Skocz do zawartości
gangi007

PANASONIC DP-UB820 PREMIERA

Rekomendowane odpowiedzi

Jeśli chcesz się skupić na filmach UHD to zdecydowanie bardziej polecam tego Panasonica co ja mam. Jest 5 ustawień HDR i bardzo chwalone są, jak już wcześniej pisałem z uwagi na świetną optymalizację HDR z metadanych. W przypadku modelu 420 tego nie było lub było w okrojonym zakresie.

Tutaj nawet nazywany jest następnym Oppo:

https://hdgear.highdefdigest.com/62263/panasonicdpub8204kultrahdblurayplayer.html

Z tego co wiem w przypadku modeli wcześniejszych nie było tej funkcji. Skup się na tym i poczytaj bo oprócz DV to wdaje się największą różnicą do 420.

Edytowane przez hubio

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam uprzejmie

Dziękuję, że nie kontynuujesz napiętej sytuacji, szacunek, niewielu użytkowników potrafi zdzierżyć fakt, że ich nie jest na górze. Wracając do tematu, to jak już będziesz posiadał pakiet UHD w Netflix (pierwszy miesiąc jest darmowy, a potem możesz anulować członkostwo), to proszę sprawdź jakiś film lub serial UHD z Dolby Atmos, czy przepuszcza po Bitstream bez problemu na amplituner i jest poprawnie odtwarzany. Nie chciałbym Cię namawiać do pobierania mało legalnych plików .mkv .m2ts z filmami UHD HDR 10bit BT.2020 Dolby Atmos/DTS:X (wierne kopie 1:1 do tych z płyt UHD), ale pewnie są jakieś pliki demo z taką zawartością w tych właśnie kontenerach, zależy mi, żeby sprawdzić, czy ten odtwarzacz poprawnie odtwarza zarówno HDR, 10bit i dźwięk Dolby Atmos/DTS:X. Wiem, że pisałeś, że nic więcej już nie podłączysz, ale jak trafisz na taki materiał, to byłbym wdzięczny za testy.

Co do tej optymalizacji i HDR między 820 a 420, nie mogę nigdzie znaleźć źródła takich informacji, które potwierdziłyby Twoje słowa, masz może link?

Dolby Vision mi nie zależy, ponieważ w planach mam zakup TV, który nie obsługuje Dolby Vision, a przez następne parę lat, nie będę zmieniał TV lub projektora, tak samo łącza 7.1 analogowe, bo po prostu nie używam, tylko przez HDMI. Dlatego chciałbym wybrać dla siebie najbardziej optymalny funkcjami, przeznaczeniem i finansami model, a właśnie taki póki co wychodzi DP-UB420. Muszę jeszcze sprawdzić tą optymalizację i HDR, o której wspominałeś i przemyśleć, czy warto do niej dopłacić te 1000 zł (to dość sporo). Nie kieruję tej informacji do Ciebie personalnie, także nie obrażaj się, nie krytykuje Twojego wyboru, każdy ma inne plany i pomysł na życie.

Pozdrawiam serdecznie.

Z poważaniem

Edytowane przez VAMET
  • Lubię 1
  • Zmieszany 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
17 minut temu, VAMET napisał:

Co do tej optymalizacji i HDR między 820 a 420, nie mogę nigdzie znaleźć źródła takich informacji, które potwierdziłyby Twoje słowa, masz może link?

Dolby Vision mi nie zależy, ponieważ w planach mam zakup TV, który nie obsługuje Dolby Vision, a przez następne parę lat, nie będę zmieniał TV lub projektora, tak samo łącza 7.1 analogowe, bo po prostu nie używam, tylko przez HDMI. Dlatego chciałbym wybrać dla siebie najbardziej optymalny funkcjami, przeznaczeniem i finansami model, a właśnie taki póki co wychodzi DP-UB420. Muszę jeszcze sprawdzić tą optymalizację i HDR, o której wspominałeś i przemyśleć, czy warto do niej dopłacić te 1000 zł (to dość sporo). 

wg tego arta ub820 i ub420 ma ten sam proc więc oba powinny mieć identyczne możliwości w kwestii HDR Optimizer

https://www.forbes.com/sites/johnarcher/2018/01/06/panasonic-unveils-new-4k-blu-ray-players-including-world-first-dolby-vision-and-hdr10-support/#23da78fe6808

no chyba że panas softowo je przyciął w tańszym modelu

z australijskiej strony wynika że jest w 

https://www.panasonic.com/au/consumer/home-entertainment/blu-ray-and-dvd-players/dp-ub420.html

https://www.panasonic.com/content/dam/pim/au/en/DP/DP-UB4/DP-UB420GN/DP-UB320-UB420-User-Manual-Australia.pdf

kwestia czy jest tak samo rozbudowany jak w ub820

Edytowane przez klaus71

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@VAMET 420 ma ten sam procesor HCX wiec optymizacja HDR powinna byc ta sama. Ten filmik zreszta to potwierdza 7:00 minuta. masz kilka ustawien pod HDR (menu do tych ustawień HDR jest aktywne podczas odtwarzania materiału z HDR - przynajmniej tak bylo w zszlorocznych modelach)

duzo info o 820 / 420 znajdziesz w watkach ich posiadaczy za ocenanem - tam maja przewaznie wszystko szybko rozkminione:

https://www.avsforum.com/forum/149-blu-ray-players/2990966-official-panasonic-dp-ub820-824-owner-s-thread-no-price-talk.html

i forum UK:

https://www.avforums.com/threads/panasonic-dp-ub820eb-dp-ub420eb-and-dp-ub320eb-owners-thread.2169164/

 

 

 

Edytowane przez szewi
  • Dzięki 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, VAMET napisał:

Witam uprzejmie

Dziękuję, że nie kontynuujesz napiętej sytuacji, szacunek, niewielu użytkowników potrafi zdzierżyć fakt, że ich nie jest na górze. Wracając do tematu, to jak już będziesz posiadał pakiet UHD w Netflix (pierwszy miesiąc jest darmowy, a potem możesz anulować członkostwo), to proszę sprawdź jakiś film lub serial UHD z Dolby Atmos, czy przepuszcza po Bitstream bez problemu na amplituner i jest poprawnie odtwarzany. Nie chciałbym Cię namawiać do pobierania mało legalnych plików .mkv .m2ts z filmami UHD HDR 10bit BT.2020 Dolby Atmos/DTS:X (wierne kopie 1:1 do tych z płyt UHD), ale pewnie są jakieś pliki demo z taką zawartością w tych właśnie kontenerach, zależy mi, żeby sprawdzić, czy ten odtwarzacz poprawnie odtwarza zarówno HDR, 10bit i dźwięk Dolby Atmos/DTS:X. Wiem, że pisałeś, że nic więcej już nie podłączysz, ale jak trafisz na taki materiał, to byłbym wdzięczny za testy.

Ale co niby jest na górze, a co na dole ??? Nie wchodzę z tobą w polemikę odnośnie telewizorów bo to nie ten wątek... Odpisałem żeby pomóc, a nie przeprosić... Widać naprawdę jakim musisz być człowiekiem...

O tym, że netflix jest pierwszy miesiąc za free to uważasz, że nie wiem od początku jego startu w Polsce ? To, że za free to jedno, ale znaleźć czas na oglądanie to drugie czego nie mogę zrobić od 2 lat... A już nie wiem jakim trzeba być egocentrycznym egoistą manipulującym innymi i wyłącznie myślącym o sobie, żeby kogoś namawiać, żeby sobie coś założył żeby tylko JEMU coś sprawdzić... lub tracił czas na ściąganie plików. Szkoda słów... Dalej nie zamierzam już nic ci odpowiadać...

Napisz do Panasonica, hehehe... to jest ich obowiązkiem udzielać odpowiedzi na takie pytanie, ale z reguły wysyłają odp. automatyczne... Ale... z Twoimi umiejętnościami "perswazji" może ci się uda... Powodzenia...

Albo najlepiej kupuj sobie to 420 i zaoszczędzić 1000zł :) i Twoje będzie na górze...

EOD

 

 

  • Zmieszany 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam uprzejmie

Ech... :)

@klaus71 i @szewi dziękuję za pomoc i rozwianie wątpliwości w kwestii optymalizacji HDR. Czy uważacie, że w tym budżecie to najlepsze możliwe rozwiązanie DP-UB420, czy rozważyć jeszcze inne urządzenia?

Dziękuję raz jeszcze i pozdrawiam serdecznie.

Z poważaniem

  • Plusik 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mogę Ci napisać, że atmosa z netfixa miał nie będziesz.
Lista urządzeń wspierających atmos z netfixa jest na ich stronie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam uprzejmie

4 minuty temu, raf7705 napisał:

Ja mogę Ci napisać, że atmosa z netfixa miał nie będziesz.
Lista urządzeń wspierających atmos z netfixa jest na ich stronie.

Dzięki, HDR rozwiązane, druga sprawa z Netflix rozwiązana, pozostała jeszcze kwesti BDMV, .mkv i .m2ts...

Z poważaniem

  • Lubię 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
6 godzin temu, VAMET napisał:

PS. O jakich urządzeniach mówisz? Chętnie poczytam lekturę... Kiedyś miałem swojego czasu Dune

ja do odtwarzania plików HDR kupiłem Nvidia Shield - ma też Netflixa i to chyba z Dolby Atmosem  - ale to ktoś by  musił potwierdzić 

za to Kodi jako odtwarzacz filmów w NShieldzie mnie rozczarował - jakiś męczący w porównaniu z Dune (no ale ma mega potencjał i działa dobrze)

Mi najbardziej podoba sie plex jako player (bezproblemowy i ładne okładki robi) + potencjalnie rozwiązuje problem braku wsparcia DTS w telewizorach samsung/panasonic - mi jakoś w locie robi transkodowanie że dzwięk mimo że niby DTS to jednak gra na tv - ale nie wiem jakim kosztem - może tnie do stereo co w przypadku głosniczków w tv w sumie  nie ma znaczenia

Edytowane przez klaus71

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, VAMET napisał:

Ech... :)

No to już wszystko wiesz:)

Zawsze przy okazji "argumentów" tego użytkownika forum przypomina mi się dow[beeep] - suchar z brodą:

Dwóch milicjantów stoi na moście i jeden z nich wrzuca do wody płyty chodnikowe...

Po jakimś czasie mówi do drugiego, wielce zdziwiony: "Patrz, wrzucam cały czas kwadraty, a tam koła wychodzą"

  • Haha 1
  • Smutny 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
ja do odtwarzania plików HDR kupiłem Nvidia Shield - ma też Netflixa i to chyba z Dolby Atmosem  - ale to ktoś by  musił potwierdzić 
za to Kodi jako odtwarzacz filmów w NShieldzie mnie rozczarował - jakiś męczący w porównaniu z Dune (no ale ma mega potencjał i działa dobrze)
Mi najbardziej podoba sie plex jako player (bezproblemowy i ładne okładki robi) + potencjalnie rozwiązuje problem braku wsparcia DTS w telewizorach samsung/panasonic - mi jakoś w locie robi transkodowanie że dzwięk mimo że niby DTS to jednak gra na tv - ale nie wiem jakim kosztem - może tnie do stereo co w przypadku głosniczków w tv w sumie  nie ma znaczenia

b52700afb7dd34e1c0a38f05f2bd1ef3.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dzięki - tak czułem że jednak DA nie ma w Shieldzie, bo cieszyłem się jak dodali to w XBOXie

  • Lubię 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 @VAMET strona 6 instrukcji mowi o odtwarzanych formatach i nosnikach: 

https://eww.pavc.panasonic.co.jp/bd/UB420_330_320/DP-UB420_330_320_EG_PO_TQBS0181-1.pdf

Mysle, ze jesli nie potrzebujesz wyswietlacza, dolby vision i wyjsc analogowych audio i nie chcesz za to doplacać do UB820, to w tej cenie bardzo dobry odtwarzacz UHD z HDR10+, serwisami internetowymi na pokladzie (chociaz ulokowanymi w mocno archaicznym i wolnym menu), za to odtwarzacz wyposazony w jeden z lepszych prockow do upscalingu chromy z dodaktowymi mozliwosciami podrasowania HDR.

Pod katem jakosci odtwarzanego materiału UHD nie powinno byc roznic miedzy 420 a 820..

W kwestii podlaczenia / odtwarzania zrodel zewnetrznych USB / dysk tutaj niestety wiecej nie pomogę, ale pomocne moga byc te linki / odnosniki, ktore podałem wyżej (tam mozna zadac pytanie i mysle ze uzyskasz predzej odpowiedz, bo ktos juz na pewno temat przerabiał :)

 

Edytowane przez szewi
  • Dzięki 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam uprzejmie

@szewi dzięki raz jeszcze, także skorzystałem z Twojej porady i moim łamanym angielskim spytałem USA i UK, co wiedzą o odtwarzaniu .mkv, .m2ts, BDMV 2160p BT.2020 HDR 10bit Dolby Atmos i DTS:X, no i otrzymałem odpowiedź, która zamyka wszelkie wątpliwości i odpowiada na ostatnie nurtujące mnie pytanie:

Cytat

Hi, negative on the bold area. The Panasonic players are great UHD BD physical disc players especially with the auto-tone mapping but they are terrible network media players. none of what you are asking is possible with these players. It is possible with the Oppo 203/205 they do a very good job playing back mkv, m2ts and BDMV folders with UHD HDR + ATMOS/DTS:X

Cytat

MKV containers are supported, but non of Panasonic's players facilitate playback of HD formats such as DTS-HD Master Audio or TrueHD using the player's inbuilt media player. This also prevents you accessing and bitstreaming Atmos or DTS:X via the media player if accessing content via   the player's networking abilities or via the player's USB input.

Its not a very good file player. And yes the difference is DV and analog outs, so if you dont need those you will be fine with the cheaper 420, and save some money and buy another player if someone build something that actually do it all , and dont add a lot of backdoor processing.

Podsumowując...

Panasonic DP-UB820 różni się od DP-UB420:
- większymi gabarytami
- większym zużyciem prądu
- wyświetlaczem
- wspieraniem Dolby Vision
- złączami 7.1 analogowymi

...jeżeli powyższe jest dla Was warte dodatkowych pieniędzy, to DP-UB820 jest dla Was.

Dodatkowo świetny odtwarzacz dla fizycznych dysków UHD i BD, ale beznadziejny jako odtwarzacz sieciowy. Nie wspiera .m2ts, BDMV, jedynie .mkv (z tych co mnie interesuje), ale niestety bez Dolby TrueHD, Atmos i DTS-HD MA, DTS:X czytanych z zewnętrznych dysków oraz sieci przy bitstreamowaniu - to mnie zaskoczyło.

Z poważaniem

Edytowane przez VAMET
  • Plusik 1
  • Dzięki 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niestety dziś trzeba mieć osobny odtwarzacz do każdego rodzaju źródła, żeby mieć wszystko na tip top.
1. Do plików.
2. Do usług streamingowych.
3. Do płyt.

  • Plusik 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam uprzejmie

Masz rację, a kto ma rację, ten stawia kolację ? Dobrze wygląda Dune HD Pro 4K, tylko nie odtwarza płyt, ale wszytko pozostałe i cena w miarę blisko do Panasonica DP-UB420, bo około 1199 zł.

Z poważaniem

Edytowane przez VAMET

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

w kwestii odtwarzania plików przez UB420, jest jak widać słabo, za to w innych kwestiach jak plyty UHD tutaj pokazuje ten napęd pazur :) 

@raf7705 punkt 1 i 3 zalatwia oppo 203 niestety bez serwisow streamingowych. 

Jednak w cenie oppo masz 3 x UB420 i jeszcze pewnie troche $ zostanie, wiec mozna wziasc np tego UB420 i dokupić sobie cos pod pliki np Nvidia Shield / NAS  / Dune 4k itp  :)

takze @VAMET sam widzisz jak jest ;) 

 

Edytowane przez szewi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moja propozycja.
Ubrania 420.
Egeat A5 lub NVIDIA.
ATV 4k.
Taki zestaw załatwi wszystko.

UB 420 miało być, oczywiście.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, raf7705 napisał:

Moja propozycja.
Ubrania 420.
Egeat A5 lub NVIDIA.
ATV 4k.
Taki zestaw załatwi wszystko.

UB 420 miało być, oczywiście.

Tylko po co to wszystko ? Oprócz Playera UHD tego lub innego to kolega VAMET nie potrzebuje ani TV BOXA ani ATV 4K bo wszystko to ma już w TV Samsunga, który planuje kupić... Wszyscy o tym zapomnieliście, że to nie wątek z projektorem... On kupuje sam TV, który doskonale radzi sobie ze wszystkimi serwisami streamingowymi - HBO GO, Netflix 4k, Amazon Prime (no ok bez iTunes)... Jeśli chodzi o Atmosa to oprócz xboxa one i tak ATV4k tego nie ma. Należało by sprawdzić obsługę plików o których pisał, ale znając Samsunga to odczyta wszystko co się rusza, no w porównaniu do Panasonica to jest niebo, a ziemia.

Więc moja propozycja to:

1. Player Panasonica 820/420, którego gorąco polecam do płyt fizycznych

2. Streaming w TV Samsunga i przez zwrotny kanał audio po hdmi lub optyczny

3. Po sprawdzeniu na TV Samsunga czy działać będą mu pliki na jakich mu zależy może kupić jakikolwiek w miarę przyzwoity TV BOX - jak mój lub jakiegoś Minixa lub nawet lepszego no name za 200zł i też mu styknie....

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam uprzejmie

No tak do końca z tym Samsungiem to nie jest, bo jakbyś wczytał się w moje słowa, to wspominałem o dźwięku Dolby TrueHD, Atmos i DTS-HD MA, DTS:X z plików .mkv, .m2ts. Jak doskonale wiadomo Samsung będzie miał problem z tymi kodekami, bo nawet DTSu nie wspiera, także niewiele mi po tych jego funkcjach. Chyba, że najwyżej wspomniane przez Ciebie legendarne pliki .avi, ale pewnie te "szumy" również będą ;)

Zastanawiam się raczej nad Dune HD Pro 4K do wszelkiej maści plików i w przyszłości zamierzam i tak mieć następcę PS4 i Xbox One X, który już dzisiaj odtwarza materiał z płyt UHD. Przyszła generacja na pewno na tym polu będzie lepsza, może nie tak dobra jak Panasonic UB420, ale odtworzy bez problemu w zadawalającej jakości taki nośnik.

Na upartego można Dune za 1199 i dostać w dobrej cenie Xbox One S, cenowo wyjdzie tyle, ile UB820, a będzie miał wszystko w takiej kombinacji.

Ech, ogólnie ciężko jest lekko żyć na tym świecie ;)

PS. Cieszę się, że w końcu masz Netflixa, ale nie wiedziałem, że aż tak moja osoba odciśnie piętno na Twojej psychice, że zacząłeś już mnie naśladować i moje tradycyjne: "Witam uprzejmie??

Z poważaniem

Edytowane przez VAMET

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
17 minut temu, VAMET napisał:

Witam uprzejmie

No tak do końca z tym Samsungiem to nie jest, bo jakbyś wczytał się w moje słowa, to wspominałem o dźwięku Dolby TrueHD, Atmos i DTS-HD MA, DTS:X z plików .mkv, .m2ts. Jak doskonale wiadomo Samsung będzie miał problem z tymi kodekami, bo nawet DTSu nie wspiera, także niewiele mi po tych jego funkcjach. Chyba, że najwyżej wspomniane przez Ciebie legendarne pliki .avi, ale pewnie te "szumy" również będą ;)

Zastanawiam się raczej nad Dune HD Pro 4K do wszelkiej maści plików i w przyszłości zamierzam i tak mieć następcę PS4 i Xbox One X, który już dzisiaj odtwarza materiał z płyt UHD. Przyszła generacja na pewno na tym polu będzie lepsza, może nie tak dobra jak Panasonic UB420, ale odtworzy bez problemu w zadawalającej jakości taki nośnik.

Na upartego można Dune za 1199 i dostać w dobrej cenie Xbox One S, cenowo wyjdzie tyle, ile UB820, a będzie miał wszystko w takiej kombinacji.

Ech, ogólnie ciężko jest lekko żyć na tym świecie ;)

PS. Cieszę się, że w końcu masz Netflixa, ale nie wiedziałem, że aż tak moja osoba odciśnie piętno na Twojej psychice, że zacząłeś już mnie naśladować i moje tradycyjne: "Witam uprzejmie??

Z poważaniem

Witam uprzejmie :)

Jesteś pewien, że Samsung ma problemy z bogatymi ścieżkami audio ? Ja się nie wypowiadam bo nie sprawdzałem tego, ale z samym odczytem wielu formatów radzi sobie doskonale... Może najpierw kup TV i sprawdź, a TV BOXA zawsze zdążysz dokupić...

Jeśli chodzi o pliki z dysków to obecnie na rynku są dziesiątki różnych TV BOXÓW - jest wielki wybór... Np chwalone są bardzo XIAOMI MI BOX 4K cena ok 200zł, a powinien sobie poradzić z Atmosem... To już musisz poczytać, ale moim zdaniem nie ma co przepłacać... Jeśli bardzo Ci zależy na atmosie z Netflixa to oczywiście musisz kupić konsolę do gier xboxa one tylko pytanie czy jeśli ma to być wyłącznie dla 20 filmów ma to sens ? Wczoraj sprawdzałem i z atmosem było ok 20 filmów na stronie Netflixa...

Netflixa kupiłem bo jestem chory.... :) Mam trochę więcej czasu a i praktycznie wszystko obejrzane z kolekcji jakie mam na płytach.

Z poważaniem :)

Edytowane przez hubio

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam uprzejmie

4 minuty temu, hubio napisał:

Może najpierw kup TV i sprawdź...

? Muszę sobie zapisywać Twoje złote myśli. Właśnie jednym z powodów, dla których jestem na Forach, to żeby sprawdzić, zanim zdecyduję się wydać 8999 zł ? 

4 minuty temu, hubio napisał:

Netflixa kupiłem bo jestem chory.... :) Mam trochę więcej czasu a i praktycznie wszystko obejrzane z kolekcji jakie mam na płytach.

Życzę szybkiego powrotu do zdrowia :)

4 minuty temu, hubio napisał:

Witam uprzejmie :)

Z poważaniem :)

...gdybyś tylko był długonogą Blondyneczką! ?

Z poważaniem

  • Dzięki 1
  • Haha 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
22 minuty temu, VAMET napisał:

Witam uprzejmie

? Muszę sobie zapisywać Twoje złote myśli. Właśnie jednym z powodów, dla których jestem na Forach, to żeby sprawdzić, zanim zdecyduję się wydać 8999 zł ? 

Życzę szybkiego powrotu do zdrowia :)

...gdybyś tylko był długonogą Blondyneczką! ?

Z poważaniem

Witam uprzejmie :)

Czasami nic nie zastąpi doświadczenia empirycznego... Fora się mogą mylić... Ale to tylko taka mała sugestia. W końcu dokupując TV BOX za 200 - 300zł  to i tak nie jakiś wielki wydatek...

...a jak jestem długonogim Blondynkiem, może być... ? ?

Z poważaniem :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam uprzejmie

5 minut temu, hubio napisał:

...a jak jestem długonogim Blondynkiem, może być... ? ?

...no nie przy jedzeniu, jaaak Boooga kocham! ?

Z poważaniem

  • Haha 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@VAMET nie myślałes żeby kupić OLEDa serii 8 ? masz dekoder Atmosa/ DTS-HD MA i powinno to śmigać.

Hubio problem braku dekodowania DTS w Samsungu byl szeroko opisywany m.in. tu na forum, nie ma wsparcia nawet we flagowcu Q9FN. 

Sprawdź instrukcje swojego samsunga ?

 

 

Edytowane przez szewi
  • Zmieszany 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...