraz, dźwięk i będzie płynniejszy w obsłusze i działaniu?

Przy tym założeniu moim zdaniem lepszy będzie Panasonic

  • Zmieszany 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli chodzi przede wszystkim o odtwarzanie nośników fizycznych to tylko PANASONIC . 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
22 minuty temu, kenczorf napisał:

Uważacie, że używka jest warta tej ceny? https://www.olx.pl/oferta/odtwarzacz-blu-ray-panasonic-uhd-dp-ub820-region-free-napisy-usb-CID99-IDHPf7A.html#112cc73b82;promoted

Cyżby był tam wgrany jakiś customowy soft? Coś to zmienia?

Tak - jest tam wgrany soft (płatny dodatkowo) pozwalający na czytanie polskich napisów z USB (jak w OPPO) z tym, że do większości polskich liter nie ma ogonków czy są jakieś problemy (dokładnie nie wiem bo nie używam, ale czytałem tu na forum). Generalnie ten soft jest na plus bo się za niego płaci osobno.

Natomiast z OLX to wiadomo, zawsze jest ryzyko. Zanim się kupi trzeba dokładnie przetestować czy czyta wszystkie płyty, czy nie jest uszkodzony soft itd.

Edytowane przez Adam60
  • Zmieszany 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
21 minut temu, user7878 napisał:

Hmmm jak z Łodzi to duża szansa ze to.... Hubio emoji1787.pngemoji1787.pngemoji1787.png

Czyli bać się czy cieszyć ? 😆 

  • Zmieszany 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Już kiedyś mielismy tu taką akcje z projektorem epsona. Wszyscy wiedzieli, że to Hubio sprzedawal (wtedy na allegro) tylko on udawal glupka i sie nie przyznawał. Teraz sytuacja bardzo podobna. Napisales, ze szukasz panasonica do 1500 i cyk za chwilke ogloszenie ze do sprzedania za 1499 dokladnie taki panas i to z Łodzi nooo i zmienił na olx co prawda imie zmienione na Michal ale byl juz hubio potem adam czy tam adam60 wiec co za roznica. Jedz odbierz osobiście moze poznasz hubia jak to sie okaże on

Aaaa jeszcze bład w nazwie Cinavia w opisie na olx też swiadczy ze to nasz Hubio

  • Dzięki 1
  • Zmieszany 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
3 minuty temu, user7878 napisał:

Już kiedyś mielismy tu taką akcje z projektorem epsona. Wszyscy wiedzieli, że to Hubio sprzedawal (wtedy na allegro) tylko on udawal glupka i sie nie przyznawał. Teraz sytuacja bardzo podobna. Napisales, ze szukasz panasonica do 1500 i cyk za chwilke ogloszenie ze do sprzedania za 1499 dokladnie taki panas i to z Łodzi emoji1787.pngemoji1787.pngemoji1787.png nooo i zmienił na olx emoji6.png co prawda imie zmienione na Michal ale byl juz hubio potem adam czy tam adam60 wiec co za roznica. Jedz odbierz osobiście moze poznasz hubia jak to sie okaże on emoji1787.png

Aaaa jeszcze bład w nazwie Cinavia w opisie na olx też swiadczy ze to nasz Hubio emoji1787.pngemoji1787.pngemoji1787.pngemoji1787.pngemoji1787.png

Najlepiej zadzwoń bo podany jest nr tel i wszystkiego się dowiesz... sherloku holmsie... od siedmiu boleści... 😁 Sprawę z nickiem wyjaśniałem już tyle razy, że szkoda gadać. Nawet podałem swój nick z Allegro swojego czasu więc każdy mógł się przekonać...

Zadziwiające, jakim trzeba być ....... żeby od 2 lat pamiętać i tropić jaką sprawę z nickiem z allegro i nickiem z forum. Nawet jak by to była prawda, choć nie jest - TO JAKIE MA TO ZNACZENIE ??? Szkoda słów...

Zadzwoń koniecznie do "mnie".... Buhahahahaha - to co się dzieje na tym forum to KOSMOS.... 🤔😁😁😆

  • Zmieszany 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
24 minuty temu, kenczorf napisał:

Czyli bać się czy cieszyć ? 😆 

Nie zwracaj uwagi na kolegę @user7878 lub inne osoby co podejmą wątek mojego starego nicku z forum... To strasznie niektórych intryguje... Aż się zaczynam bać... 😉 Ja mam swojego Panasa i nie noszę się z zamiarem sprzedaży bo jestem z niego bardzo zadowolony... Jakbyś ode mnie cokolwiek kupował miałbyś pewność, że jest wszystko ok. Podawałem kiedyś nick z Allegro gdzie sprzedaję filmy i nawet jedna osoba z forum kupiła ode mnie, ale nie zależy mi kompletnie na jakiejkolwiek promocji tutaj więc nie będę powtarzać...

5 minut temu, user7878 napisał:

Ooo uderz w stół...
i już@kenczorf masz odpowiedź emoji1787.pngemoji1787.pngemoji1787.png

Odpowiedź deklu była dla ciebie, a nie dla niego !

Edytowane przez Adam60
  • Zmieszany 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hubio przecież pisales wszedzie ze nikogo nie wyzywasz, ze to Ciebie hejtują i te lamenty wszędzie na forum jaki Ty biedny i wyśmiewany - to skad to wyzwisko "deklu"?
Nerwy puszczają, ze znowu ktoś rozgryzł twój misterny plan?

Ehhh nawet kłamać nie potrafisz

Oj chyba trafiony - zatopiony 🤣🤣🤣

tak się nasz hubio zdenerwował, że poleciał po moim profilu i chyba z 20 buziek mi strzelił 😁😁😁

Teraz pewnie siedzi i myśli - skąd oni to wiedzą, że to ja te buźki daje 🤣🤣🤣

 

SmartSelect_20210111-182032_One UI Home.jpg

SmartSelect_20210111-182217.jpg

SmartSelect_20210111-182245.jpg

  • Zmieszany 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
13 minut temu, D4r3KS napisał:

Ten panas był już wystawiony duże wcześniej, nawet za 1800zł

Nie no... Co Ty... 😉 @user7878 przecież mnie już rozszyfrował... 😁 Tak samo jak w kwestii sprzedaży proja... i dawnego nicku z forum... 😁

Oczywiście za zarzucenie mi kłamstwa i całe te insynuacje nie padnie od niego słowo "Przepraszam" - już się więcej nie pokaże w temacie... A może wciąż będzie wierzył, że to ja... 😆 Przecież mnie tropi od 2 lat... 😁          

W sumie to szkoda, że to napisałeś bo miałem właśnie napisać do @user7878 żeby do "mnie" zadzwonił na nr podanego na OLX... to byłyby by dopiero jaja... Ale pewno taki odważny to on by nie był... Mocny tylko w mordzie jak może kogoś "anonimowo" hejtować w necie....

Edytowane przez Adam60
  • Haha 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hubio przestań się ośmieszać. Znajdz w jakiejś mojej wypowiedzi na forum hejt czy trollowanie na Ciebie czy kogokolwiek innego. Czekam.

Za to u Ciebie obrażanie innych i trollowanie jest praktycznie w każdej Twojej wypowiedzi. Tyle razy już tutaj zmyślałeś i wyzywałeś innych, że nie sposób już tego zliczyć.

Masz tutaj symptomy trollowania za wikipedią - poczytaj i zastanów się do kogo na naszym forum najbardziej pasują: 

Cytat

Symptomami trollowania mogą być poniższe sposoby zachowania w dyskusjach:

  • bezgraniczne podporządkowanie się jakiejś idei (np. Ten system operacyjny jest najlepszy!) i bronienie jej do końca (często wbrew rzeczywistości) – jest to kryterium kontrowersyjne, ponieważ samo fanatyczne przywiązanie do określonej idei nie oznacza trollowania;
  • prosta do zauważenia sztuczna nieznajomość podstaw tematu danego forum (np. na forum o zaletach systemów komputerowych, troll zapyta, czym jest system komputerowy.);
  • częste zadawanie tych samych pytań, na które odpowiedź została już udzielona – celem trolla jest w tym przypadku zapętlenie dyskusji i wprowadzenie dodatkowego zamieszania;
  • celowe wyrażanie zdania różnego od grupy, w której owo zdanie wyraża, nawet jeśli jest takie samo jak jego, co z kolei prowadzi do dyskusji, z której „wyciąga” się osoby niepotrafiące uargumentować własnego zdania (daje im to satysfakcję z poczucia wyższości nad innymi);
  • brak konsekwencji podczas prowadzenia dyskusji i zaprzeczanie własnym tezom i opiniom;
  • chętne używanie argumentów ad personam – atakujących osoby lub ich cechy szczególne, jak wiek/zainteresowania/etc., bez związku z tematem dyskusji, a często przy użyciu słów wytrychów, w niektórych przypadkach troll posuwa się do wyzwisk i gróźb[4];
  • skrajny stosunek do netykiety (wybrane zasady) lub ortografii – albo atakowanie wszystkich za najdrobniejsze literówki (tzw. grammar nazi), albo demonstracyjne łamanie zasad;
  • skrajna megalomania i pogardliwy stosunek do innych osób – jest to bardzo charakterystyczna cecha trolli, która prowadzi prędzej czy później do ich wyobcowania, ponieważ nawet osoby pierwotnie sympatyzujące z trollem lub odnoszące się doń neutralnie, zrażają się do niego, z powodu takich zachowań przejawianych wobec nich;
  • częste nazywanie innych dyskutantów trollami internetowymi;
  • wprowadzanie zamieszania w stosunku do własnej osoby, przedstawianie siebie jako ofiary (np. moderatorom, współdyskutantom), także w sytuacjach niezwiązanych z danym forum[4];
  • konfabulacja np. na temat swego wykształcenia, pracy, pozycji społecznej bądź doświadczeń życiowych – celem trolla jest tutaj nadanie większego znaczenia swoim wypowiedziom, jako pochodzącym od specjalisty, osoby, która ma na dany temat doświadczenie etc.;
  • próby utrudniania innym wypowiedzi w dyskusji poprzez środki techniczne dostępne w danym forum (np. w Usenecie może dochodzić do prób zmieniania lub usuwania wypowiedzi współdyskutantów, ponieważ protokół nie pozwala na sprawdzenie, czy post z żądaniem usunięcia innego posta pochodzi od autora usuwanego posta) – działania takie jednak są rzadkie, ponieważ zazwyczaj wiążą się z naruszeniem regulaminu danego forum i tym powodują zdecydowaną reakcję administratorów, więc troll często ich unika, żeby nie utracić dostępu do danego forum;
  • za każdym razem rozpoczynanie wypowiedzi od tego samego zwrotu – powitania, często obraźliwego, prowokacyjnego[4];
  • ceremonialne używanie filtrów (np. killfile’a) – troll uroczyście obwieszcza, że jego oponent ma znaleźć się w filtrze trolla, przy czym bardzo często i tak tego nie robi i dalej czyta wypowiedzi oponenta;
  • regularne ogłaszanie swojego definitywnego odejścia z forum lub grupy dyskusyjnej i za każdym razem, po jakimś czasie, powracanie;
  • zmienianie własnego pseudonimu – celem trolla jest spowodowanie, aby inni uczestnicy forum nie mogli filtrować wypowiedzi trolla lub ich ignorować bez czytania;
  • tworzenie klonów bądź pacynek (np. Troll może także występować w tym samym okresie także jako Uczestnik1 i Uczestnik2), których wypowiedzi składają się z wyrazów poparcia wypowiedzi trolla występującego pod własnymi danymi oraz ataków na oponentów tego trolla – troll w ten sposób próbuje wykazać, że nie jest izolowany i cieszy się poparciem na danym forum.

 

  • Zmieszany 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, user7878 napisał:

Hubio przestań się ośmieszać. Znajdz w jakiejś mojej wypowiedzi na forum hejt czy trollowanie na Ciebie czy kogokolwiek innego. Czekam.

Za to u Ciebie obrażanie innych i trollowanie jest praktycznie w każdej Twojej wypowiedzi. Tyle razy już tutaj zmyślałeś i wyzywałeś innych, że nie sposób już tego zliczyć.

Ale co tak zmieniłeś temat ? Ani słowa o tym co pisałeś wcześniej, o tym, że kłamię itd, o nicku tylko mi piszesz jakieś definicje ? Tak wygodnie, prawda ? Jak ja często to widzę w necie, ale też i realu... Jak się nie chce odpowiedzieć to się wymyśla co innego ?

Jest na forum już temat o hejcie i tam się udzielaj.

  • Zmieszany 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
11 minut temu, user7878 napisał:

Hubio przestań się ośmieszać. Znajdz w jakiejś mojej wypowiedzi na forum hejt czy trollowanie na Ciebie czy kogokolwiek innego. Czekam.

Za to u Ciebie obrażanie innych i trollowanie jest praktycznie w każdej Twojej wypowiedzi. Tyle razy już tutaj zmyślałeś i wyzywałeś innych, że nie sposób już tego zliczyć.

Masz tutaj symptomy trollowania za wikipedią - poczytaj i zastanów się do kogo na naszym forum najbardziej pasują: 

 

Zgadza się w 1000%

  • Lubię 1
  • Dzięki 1
  • Zmieszany 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
15 minut temu, Nygus napisał:

Zgadza się w 1000%

Macie dekielki temat na forum:

https://hdtvpolska.com/forum/topic/54911-hejt-w-internecie/

i tam piszcie o tym bo to najwłaściwszy temat... a nie zaśmiecacie wątek Panasonica... Chciałem pomóc koledze i pisałem o tym custom sofcie, a  @user7878 mnie zaatakował i zarzucił kłamstwo... Znów temat nicku, a potem ZERO "Przepraszam" tylko mi pisze o hejcie...

Tak się składa, że w ww temacie przeprosiłem wszystkich, których mogłem urazić... I piszesz - 1000% prawdy - to w tamtym temacie napiszcie kogo ja tak wyzywałem jak mnie tu obrażano !!! Nie twierdzę, ze jestem jak kryształ czysty i nie dałem się sprowokować, natomiast ZAWSZE to była obrona, a nie atak. I od 2 lat nie znajdziecie sytuacji, że to ja pierwszy kogoś zaatakowałem ad personam... Zresztą staram się nigdy tego nie robić...   

Mógłbym każdy z tych odnośników rozbić na elementy pierwsze i wykazać, że user napisał bzdurę jakoby to ja miałbym być trollem, ale... ja bym poświęcił 2 dni pracy i dalej byłaby g. burza, a jak w końcu nikt by nie miał żadnych argumentów to by uciekł bez słowa "przepraszam"... Znam to kochani koledzy bardzo dobrze w necie... Więc... uważajcie sobie co chcecie...

Mam na to wywalone... 😛

Edytowane przez Adam60
  • Zmieszany 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, Adam60 napisał:

Macie dekielki temat na forum:

https://hdtvpolska.com/forum/topic/54911-hejt-w-internecie/

i tam piszcie o tym bo to najwłaściwszy temat... a nie zaśmiecacie wątek Panasonica... Chciałem pomóc koledze i pisałem o tym custom sofcie, a  @user7878 mnie zaatakował i zarzucił kłamstwo... Znów temat nicku, a potem ZERO "Przepraszam" tylko mi pisze o hejcie...

Tak się składa, że w ww temacie przeprosiłem wszystkich, których mogłem urazić... I piszesz 1000% prawdy - to w tamtym temacie napiszcie kogo ja tak wyzywałem jak mnie tu obrażano !!! Nie twierdzę, ze jestem jak kryształ czysty i nie dałem się sprowokować, natomiast ZAWSZE to była obrona, a nie atak. I od 2 lat nie znajdziecie sytuacji, że to ja pierwszy kogoś zaatakowałem ad personam... Zresztą staram się nigdy tego nie robić...   

Mógłbym każdy z tych odnośników rozbić na elementy pierwsze i wykazać, że user napisał bzdurę jakoby to ja miałbym być trollem, ale... ja bym poświęcił 2 dni pracy i dalej była by g. burza, a jak w końcu nikt by nie miał żadnych argumentów to by uciekł bez słowa "przepraszam"... Znam to kochani koledzy bardzo dobrze w necie... Więc... uważajcie sobie co chcecie...

Mam na to wywalone... 😛

Hubio jak Lenin, wiecznie żywy :) 

  • Plusik 1
  • Lubię 1
  • Zmieszany 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Teraz, Nygus napisał:

Hubio jak Lenin, wiecznie żywy :) 

Taakk... Bardzo mądrze i merytorycznie mi odpowiedziałeś... Nie ma co !!! 1000% prawdy... Hahahaha... 😆

  • Zmieszany 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
4 minuty temu, Adam60 napisał:

Taakk... Bardzo mądrze i merytorycznie mi odpowiedziałeś... Nie ma co !!! 1000% prawdy... Hahahaha... 😆

Jaki Hubio taka merytoryka...

  • Plusik 1
  • Haha 1
  • Zmieszany 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wy się śmiejecie, a zobaczcie co nasz pieszczoszek wyprawia w necie, jak mu się nadepnie na odcisk ;)

image.thumb.png.d3c6a06cf4b77f328f5f33b520f5d052.png

  • Lubię 1
  • Dzięki 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...