Jump to content
gangi007

PANASONIC DP-UB820 PREMIERA

Recommended Posts

Czy ten panasonic da sygna艂 DV dla Sony ZD9,A1??

Raczej inacze ZD9,A1 odczta DV Z UB820????馃槈

Edited by gangi007

Hejka,

My艣l臋 ze tak ale czy tv odtworzy ten obraz w tej jako艣ci DV ..to nie wiem..bo tez zale偶y od tv czy obrobi podany sygna艂..

a druga rzecz co mnie smuci, to to, ze w naszym pi臋knym kraju ci膮gle nie ma w sprzeda偶y tego Playera, a gdzie w Niemczech ju偶 od jakiego艣 czasu mo偶na kopic...mowie tu o oficjalnej stronie Panasonic Polska..

Od ok miesi膮ca u偶ywam ten odtwarzacz i postanowi艂em podzieli膰 si臋 swoimi odczuciami... Zaczniemy od wad:

WADY:

Po pierwsze i najwa偶niejsze - odtwarzacz bardzo s艂abo radzi sobie z du偶ymi dyskami z du偶膮 ilo艣ci膮 plik贸w lub/i katalog贸w. 1 dysk jaki pod艂膮czy艂em 3TB (a wi臋c zgodnie ze specyfikacj膮 - bo max mo偶e by膰 4TB) i pojawi艂 si臋聽 od razu komunikat, 偶e jest za du偶o plik贸w i katalog贸w i cz臋艣膰 nie b臋dzie odczytana. No ok. :) Wszed艂em w jeden z katalog贸w i ku mojemu przera偶eniu zmieni艂a si臋 jego struktura - jeden z podkatalog贸w zosta艂 powielony 1451 razy :) z t膮 sam膮 nazw膮... Lekko spanikowany od razu od艂膮czy艂em dysk, sprawdzi艂em na kompie - na szcz臋艣cie nic si臋 nie uszkodzi艂o, ale to sygna艂 alarmowy... I teraz por贸wnanie do Samsunga i Sony. W Samsungu pod艂膮czone naraz 4 dyski i ka偶dy z 5TB i taka sama ilo艣膰 plik贸w na ka偶dym z nich i nie by艂o 偶adnego mieszania struktur :) i komunikat贸w o za du偶ej ilo艣ci. Tak samo na Sony. Jednym s艂owem pora偶ka po ca艂o艣ci w Panasonicu

- Po drugie - automatycznie ustawiony d藕wi臋k bitstream dzia艂aj膮cy bez zarzutu w filmach z p艂yt spowodowa艂, 偶e po艂owa film贸w na mkv i avi by艂a g艂ucha... Dopiero po 30 min zabawy doszed艂em, 偶e nale偶y ustawi膰 PCM... Oczywi艣cie z kolei na p艂ytach np. z Atmosem PCM trzeba znowu zamienia膰 na bitstream. W Samsungu jak i Sony nie by艂o tych problem贸w bo by艂 tryb automatyczny czego tu brakuje...

- Po trzecie - tak ubogiego menu je艣li chodzi o odtwarzanie plik贸w to dawno nie widzia艂em. Jest w zasadzie play, pauza i przewijanie (zreszt膮 na avi nie dzia艂aj膮ce :) ) . Zapomnijmy o przeskakiwaniu do okre艣lonej minuty czy nawet zwyk艂ym suwaku, kt贸ry mo偶na przesuwa膰. Oczywi艣cie o miniaturkach znanych z Samsunga nie ma co marzy膰. Do tego ku mojemu zdumieniu przewijanie przebiega strasznie wolno, ca艂kowicie odwrotnie do p艂yt co jest bardzo dziwne bo odczyt dysku 3.0 powinien by膰 znacznie szybszy ni偶 p艂yt. Nic z tego... Oczywi艣cie je艣li chodzi o mo偶liwo艣ci nawigacji w plikach bezkonkurencyjny jest Samsung, ale i Sony by艂o lepsze...

- Po czwarte - napisy... Na 10 film贸w tylko w 2 znalaz艂 napisy... Nawet nie wiem czy chodzi o rodzaj pliku z napisami czy jeszcze co艣 innego, ale na Samsungu nie by艂o 偶adnych problem贸w - 10/10. By膰 mo偶e musi by膰 jaki艣 katalog albo nazwa - jeszcze poczytam, ale wygl膮da to strasznie. Tak na marginesie znowu odwrotno艣膰 do p艂yt gdzie jest super opcja ich przesuwania, czego nie by艂o ani w Sony ani w Samsungu, ale w plikach - koszmar

- Po pi膮te istotne dla u偶ytkownik贸w sprz臋tu z okrojonym bitrate (jak projektory Epson 7300/9300) - niestety filmy nawet nagrane w 24p i tak odtwarzane co wida膰 na podgl膮dzie 藕r贸d艂a samego Panasonica, MIMO w艂膮cznie trybu 24p w opcjach - NIE DAJ膭 TEGO TRYBU co skutkuje 8 bitowym palet膮 barw i jestem ju偶 prawie pewien, 偶e i w Netflixie i innym streamingu nie b臋dzie tej mo偶liwo艣ci. Pod tym k膮tem SONY wymiata艂o bo mia艂o wymuszanie trybu 24p osobno do p艂yt, streamingu i plik贸w. W Samsungu z kolei sprawdza艂 si臋 tryb automatyczny i filmy w 24p sz艂y w 24p co dawa艂o nam 12 bitow膮 palet臋 barw.

- Po sz贸ste - brak d藕wi臋ku bluetooth

- brak HBO/GO w streamingu, ale z ka偶d膮 kolejn膮 aktualizacj膮 dodaj膮 nowe wi臋c jest szansa

ZALETY:

- doskona艂a jako艣膰 obrazu na wszystkich 藕r贸d艂ach: DVD/BD/UHD - lepsza w moim odczuciu ni偶 na Samsungu UHD i SONY UHD, kt贸re mia艂em wcze艣niej

- przewijanie 5x w prz贸d i ty艂 przebiegaj膮ce o wiele p艂ynniej ni偶 na innych testowanych playerach

- bardzo wiele ustawie艅 tak w zakresie podstawowym: jasno艣膰/kontrast jak i poprawy jako艣ci obrazu i innych

- mo偶liwo艣膰 dowolnego przesuwania napis贸w i zmiany ich kolor贸w (bardzo przydatna funkcja, kt贸rej nie by艂o zar贸wno w Samsungu jak i SONY)

- dwa osobne ustawienia pod TV i projektory

- kilka tryb贸w HDR

Podsumowuj膮c - PANASONIC DP-UB820 jest znakomitym playerem je艣li chodzi o g艂贸wny cel do jakiego zosta艂 stworzony czyli... ogl膮danie film贸w na no艣nikach fizycznych. Jest to najlepszy player jaki mia艂em okazj臋 sprawdzi膰, 艣rednio radzi sobie jednak ze stremingiem z uwagi na brak mo偶liwo艣ci wymuszenia 24 klatek co ma znacznie w niekt贸rym sprz臋cie z okrojonym HDMI i po prostu fatalnie je艣li chodzi o obs艂ug臋 plik贸w z dysk贸w zewn臋trznych.

Edited by hubio
  • Thanks 2
  • Confused 1

3 godziny temu, hubio napisa艂:

lepsza w moim odczuciu ni偶 na Samsungu UHD i SONY UHD, kt贸re mia艂em wcze艣niej

Mo偶na napisa膰 od kt贸rych modeli Sony.Przegapi艂em ten model w RTV za 1649馃槀

2 minuty temu, gangi007 napisa艂:

Mo偶na napisa膰 od kt贸rych modeli Sony.Przegapi艂em ten model w RTV za 1649馃槀

Odtwarzacz Blu-Ray 4K SONY UBP-X800 - testowa艂em rok temu, a Samsunga M9500

Edited by hubio
  • Thanks 1

B臋dzie test tego odtwarzacza na hdtvpolska ?聽
My艣l臋, 偶e warto by艂oby przyjrze膰 si臋 m.in. nowej opcji HDR Optimizer, szczeg贸lnie w kontek艣cie projektor贸w i film贸w masterowanych @ 4000 nit贸w.

4 godziny temu, misfit napisa艂:

B臋dzie test tego odtwarzacza na hdtvpolska ?聽

Podpisuje si臋 pod tym.Ciekawi mnie jak wypadnie wsp贸艂praca 820 z TV Sony co nie maj膮 HDR10+?

Dnia 鈥2018鈥.鈥09鈥.鈥18 o 12:09, hubio napisa艂:

po prostu fatalnie je艣li chodzi o obs艂ug臋 plik贸w z dysk贸w zewn臋trznych.

Czy poprawiana jest r贸wnie偶 jako艣 obrazu z plik贸w MKV,MP4 z no艣nik贸w zewn臋trznych.Jestem tu偶 przed zakupem.

3 godziny temu, gangi007 napisa艂:

Czy poprawiana jest r贸wnie偶 jako艣 obrazu z plik贸w MKV,MP4 z no艣nik贸w zewn臋trznych.Jestem tu偶 przed zakupem.

Dysku to ja si臋 boj臋 pod艂膮czy膰 do tego Panasonica z powod贸w o kt贸rych pisa艂em wy偶ej wi臋c tego nie wiem.

Dodam jeszcze do wad: skandaliczne, marketingowe dodanie przycisku "Netflix" na pilocie, kt贸re si臋 ci膮gle myli z "do g贸ry". Jest to przycisk tak stworzony, 偶e jest wi臋kszy od innych, mniejszy tylko od "play" i "pauza" czy przewijania. Generalnie na pocz膮tku bez przerwy na niego naciska艂em i polecia艂o wiele bluzg. Z takim rozwi膮zaniem nigdy dot膮d nie spotka艂em si臋 w 偶adnym innym sprz臋cie. Ok mo偶e sobie by膰, ale w艣r贸d innych ma艂o znacz膮cych ma艂ych przycisk贸w na g贸rze lub na dole, ale on zosta艂 celowo tak zrobiony... Jak dla mnie to tylko to podzia艂a艂o zniech臋caj膮co do Netflixa...

Bo Netflix zaplacil za takie poleozenie tego przycisku.

• Upvote 1

19 godzin temu, pmcomp napisa艂:

Bo Netflix zaplacil za takie poleozenie tego przycisku.

Tak - ja si臋 tego domy艣lam... :) Tylko Panasonic to tak uznana marka, 偶e wstyd, 偶e po艂akomili si臋 na jakie艣 grosze...

Ma艂y update: jest najnowsze oprogramowanie, a problemy z dyskami jak by艂y tak s膮 nadal. Nowy pusty dysk 8TB hulaj膮cy na TVBOXACH i starym BD Samsunga z przed 10 lat nie jest tu rozpoznawany wcale, a pod艂膮czony przez niego inny dysk 3TB Samsunga z olbrzymi膮 ilo艣ci膮 plik贸w pr贸buje zaskoczy膰 20 min... Po tym czasie go od艂膮czy艂em bo naprawd臋 obawiam si臋, 偶e Panasonic by mi zmieli艂 pliki. No c贸偶 odczyt plik贸w, dyski i rozpoznawanie format贸w to na Panasonicu jest koszmar... Wr臋cz nale偶y ludzi ostrzega膰 bo mog膮 mie膰 potencjalne problemy z聽 utrat膮 danych...

W ramach updatu dodam, 偶e za to du偶o poprawi艂o si臋 w streamingu. Dzia艂a ju偶 ipla, player + par臋 innych. Czekam na HBO GO...

• Upvote 1
  • Sad 1

Witam uprzejmie

Czy kto艣 ma informacj臋, czym r贸偶ni si臋 DP-UB820 od DP-UB420? Co trac臋 kupuj膮c DP-UB420?

Czy Netflix jest r贸wnie偶 dost臋pny w modelu DP-UB420? Czy jak posiadam pakiet UHD w Netflix i odpal臋 film, kt贸ry wspiera Dolby Atmos, to rozumiem, 偶e jak mam DP-UB420 podpi臋ty pod amplituner, kt贸ry ma dekoder Dolby Atmos i DTS:X, to bez problemu DP-UB420 prze艣le bezstratnie Dolby Atmos do amplitunera?

Czy pod艂膮czaj膮c dysk do portu USB3.0 z ty艂u DP-UB420 z filmem 4K z Dolby Atmos/DTS:X w postaci struktury BDMV, czy ten Panasonic b臋dzie w stanie odtworzy膰 poprawnie taki film? To samo pytanie, je偶eli odpal臋 .mkv lub .m2ts z Dolby Atmos/DTS:X (wierna kopia 1:1 p艂yty UHD, tylko w postaci .mkv .m2ts), to czy bez problemu odtworzy takie pliki?

Dzi臋kuj臋 i pozdrawiam serdecznie.

Z powa偶aniem

@VAMET聽glowne roznice to brak dolby vision w ub420, brak analogowych聽wyjsc聽dzwieku 7.1. Netflix powinien byc w 420 - poczytaj linki ze specyfikacja / test.

mozliwe ze tez brak wyswietlacza na odtwarzaczu w 420 ale to 3ba by sprawdzi膰.

Procesor HCX do UHD podejrzewam, ze ten sam.聽

420:

https://www.panasonic.com/pl/consumer/audio-i-video/dvd-i-blu-ray/odtwarzacze-blu-ray/dp-ub420.specs.html

820:

https://www.panasonic.com/pl/consumer/audio-i-video/dvd-i-blu-ray/odtwarzacze-blu-ray/dp-ub820.specs.html

Dnia 22.09.2018 o 16:28, hubio napisa艂:

Tak - ja si臋 tego domy艣lam... :) Tylko Panasonic to tak uznana marka, 偶e wstyd, 偶e po艂akomili si臋 na jakie艣 grosze...

Hubio po porstu czas聽na subskrypcje netflixa i wtedy bedziesz czesto聽uzywa膰 teog przycisku i wada zamieni sie w zalete :)

Edited by szewi

1 godzin臋 temu, szewi napisa艂:

Hubio po porstu czas聽na subskrypcje netflixa i wtedy bedziesz czesto聽uzywa膰 teog przycisku i wada zamieni sie w zalete :)

Nigdy to nie b臋dzie zaleta, nawet jak b臋d臋 mia艂 netflixa bo jak chcesz zmieni膰 ustawienie podczas ogl膮dania filmu z BD i jeste艣 w jego trakcie, a przypadkowo ci臋 ci膮gle wywala do netflixa, a potem musisz przechodzi膰 przez ca艂e menu i jeszcze raz odpala膰 film i jeszcze raz szuka膰 sceny gdzie ci si臋 przerwa艂o to szlak ci臋 trafia i szybciej znienawidzisz netflixa ni偶 pokochasz... :) Ka偶dy kto chcia艂by obejrze膰 netflixa m贸g艂by odpali膰 sprz臋t i ca艂kowicie wystarczy艂o by rozwi膮zanie znane z Samsung贸w czyli kafelki na dole i te偶 by by艂o szybko...

Witam uprzejmie

Hubio, czy m贸g艂by艣 w wolnej chwili ustosunkowa膰 si臋 do mojej wypowiedzi powy偶ej? B臋d臋 kupowa艂 prawdopodobnie DP-UB420 i pod艂膮cza艂 go pod Onkyo TX-NR474 a wyj艣cie na Samsung UE75NU8002. Mam te偶 dodatkowe pytanie, bo ten TV wspiera 10bit, rozumiem, 偶e dobrze dogada si臋 z tym odtwarzaczem Panasonica?

Z powa偶aniem

48 minut temu, VAMET napisa艂:

Witam uprzejmie

Hubio, czy m贸g艂by艣 w wolnej chwili ustosunkowa膰 si臋 do mojej wypowiedzi powy偶ej? B臋d臋 kupowa艂 prawdopodobnie DP-UB420 i pod艂膮cza艂 go pod Onkyo TX-NR474 a wyj艣cie na Samsung UE75NU8002. Mam te偶 dodatkowe pytanie, bo ten TV wspiera 10bit, rozumiem, 偶e dobrze dogada si臋 z tym odtwarzaczem Panasonica?

Z powa偶aniem

Co do film贸w z dysku i wymienionych przez ciebie format贸w to nie mam poj臋cia bo raz, 偶e takich nie mam, dwa - ja do tego Panasonica ju偶 nigdy w 偶yciu nie pod艂膮cz臋 偶adnego dysku. Dlaczego - opisywa艂em w tym temacie.

Ty chcesz ogl膮da膰 z Atmosem ? Ja odpali艂em zwyk艂e avi i na ustawieniu bitstream by艂 szum, trzeba by艂o zmienia膰 na PCM co z kolei nie dzia艂a艂o w normalnych filmach. Ale to sprawdza艂em jeszcze przed aktualizacjami. Teraz nie dawno w og贸le mi nie rozpozna艂 dysk贸w.... Poczytaj dok艂adnie co pisa艂em w tym w膮tku o tym odtwarzaczu.

Witam uprzejmie

1 godzin臋 temu, hubio napisa艂:

Co do film贸w z dysku i wymienionych przez ciebie format贸w to nie mam poj臋cia bo raz, 偶e takich nie mam, dwa - ja do tego Panasonica ju偶 nigdy w 偶yciu nie pod艂膮cz臋 偶adnego dysku. Dlaczego - opisywa艂em w tym temacie.

Ty chcesz ogl膮da膰 z Atmosem ? Ja odpali艂em zwyk艂e avi i na ustawieniu bitstream by艂 szum, trzeba by艂o zmienia膰 na PCM co z kolei nie dzia艂a艂o w normalnych filmach. Ale to sprawdza艂em jeszcze przed aktualizacjami. Teraz nie dawno w og贸le mi nie rozpozna艂 dysk贸w.... Poczytaj dok艂adnie co pisa艂em w tym w膮tku o tym odtwarzaczu.

Sprawd藕 prosz臋 jaki艣 serial, film na Netflix z Dolby Atmos puszczony z Panasonica przez Tw贸j Onkyo TX-NR676E, a nie mnie tu wyje偶d偶asz z AVI dziwnego pochodzenia i na tej podstawie oceniasz odtwarzacz, lito艣ci :)聽W艂膮cz film UHD z Dolby Atmos lub DTS:X i sprawd藕 szumy czy dalej s艂yszysz, b膮d藕my powa偶ni. Chyba jak kto艣 kupuje odtwarzacz UHD, posiada TV UHD HDR, kt贸ry o dziwo te偶 b臋d臋 mia艂 tylko z 2018 roku model, to nie w celu s艂uchania i ogl膮dania tre艣ci typu .avi z ca艂ym szacunkiem do .avi :)

Po zastanowieniu b臋d臋 kupowa艂 sprz臋t:

- Samsung UE75NU8002
- Oknyo TX-NR686
- Panasonic DP-UB420, bo Tw贸j model ma zb臋dne bajery typu Dolby Vision, 7.1 analogowe z艂acza i wy艣wietlacz, a kosztuje o 1000 z艂 wi臋cej. Przy tym TV, nie jest potrzebne Dolby Vision. bo i tak聽 nie wspiera. Tak偶e model DP-UB820 dla mnie nie jest potrzebny.

Z powa偶aniem

Edited by VAMET
  • Confused 1

29 minut temu, VAMET napisa艂:

Witam uprzejmie

Sprawd藕 prosz臋 jaki艣 serial, film na Netflix z Dolby Atmos puszczony z Panasonica przez Tw贸j Onkyo TX-NR676E, a nie mnie tu wyje偶d偶asz z AVI dziwnego pochodzenia i na tej podstawie oceniasz odtwarzacz, lito艣ci :)聽W艂膮cz film UHD z Dolby Atmos lub DTS:X i sprawd藕 szumy czy dalej s艂yszysz, b膮d藕my powa偶ni. Chyba jak kto艣 kupuje odtwarzacz UHD, posiada TV UHD HDR, kt贸ry o dziwo te偶 b臋d臋 mia艂 tylko z 2018 roku model, to nie w celu s艂uchania i ogl膮dania tre艣ci typu .avi z ca艂ym szacunkiem do .avi :)

Po zastanowieniu b臋d臋 kupowa艂 sprz臋t:

- Samsung UE75NU8002
- Oknyo TX-NR686
- Panasonic DP-UB420, bo Tw贸j model ma zb臋dne bajery typu Dolby Vision, 7.1 analogowe z艂acza i wy艣wietlacz, a kosztuje o 1000 z艂 wi臋cej. Przy tym TV, nie jest potrzebne Dolby Vision. bo i tak聽 nie wspiera. Tak偶e model DP-UB820 dla mnie nie jest potrzebny.

Z powa偶aniem

5 godzin temu, VAMET napisa艂:

Witam uprzejmie

Czy kto艣 ma informacj臋, czym r贸偶ni si臋 DP-UB820 od DP-UB420? Co trac臋 kupuj膮c DP-UB420?

Czy Netflix jest r贸wnie偶 dost臋pny w modelu DP-UB420? Czy jak posiadam pakiet UHD w Netflix i odpal臋 film, kt贸ry wspiera Dolby Atmos, to rozumiem, 偶e jak mam DP-UB420 podpi臋ty pod amplituner, kt贸ry ma dekoder Dolby Atmos i DTS:X, to bez problemu DP-UB420 prze艣le bezstratnie Dolby Atmos do amplitunera?

Czy pod艂膮czaj膮c dysk do portu USB3.0 z ty艂u DP-UB420 z filmem 4K z Dolby Atmos/DTS:X w postaci struktury BDMV, czy ten Panasonic b臋dzie w stanie odtworzy膰 poprawnie taki film? To samo pytanie, je偶eli odpal臋 .mkv lub .m2ts z Dolby Atmos/DTS:X (wierna kopia 1:1 p艂yty UHD, tylko w postaci .mkv .m2ts), to czy bez problemu odtworzy takie pliki?

Dzi臋kuj臋 i pozdrawiam serdecznie.

Z powa偶aniem

Prosisz o pomoc, a Twoja postawa wydaje mi si臋 cokolwiek nie na聽 miejscu... Typ macho czy szef w jakiej艣 firmie czy po prostu lubisz rz膮dzi膰 ?

Pisa艂e艣 o dysku i pliku, a nie o netflixie !!! Gdybym mia艂 netflixa ju偶 wcze艣niej bym napisa艂 jak si臋 sprawuje, ale nie zada艂e艣 sobie nawet minimum trudu i nie przeczyta艂e艣 co pisa艂 szewi, 偶e czas na subskrypcj臋 netflixa... NIE MAM NETFLIXA !

I nie wiem po co ta aluzja, 偶e kupujesz 420, a ja 820 i przep艂aci艂em 1000z艂... G艂upi jestem ???

Ot贸偶 dzisiaj mam TV i projektor, kt贸ry nie wspiera DV, ale za rok mo偶liwe, 偶e co艣 wymieni臋, a Panasonic mi zostanie docelowo... Jak mnie sta膰 to kupuj臋 najnowocze艣niejszy sprz臋t, a nie modele zesz艂oroczne...

Dodam jeszcze, 偶e ten model, kt贸ry mam ma kilka tryb贸w HDR (i specjalny przycisk z pilota) czego chyba nie ma w 420 i pod k膮tem HDR jest bardzo chwalony na zagranicznych forach. Tak wi臋c r贸偶nice na pierwszy rzut oka sprowadzaj膮 si臋 do obs艂ugi DV i lepszej optymalizacji HDR.

I na marginesie Panie "chwal膮cy si臋 Macho" ten Tw贸j model z 2018 r telewizora ma PQ ni偶szy od mojego... :) Zreszt膮 ciekawa polityka Samsunga...

Edited by hubio

Witam uprzejmie

殴le mnie zrozumia艂e艣. Patrz膮c na Twoj膮 stopk臋 ze sprz臋tem i zdanie o .avi po prostu mnie rozbawi艂o - sam chyba uwa偶asz, 偶e to niezbyt trafiony przyk艂ad, jak na sprz臋t klasy UHD. Co do r贸偶nic, to na stronie producenta w specyfikacji, kt贸r膮 kto艣 wcze艣niej poda艂, znajdziesz wszystko. Nie dopatrzy艂em si臋 tam 偶adnych informacji o gorszej optymalizacji i HDR. Je偶eli si臋 poczu艂e艣 ura偶ony, to przepraszam, nie wiedzia艂em, 偶e jeste艣 tak wra偶liwy podczas normalnej dyskusji. Poza tym raczej Ty jeste艣 niemi艂y i mnie pr贸bujesz zaszufladkowa膰. Mniejsza z tym... M贸wi膮, 偶e sprz臋t przetestowa艂e艣, a sprawiasz wra偶enie, jakby艣 nie wiedzia艂, co testujesz.

Co do Netflixa, to pisa艂em o nim w pierwszym po艣cie na tej stronie. Netflix jest friko w pierwszym miesi膮cu u偶ytkowania, tak偶e w czym problem?

34 minuty temu, hubio napisa艂:

I na marginesie Panie "chwal膮cy si臋 Macho" ten Tw贸j model z 2018 r telewizora ma PQ ni偶szy od mojego... :) Zreszt膮 ciekawa polityka Samsunga...

Ty tak na powa偶nie? Lito艣ci, dobra, ju偶 Ci podzi臋kuj臋 za pomoc w testowaniu. Nie fatyguj si臋 wi臋cej, dzi臋kuj臋 za po艣wi臋cony czas, jak dla Ciebie wyznacznikiem s膮 marketingowe numerki (pofatyguj si臋 chocia偶 do test贸w NU8002 Macieja z tego forum lub zagraniczne, a potem oceniaj i komentuj), a miar膮 oceny odtwarzacza UHD jest szum w plikach .avi. Pie... trzy po trzy, jak pisa艂em wcze艣niej sprawiasz wra偶enie, 偶e nie wiesz, co testujesz. Co艣 tam my艣lisz, 偶e wiesz i wylewasz to publicznie bez 艂adu i sk艂adu.

PS. Dla Ciebie Pan Supreme Lord Macho :P

Pozdrawiam serdecznie.

Z powa偶aniem

Edited by VAMET
  • Upvote 1
  • Haha 2

Czy jak kupisz Panasonic , masz zamiar kupowa膰 p艂yty UHD ? Bo jak nie , to bez sensu . Aby pod艂膮czy膰 dysk jest wiele innych ta艅szych i z wi臋kszymi mo偶liwo艣ciami urz膮dze艅.聽

• Like 1

Witam uprzejmie

Zamierzam odtwarza膰 zw艂aszcza p艂yty UHD i korzysta膰 zar贸wno z Netflixa, jak i odtwarza膰 pliki w postaci, jakie opisa艂em wcze艣niej, je偶eli oczywi艣cie jest to mo偶liwe i urz膮dzenie to potrafi, ale najpierw musz臋 znale藕膰 kompetentn膮 osob臋, kt贸ra by艂aby w stanie to sprawdzi膰 dla mnie.

PS. O jakich urz膮dzeniach m贸wisz?聽Ch臋tnie poczytam lektur臋... Kiedy艣 mia艂em swojego czasu Dune HD.

Z powa偶aniem

Edited by VAMET