Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

The Magnificent Seven - w zapowiedzianym wydaniu USA polska wersja językowa na płycie UHD.
Po specyfikacji można się też spodziewać pl wersji m.in. w wydaniu włoskim i niemieckim.
Jest to też kolejny przypadek gdzie Atmos jest tylko dostępny na UHD.

War Dogs - w wydaniu Skandynawskim polska wersja językowa na płycie UHD.
Blu-ray.com podaje też polską wersję językową w wydaniu USA, ale z tyłu okładki brak potwierdzenia więc zalecałbym ostrożność.

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam uprzejmie

Czy istnieje bądź będzie istniał taki twór jak film UHD 3D? Czy każde wydanie UHD będzie również zawierało osobno płytę w wersji FHD?

Z poważaniem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.10.2016 o 19:29, Effendi napisał:

Filmy 4K pojawiły się w ofercie Empiku, dostępność listopad/grudzień. Cena 135 zł

http://www.empik.com/film,33,s?q=4k+ultra+hd

 

Ja tu widzę ceny 150 zł. Które są chore w porównaniu do cen z Europy czy z USA. No cóż ale maniaka, który wydał 20 tysiów na TV i jeszcze ze 4 na player trzeba ... golić.

Przejrzałem właśnie listę filmów BD UHD. Na dzień dzisiejszy znalazłem 16 pozycji, które postawiłbym na półce :) . To już niemało. Tylko jeszcze sponsor na projektor, telewizor i odtwarzacz potrzebny ;) .

Aaaaa ... oczywiście na amerykańskim Amazonie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak trzymaj, do końca roku zostało jeszcze pare dni, może dobijesz do 30 ;)

Magnificent Seven według tyłu okładki w wydaniu UK ma mieć polską wersję językową na płycie UHD (lektor i napisy) oraz BD (napisy). Jest tam też dodana bonusowa płyta z ponad 20 minutowym dodatkiem za kulisami z obsadą filmu, którego nie ma w wydaniu USA.

Inferno z polską wersją językową na płycie UHD również w wydaniu USA - http://www.blu-ray.com/movies/Inferno-4K-Blu-ray/165675/
Zresztą w tym przypadku łatwiej chyba będzie podawać listę wydań, które nie będą posiadały pl wersji (o ile takie w ogóle będą ;) )

Poza tym w czeskich sklepach pojawiły się pre-ordery dwóch filmów UHD z polską wersją językową:

- Storks - premiera 25.01.2017
- Sully - premiera 18.01.2017

Jako, że to Warner to pewnie kwestia czasu zanim oba filmy pojawią się też w polskiej dystrybucji.

Wg. blu-ray.com Sully ma polską wersję językową na płycie UHD - brak jej jednak na okładce, a jako, że ten serwis czasami podaje niesprawdzone informacje więc głowy nie daję, że tak faktycznie jest.

Edytowane przez misfit

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
8 minut temu, misfit napisał:

Tak trzymaj, do końca roku zostało jeszcze pare dni, może dobijesz do 30 ;)

Magnificent Seven według tyłu okładki w wydaniu UK ma mieć polską wersję językową na płycie UHD (lektor i napisy) oraz BD (napisy). Jest tam też dodana bonusowa płyta z ponad 20 minutowym dodatkiem za kulisami z obsadą filmu, którego nie ma w wydaniu USA.

 

 

Nie da rady. W tych 16-u jest już i The Magnificent Seven i Sully.

 

:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przeglądając światową listę dostępnych tytułów na BD UHD,jak na razie,jest tam z 5 pozycji,które obejrzałbym drugi raz...

No ale nadchodzi sporo fajnie się zapowiadających ;)

  • Lubię 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.12.2016 o 10:51, pmcomp napisał:

 

Ja tu widzę ceny 150 zł. Które są chore w porównaniu do cen z Europy czy z USA. No cóż ale maniaka, który wydał 20 tysiów na TV i jeszcze ze 4 na player trzeba ... golić.

Przejrzałem właśnie listę filmów BD UHD. Na dzień dzisiejszy znalazłem 16 pozycji, które postawiłbym na półce :) . To już niemało. Tylko jeszcze sponsor na projektor, telewizor i odtwarzacz potrzebny ;) .

Aaaaa ... oczywiście na amerykańskim Amazonie.

W dniu, w którym pisałem posta, ceny filmów BD UHD wynosiły właśnie 135 zł. Pretensje proszę kierować do kierownictwa sklepu, że podnieśli ceny (pewnie po to, żeby za rok zrobić wielką obniżkę na święta;)). A to, że ceny na sprzęt/płyty są w tym kraju wzięte z kosmosu to już zupełnie inna historia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja do nikogo nie mam pretensji. Po prostu daję zarobić Amazonowi i innym sklepom wysyłkowym z całego świata.

:) 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, Bingooo napisał:

No ale nadchodzi sporo fajnie się zapowiadających ;)

Bardzo mi się spodobało to co powyżej :D - daje "lajka" !

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.12.2016 o 09:56, Bingooo napisał:

Przeglądając światową listę dostępnych tytułów na BD UHD,jak na razie,jest tam z 5 pozycji,które obejrzałbym drugi raz...

No ale nadchodzi sporo fajnie się zapowiadających ;)

Zgadza się, ale co mi z tego jak część tych tytułów będzie bez polskiej wersji językowej, równie dobrze można kupić odtwarzacz UHD BD bez pilota, niby wszystko działa ale czegoś brakuje. I jak zwykle na pewno na UHD BD będą tytuły które w Polsce i zagranicą nigdy nie wyjdą z polską wersją językową, pierwszy przykład już jest, to tytuł "Underworld".

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
14 godzin temu, grzegorz288 napisał:

Zgadza się, ale co mi z tego jak część tych tytułów będzie bez polskiej wersji językowej, równie dobrze można kupić odtwarzacz UHD BD bez pilota, niby wszystko działa ale czegoś brakuje. I jak zwykle na pewno na UHD BD będą tytuły które w Polsce i zagranicą nigdy nie wyjdą z polską wersją językową, pierwszy przykład już jest, to tytuł "Underworld".

Zobaczymy jak się sprawa rozwinie...;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Underworld to nawet na DVD (o BD nie wspominając) jest ciężko dostępny - najwyraźniej polski dystrybutor ma wy[beeep]kę na ten film, a Sony nie ma na niego licencji w PL.

Póki co jedyna opcja w takich przypadkach jeśli chodzi o UHD BD to zakup Oppo, który umożliwia wczytanie napisów z USB.

Edytowane przez misfit

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
15 godzin temu, grzegorz288 napisał:

Zgadza się, ale co mi z tego jak część tych tytułów będzie bez polskiej wersji językowej, równie dobrze można kupić odtwarzacz UHD BD bez pilota, niby wszystko działa ale czegoś brakuje. I jak zwykle na pewno na UHD BD będą tytuły które w Polsce i zagranicą nigdy nie wyjdą z polską wersją językową, pierwszy przykład już jest, to tytuł "Underworld".

Przypominam, że OPPO 203 potrafi doczytać do płyty BD UHD i BD napisy z pliku srt. I to jest całkowite rozwiązanie i zamknięcie problemu braku polskich napisów.

Edytowane przez pmcomp
  • Lubię 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
37 minut temu, misfit napisał:

Póki co jedyna opcja w takich przypadkach jeśli chodzi o UHD BD to zakup Oppo, który umożliwia wczytanie napisów z USB.

Gorzej będzie,jak w przyszłości jakaś aktualizacja oprogramowania w tym klocku,uniemożliwi wczytywanie polskich napisów z USB ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bingooo.
Podejscie Oppo w kwestii napisow bylo stabilne poprzez kolejne generacje playerow. Gdyby jednak mialo sie ono zmienic, to beda JB i CF. Moze nawet juz sa, przyznam ze nie sledze.



Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Przypominam, że OPPO 203 potrafi doczytać do płyty BD UHD i BD napisy z pliku srt. I to jest całkowite rozwiązanie i zamknięcie problemu braku polskich napisów.


I to jest bardzo ciekawa opcja. Nie słyszałem o tym wcześniej.
Czy istnieje jakikolwiek konkurencyjny playera by, bd uhd który coś takiego umozliwia?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

BD i owszem ... OPPO. Ew. inne playery potrafiące czytać BD ISO np. Dune czy Mode8er.

BD UHD nie. Na dzis tylko OPPO.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Dnia 8.01.2017 o 10:29, pmcomp napisał:

Przypominam, że OPPO 203 potrafi doczytać do płyty BD UHD i BD napisy z pliku srt. I to jest całkowite rozwiązanie i zamknięcie problemu braku polskich napisów.

Taka funkcja doczytania napisów w formacie srt. powinna być standardem w każdym odtwarzaczu Blu-Ray i problem z polskimi napisami do filmów już dawno byłby rozwiązany. No ale z tego powodu kupować odtwarzacz za niecałe 4 tysiące złotych to trochę przesada.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A nie jest przesadą kupować filmy po 150 zł zamiast po 20 USD czy 15 GBP?

Policz co się bardziej opłaca, kupować drogie płyty wielokrotnie czy raz porządny player.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...