Skocz do zawartości
gangi007

PANASONIC DP-UB820 PREMIERA

Rekomendowane odpowiedzi

Router Technicolor CGA2121 od Vectry - nie wiem jak jest skonfigurowany, nie znam hasła logowania.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Godzinę temu, burz napisał:

Router Technicolor CGA2121 od Vectry - nie wiem jak jest skonfigurowany, nie znam hasła logowania.

Na 100% jest ustawione dynamiczne przydzielanie adresów IP, i to może być powodem opóźnienia prze uruchomieniu netflixa z odtwarzacza bo może być tak ze jakieś inne urządzenie zajęło IP, na który próbuje się połączyć panasonic, jeśli jest możliwość ręcznego ustawienia połączenia sieciowego w tem panasonicu to ustaw IP ręcznie na jakiś wyższy nr, tak aby nie było ewentualnego konfliktu z innymi urządzeniami sieciowymi. Np. 192.168.0.100, oczywiście zależy jaka jest u Ciebie podsiec.

Edytowane przez Nygus

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co nowego dodaje lub zmienia najnowsze oprogramowanie (firmware) dla odtwarzacza DP-UB820? Bo nie wiem czy aktualizować sprzęt czy nie? Na zagranicznych forach piszą że poprawiono odtwarzanie płyt BD i UHD 4K. Nie chciałbym żeby mój odtwarzacz się popsuł po aktualizacji lub zaczął sprawiać problemy z odtwarzaniem mojej kolekcji płyt.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
3 minuty temu, piofan napisał:

Co nowego dodaje lub zmienia najnowsze oprogramowanie (firmware) dla odtwarzacza DP-UB820? Bo nie wiem czy aktualizować sprzęt czy nie? Na zagranicznych forach piszą że poprawiono odtwarzanie płyt BD i UHD 4K. Nie chciałbym żeby mój odtwarzacz się popsuł po aktualizacji lub zaczął sprawiać problemy z odtwarzaniem mojej kolekcji płyt.

Skoro się boisz to wstrzymaj się ....

Poczekaj miesiąc , trzy i wtedy poczytasz czy ktoś zgłasza problemy ...

To Ci nie ucieknie ....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zaktualizowałem. Wszystko działa dobrze. Żadnych problemów. Co do zmian w stos. do poprzedniego oprogramowania to Ci nie powiem, bo niedawno kupiłem ten model i od razu była aktualizacja to ją zrobiłem. Co do samego odtwarzacza to jestem zadowolony z zakupu. Działa sprawnie, wszystkie płyty odtwarza. W połączeniu z Oledem obraz z płyt Blu-Ray UHD super. Z Blu-Ray zresztą też. I oto mi chodziło. Co do odtwarzania plików z dysku po USB jest średnio. Ale o tym to wiedziałem. Do tego mam inny odtwarzacz.

Edytowane przez marciniozo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich.

Chcę sobie zrobić kopie swoich wydań 4K ale nie wiem czy odtwarzacz DP-UB820 odczyta kopię na płytach 100 gb.

Z góry dziękuję za odpowiedź

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...