Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

  1. BATMAN V SUPERMAN: DAWN OF JUST (ULTIMATE EDITION) - BATMAN V SUPERMAN: ŚWIT SPRAWIEDLIWOŚCI (2016) (1 UHD + 1 BD)
  2. CONCUSSION - WSTRZĄS (2015) (1 UHD + 1 BD)
  3. CREED - CREED: NARODZINY LEGENDY (2015) (1 UHD + 1 BD)
  4. GHOSTBUSTERS - POGROMCY DUCHÓW (1984) (1 UHD + 1 BD)
  5. IN THE HEART OF THE SEA - W SAMYM SERCU MORZA (2015) (1 UHD + 1 BD)
  6. THE LEGO MOVIE - LEGO PRZYGODA (2014) (1 UHD + 1 BD)
  7. MAN OF STEEL - CZŁOWIEK ZE STALI (2013) (1 UHD + 1 BD)
  8. PACIFIC RIM (2013) (1 UHD + 1 BD)
  9. RISEN - ZMARTWYCHWSTAŁY (2016) (1 UHD + 1 BD)

Sławek Poral podał ostatnio listę aktualnych filmów więc zakładam brakujący temat bo wiele osób się pytało. Jak coś dojdzie nowego dawajcie znać, temat będę aktualizował.

Everest, pierwszy zapowiedziany tytuł od Universal z polską wersją językową.

http://www.blu-ray.com/news/?id=19528

Jak widać po opisie poza USA należy się spodziewać polskiej wersji językowej na płycie UHD m.in. w wydaniach francuskim, czeskim i skandynawskim.

Edytowane przez Gmeru
  • Lubię 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Piotr, wszystko oki, ale nie podales ani przyblizonej ceny ani daty kiedy beda w sprzedazy..ja nie wiem kiedy w polsce, bo siedze w londynie i tu wszystko podaja i terminu dotrzymuja ceny tez nie ukrywaja..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wszystko oki, ale ja do konca nie jestem przekonany czy w 4K uhd juz nie ma regionalizacji czy nadal jest.. bo tam sa info ze plyty sa kodowane na rynek USA czyli region 1 a w Europie jest region 2..co by po zakupie jakiejs wtopy nie bylo..moze ktos juz zakupil i sprawdzil jak rzeczywiscie jest..


dodam, ze osobiscie kupuje w anglii plyty, i dobra strona tego ze sa tansze niz w Polsce, i ze niektore tez maja polski dubbing i czesc polskie napisy, a jak widac funty nisko stoja.Wiekszosc tytulow jest po 19.99 funtow a czesc za 24.99 funtow.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Regionu na płyty UHD nie ma. Ale może być na płytę HD, która jak wiesz jest w zestawie. Mam taką np. Niezniszczalni 3.

Co do premiery to niby są daty ale to ciągle jakaś fikcja (nie wiem co to za polityka póki co)... ale te filmy kupisz też u siebie :) Będę w Londynie za kilka dni bo Sony robi pewien pokaz to mam nadzieję, że coś złapię bo już nie chciałem fatygować...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

daj znac to jak bede mial chwilke to moze sie gdzies spotkamy pogadac.. a poza tym, jesli tylko cos bedziesz chcial Piotr, to pisz i ci wysle zaden problem, i bez zadnego narzutu, bo ja jestem normalny i nie zarabiam w ten sposob..a dla przyjaciol i znajomych lubie sie udzielac bezinteresownie..ja juz do Gdyni wyslalem chyba z 10 filmow.. tylko, cholera..zadnego jeszcze nawet nie obejrzalem bo nie mam teraz urlopu..hihi..sam tez czekam na Risen (chyba pazdziernik) i tez teraz jeszcze jak wyjdzie ten batman, man of steel (1 sierpnia) i sicario..(15 sierpnia)..

a to link do sklepu ..http://store.hmv.com/film-tv/4k-ultra-hd-blu-ray

  • Lubię 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Łezka się w oku kręci. Pamietam wprowadzanie na rynek DVD. To był chyba 1997 rok. Warner wydał w Polsce SIEDEM TYTUŁÓW. Z takimi sobie filmami. W takich cienkich, tekturowych pudełkach jak w USA. Oczywiście w regionie 2.

Pozdro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To co Sławek podał to lista filmów UHD z polską wersją językową, które są dostępne/zapowiedziane zagranicą. W polskiej dystrybucji póki co na tyle na ile się orientuję zapowiedziany jest Batman v Superman, zobaczymy jak będzie dalej.

Gdzie można kupić te filmy z polską wersją językową na płycie UHD ? W innym temacie na forum była o tym mowa, ale powtórzę w jednym poście:

- Batman v Superman - m.in. UK, Włochy, Czechy, Skandynawia.

- Concussion - m.in. UK.

- Creed - m.in UK, USA, Niemcy, Francja, Włochy, Hiszpania. Czechy.

- Ghostbusters (tylko lektor bez napisów pl) - m.in UK, USA, Francja, Skandynawia.

- In The Heart of The Sea - m.in Hiszpania. Skandynawia, Czechy.

- Lego Movie - m.in. Czechy.

- Man of Steel - m.in. Włochy, Czechy, Skandynawia.

- Pacific Rim - m.in. Czechy.

- Risen - USA.

Poza tym z dużym prawdopodobieństwem można powiedzieć, że po dostępnej specyfikacji te Warnery, które znajdują się na tej liście (czyli Batman, Creed, Man of Steel, Pacific Rim) będą posiadały pl wersje na płycie UHD w niemal każdym wydaniu europejskim.

Cen nie podaję bo są zmienne - można sobie sprawdzić na amazonach. Generalnie jednak najczęściej najtaniej te płyty UHD zdarzają się w amazonie hiszpańskim i włoskim gdzie część tych filmów już była dostępna w cenie ~20 EUR.

Jeśli natomiast ktoś potrzebuje polskiej wersji językowej zarówno na płycie UHD jak i BD to pozostają Czechy + np. Concussion, który w wydaniu UK posiada pl wersje na obu płytach.

Edytowane przez misfit
  • Lubię 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Będę w Londynie za kilka dni bo Sony robi pewien pokaz ....

nowa konsola?:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

...przeniosłem w dobre miejsce... przepraszam... ;)

Edytowane przez artomoher

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na stronie polskiego dystrybutora Galapagos w zapowiedziach widnieją pierwsze tytuły UHD BD (Batman v Superman, Creed, Man of Steel, Lego Movie, In the Heart of the Sea) z datą premiery 17.08.2016. Ciekawe jak to wyjdzie u nas cenowo... :)

Edytowane przez misfit
  • Lubię 3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To właśnie jest najciekawsze, za ile będzie pierwszy rzut... prywatnie stawiam na mały odlot :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

oraz Wielki Gatsby - http://www.filmarena.cz/blu-ray-velky-gatsby-4k-ultra-hd

To właśnie jest najciekawsze, za ile będzie pierwszy rzut... prywatnie stawiam na mały odlot :D

Ceny u Czechów (a nie sądzę aby u nas było taniej) sugerują, że odlot będzie, ale w niedługim czasie spodziewam się normalizacji cen do poziomów zbliżonych do wydań 3D BD + 2D BD. A gdyby tak się nie stało to pozostaje import - na całe szczęście te wszystkie Warnery póki co to są w większości wydania na niemal całą Europę z polską wersją językową na płycie UHD.

Np. taki włoski Batman v Superman wydanie UHD BD (Extended Cut) + BD (kinówka) jest w tej chwili do dostania za 22,50 EUR - przy czym pl napisy tylko na płycie UHD. Jak na nowość to całkiem dobra cena.

Edytowane przez misfit

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niech zaczną robić telewizory UHD o rozmiarach 32 cale. Wtedy UHD BD szybciej się upowszechni.

Rozumiem że większy Ci się do domku nie mieści a chciałbyś już mieć u siebie to UHD ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale to jest ciekawe- czy są statystki ogólnodostępne mówiąc ile sprzedaje się łącznie tv w naszym kraju w danym "calarzu".

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Everest, pierwszy zapowiedziany tytuł od Universal z polską wersją językową.

http://www.blu-ray.com/news/?id=19528

Jak widać po opisie poza USA należy się spodziewać polskiej wersji językowej na płycie UHD m.in. w wydaniach francuskim, czeskim i skandynawskim.

  • Lubię 3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jestem ciekaw czy pozostałe filmy od Universal w standardzie UHD będą miały pl napisy wydane na zagraniczny rynek np. Warcraft :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hej,

dziwie sie ze ktos chce kupowac takie drogie filmy, gdzie np w londynie, gdzie aktualnie przebywam te filmy sa po 19,99 funta, a teraz funty sa nisko, co daje rownowartosc ok, 105 zl za sztuke..nie ma sensu przeplacac..jak ktos chce to dac znac to moge wyslac, bo tez sa filmy z polskimi napisami i tez z polskim dubbingiem ale tylko wybrane..

pozdro

  • Lubię 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ten polski sklep jest znany z przeginek cenowych.

Póki co w Polsce wciąż można korzystać z amazonów z wysyłką do PL (Kingsmana mieli przez kilka dni za £9 - skorzystałem) , ale dzięki za chęci z pomocą :)

Edytowane przez misfit
  • Lubię 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hejka wszystkim,

Dzis juz sie pojawily w sklepie dwa nowe filmy 4K ultra HD: "Man of steel" i "Batman v Superman-dawn of justice", oba w cenie 24.99 funtow.

Co ciekawe, to "Man of Seel" - ma polski dzwiek 5.1 i tez polskie napisy na plycie 4K,

a film "Batman v Superman"..ma tylko polskie napisy na plycie 4K.

Plyty blu ray nie maja polskich wersji.

  • Lubię 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

DVDmax.pl zawsze miał beznadziejne ceny.

Dla ogarniętych jest Amazon :)

  • Lubię 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...