Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Ponoć Harry Pottery, które wychodzą pod koniec marca w UHD zostaną wydane w Dolby Vision. W końcu...

A jako, że to Warner więc z bardzo dużym prawdopodobieństwem można się spodziewać tych płytek w Polsce od Galapagos jak i zagranicą z pl wersją.

https://www.heise.de/newsticker/meldung/Warner-erste-Ultra-HD-Blu-rays-mit-HDR-Bild-im-Dolby-Vision-Format-3633260.html

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Acwierkaja wrobelki na temat tego, co szykuja konkurencyjne studia w DV? 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Od Lionsgate póki co cisza, od Disneya niestety tym bardziej też.

Pottery już potwierdzone przez Warnera z DV, ale dziwne to, że na okładkach nie ma stosownego znaczka :)

Z tego typu klimatów u Czechów pojawił się w zapowiedziach Fantastic Beasts and where to find them z polską wersją językową na płycie UHD. W Polsce też niedługo się pojawi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak rozumiem na dzień dzisiejszy DV zostanie odtworzone jedynie przez OPPO 203 po wgraniu stosownego firmwareu?

A jak pozostałe playery Samsunga, Panasonica i Microsoftu?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Dnia 4.02.2017 o 15:30, Robert_1988_KrK napisał:

Wie ktoś coś więcej na temat ceny odtwarzacza Sony UBP-X800? bo z tego co poszperałem w necie to piszą że ok. 2000,-PLn?

Coś mi się nie chce wierzyć w taką cenę w PL :huh: i jako Nowość tym bardziej patrząc na jego możliwości, i nie mówię tu o odt. Filmów 4K UHD/HDR.

399 euro https://www.sony.de/electronics/blu-ray-disc-player/ubp-x800

  • Dzięki 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.02.2017 o 21:45, misfit napisał:

Oppo, LG i Philips. Reszta zaspała.

Dzięki.

A na dziś napisy SRT umie podstawić jedynie OPPO?

Pytam bo niedługo przyjdzie coś zakupić. A polskiej mafii dystrybucyjnej contentu filmowego jakoś nie mam ochoty dawać zarobić. Niech zarabiają w Niemczech, UK czy USA.

  • Lubię 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
6 godzin temu, pmcomp napisał:

A polskiej mafii dystrybucyjnej contentu filmowego jakoś nie mam ochoty dawać zarobić. Niech zarabiają w Niemczech, UK czy USA.

Typowy tekst anty-polaka pirata. Jak nie wiesz o co chodzi to zapytaj Krzysztofa J. Szklarskiego i dlaczego nie ma napisy.info, nie stać Ciebie na drogie to nie kupuj i milcz.

 

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czegoś nie rozumiem

Jeśli mam Oppo i kupuję za granicą filmy i następnie odotwarzam z napisami przez usb to jestem piratem?

A to niby dlaczego?

Przecież kupiłem oryginalny film. Napisy mogę sobie przecież z dvd wyciągnąć i przerobić

Przecież nie wyszło w Polsce dużo tytułow na BR i nawet sie nie zapowiada żeby wyszły

Poza tym ceny u nas na niektóre tytuły to sa z kosmosu wzięte i jedyny sposób to kupienie ich o wiele taniej za granicą i dorobienie sobie napisów

  • Lubię 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

Napisy nie są twoją własnością nawet jak kupisz płytę DVD - BD - UHD nie wiem co to BR? Czyli nawet screen z filmu na stronach jest nielegalne, na szczęście dystrybutorzy przymykają na to oko.

Clipboard01.jpg

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, Sławomir Poral napisał:

Typowy tekst anty-polaka pirata. Jak nie wiesz o co chodzi to zapytaj Krzysztofa J. Szklarskiego i dlaczego nie ma napisy.info, nie stać Ciebie na drogie to nie kupuj i milcz.

typowy tekst handlarza chcącego mieć maksymalną marżę i monopol

  • Lubię 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

Ale pierdolnąłeś tekstem, kupuję BD za 20-30 zł w Polsce i nie handluję filmami. Jak ktoś chce to zawsze znajdzie promocje typu 2X49zł. Jak nie wierzysz mogę wysłać Tobie masę paragonów nawet filmy za 5,99 i 9 zł które w początkowej cenie było po 79 zł. W kolekcji prawie 800 filmów BD i wszystkie z polskiej dystrybucji, da się? da, więcej optymizmu i mniej marudzenia że jest źle, z takim myśleniem proponuję: łopata i dół sobie kopać :)

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no patrzę na stronę  http://poral.eu  którą reklamujesz a tam linki do sklepu - wniosek nasuwa się oczywisty - widać twój sklep daje ci dobre zniżki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie panowie spokojnie. Poral.eu to akurat bardzo pożyteczna stronka bo na niej można sprawdzić techniczna specyfikacje wydania. I tak np. Dowiadujemy się ze Dr. Strange w wydaniu pl ma tylko ścieżkę DTS-HD High Resolution. Dzieki tej informacji wiem ze nie kupię polskiego wydania i będę sprowadzal film z UK.

Sent from my SM-G900F using Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

Nie reklamuję strony poral.eu ja ją tworzę, reklamy utrzymują działanie strony jak większość w sieci. A filmy kupuję przeważnie w Media Markt sporadycznie empik oba odbiór osobisty by uniknąć kosztów wysyłki.

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, Sławomir Poral napisał:

 

12 minut temu, kKadajo napisał:

.... Dowiadujemy się ze Dr. Strange w wydaniu pl ma tylko ścieżkę DTS-HD High Resolution. Dzieki tej informacji wiem ze nie kupię polskiego wydania i będę sprowadzal film z UK.

 

wtedy kwalifikujesz się na poniższy epitet

Typowy tekst anty-polaka pirata. 

 

Edytowane przez klaus71
  • Lubię 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

Czy ja kogoś bezpośrednio czy pośrednio namawiam do zakupów za granicą i nie kupowania w Polsce? Nie znasz słowa Patriota?

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, Sławomir Poral napisał:

Typowy tekst anty-polaka pirata. Jak nie wiesz o co chodzi to zapytaj Krzysztofa J. Szklarskiego i dlaczego nie ma napisy.info, nie stać Ciebie na drogie to nie kupuj i milcz.

 

Proponuję Tobie zamilczeć także ponieważ jesteś częścią rynku i biznesu plyt DVD, BD i BD UHD.

Wiem jakie są idiotyczne rozliczenia za dystrybucję filmow na nośnikach i z czego wyńikają takie, a nie inne ceny.

Dlatego kupuję filmy za granicą bo polska dystrybucja jest chora. A Ty jesteś jej częścią. A punkt widzenia zależy odzwonię punktu siedzenia :) .

I pisać będę to na co mam ochotę.

PS. podobnie idiotycznie wygląda dystrybucja filmów na TVOD. I stąd wynika także horendalnie wysoka cena.

PS2. Stać mnie ale nie kupuję bo nie dam zarobić z założenia chorej dystrybucji. O fatalnej, technicznej stronie polskich wydań już nie wspominam. Wiadomo o tym odzwonię zawsze.

Edytowane przez pmcomp
  • Lubię 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
6 minut temu, Sławomir Poral napisał:

Czy ja kogoś bezpośrednio czy pośrednio namawiam do zakupów za granicą i nie kupowania w Polsce? Nie znasz słowa Patriota?

za szybko odpowiedziałeś jak mi się odpowiedź rozjechała

oczywiście kolega kKadajo wg twoich słów będzie anty-polakiem i pewnie piratem bo moze film bedzie chcial z napisami oglądnąć

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
7 minut temu, Sławomir Poral napisał:

Czy ja kogoś bezpośrednio czy pośrednio namawiam do zakupów za granicą i nie kupowania w Polsce? Nie znasz słowa Patriota?

 

Bardzo dobrze znam słowo patriota. Za moich czasów w szkole uczyli nie tylko treści ale także i postaw.

Jeśli jesteś takim patriotą tą zbojkotuj 99% procent towarów na polskim rynku. Nie kupuj telewizorów, samochodów, Coca-Coli i innych towarów. Nie oglądaj nc+, nie korzystaj z Orange, kasę trzymaj w słoiku w ogródku.

Przykład naszego polskiego patriotyzmu widać dzisiaj znakomicie w naszej polotyce. Nie zdziwę się jak za kilka czy kilkanaście lat Polska znowu zniknie na 100 lat z map świata. Taki mamy właśnie patriotyzm.

31 minut temu, Sławomir Poral napisał:

Nie reklamuję strony poral.eu ja ją tworzę, reklamy utrzymują działanie strony jak większość w sieci. A filmy kupuję przeważnie w Media Markt sporadycznie empik oba odbiór osobisty by uniknąć kosztów wysyłki.

A masz zgodę na wykorzystywanie okładek filmów do celów komercyjnych? Bo taką działalność reklamujesz.

  • Lubię 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
9 minut temu, Tofikmax napisał:

I być patriotyczne dymanym przez naszych przedstawicieli handlowych :) 

czepiasz się ... byc dymanym przez POLSKICH przedstawicieli handlowych ;) 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
1 godzinę temu, pmcomp napisał:

A masz zgodę na wykorzystywanie okładek filmów do celów komercyjnych? Bo taką działalność reklamujesz.

A masz zgodę na bycie d u p k i e m?, bo takiego Siebie reprezentujesz. Ilość postów nie przekłada się na rozumienie rzeczywistości.

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
4 godziny temu, Sławomir Poral napisał:

kupuję BD za 20-30 zł w Polsce i nie handluję filmami.

Te screeny z nowości na BD,to nie jakieś przypadkowo znalezione w necie ? ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

Dobrze wiesz skąd, więc nie wiem po co to głupie pytane.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...