Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Gość

Jak będą polskie filmy z polskiej dystrybucji na Amazonie to zwrócę uwagę że taki sklep istnieje, jak na razie mam jedną opinię, wielki moloch wyzyskujący Ukraińskich i Polskich pracowników w Poznaniu i Bielanach Wrocławskich.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Naturalnie jak będą z polskiej dystrybucji pochylę/pochylimy się nad tematem.

Na ten moment tej opcji w ogóle nie ma.

PS.Nie wiem skąd wniosek o wyzysku - nie płacą im wynagrodzenia, podpisują umowy niezgodne z prawem, nie odprowadzają ZUS'u?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

Jak myślisz dlaczego przeniesiono magazyny z Niemiec do Polski? Poczytaj na niemieckich forach, szczęka opada.

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jesli ze względu na cięcie kosztów, to wiem bez czytania.

Przepraszam, za off top,ale czy to źle w Polsce powstają nowe miejsca pracy?

Edytowane przez Xisiek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

Nowe obozy pracy NIE, miejsca pracy w których szanuje się pracownika TAK. Nie ma sensu dyskutować z kimś kto ma pojęcie teoretyczne z osobą która zna to z praktyki. To jak dwa światy które mają się nijak do rzeczywistości.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Napisz, co jest nie tak i tyle. W innym przypadku rzeczywiście nie ma co pisać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

Dokładnie ta sama sytuacja co w LG, dowożenie ludzi autobusami z poza Wrocławia, nie mogą znaleźć pracowników na miejscu za tak niskie stawki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale co w tym dziwnego? To akurat typowe dla dużych zakładów. Nie wiem o co Tobie chodzi z tym Amazonem, sory.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

Mówisz jak byś pracował w kilku dużych zakładach dowożony autobusem, dla mnie to jest dziwne, jak jest dobrze to nikt o tym nie wspomina.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak to wygląda w wielu miejscach na świecie i jest całkowicie naturalne. A, że w takich zakładach nie płaci się kokosów to również naturalne, ciężko przecież żeby za proste czynności ktoś płacił "Kowalskiemu" kokosy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hej,

dziwie sie ze ktos chce kupowac takie drogie filmy, gdzie np w londynie, gdzie aktualnie przebywam te filmy sa po 19,99 funta, a teraz funty sa nisko, co daje rownowartosc ok, 105 zl za sztuke..nie ma sensu przeplacac..jak ktos chce to dac znac to moge wyslac, bo tez sa filmy z polskimi napisami i tez z polskim dubbingiem ale tylko wybrane..

pozdro

pamiętaj, że niektórzy mogą sobie odliczyc 23% VAT i wpisac w koszty.

A wtedy jest już całkiem OK.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Temat to taka kokieteria, bo nikt z piszących nie ma UHD Playera.

Co to trzeba wpisać w KRS, żeby księgowa rozliczyła w koszty (2016) inwestycję w film na nośniku optycznym ?

PiS poprawia ściągalność VAT i donoszą, że mają ogromny wzrost wpływów.

Edytowane przez 2015

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Fakt, ja już do kina przestałem chadzać. VOD, streaming, blu-ray. Mogę na nowy tytuł zaczekać. A często w Polsce blu-ray przed naszą premierą kinową.

W UHD wejdę ... na projektorze i duzym ekranie bo wtedy ma to sens. A nie siedzenie z nosem w ekranie. A gdzie się wtedy dźwięk 11.2 ma rozlozyć ???

Pozdro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Aż boję się Tobie referować o przyszłości źródeł dźwięku z poziomu poniżej podłogi.

Wiem jesteś po adaptacji AUDIO sali głównej w domu.

Co teraz ?

WC, spuszczam wodę a tam na koniec dźwięk od dołu.

Jak to będziemy reprodukować bez nowego standardu AUDIO 3D ?

Trzeba pruć posadzki i montować przetworniki.

Tak na serio:

Percepcja w płaszczyźnie 2D jest dominująca i dla tego słuchawki są znakomitym reproduktorem AUDIO !

Opisz historię słuchawek, kiedy to budowano [sztuczne głowy] by wskazać ideał percepcji organoleptycznej.

Chodzi o budowę muszli usznej.

Sam tego nie kumam. Ale tak było w 70-tych.

Edytowane przez 2015

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hej 2015.. a skad ty mozesz wiedziec co kto ma w domu? ja kupilem sobie UB900 Panasonica juz 21 kwietnia ze stron Panasonic Polska i co>? jest super.. filmow na plytach 4K Ultra HD mam ok 15 z tego 11 w polskich wersjach (dubbing/ napisy).. Ja tam nie musze zadnego Vat rozliczac, kupuje dla siebie i jest ok.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

Możesz podać tytuły tych 11 filmów UHD które mają wersję PL?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ma ktoś może do sprzedania Wojnę Światów na blu-ray z polskimi napisami ???? Bo nigdzie nie mogę tego dostać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po pierwsze - zły temat.

Po drugie - nigdzie nie możesz dostać bo Wojna światów nigdy nie wyszła na BD z polskimi napisami.

  • Lubię 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I po tylu latach istnienia Blu-Ray mam wrażenie że ten film i inne chyba nigdy nie wyjdą z polskimi napisami i lektorem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cóż...Forest Gump jednak się ukazał. Zawsze jednak znajdzie się ktoś, kto pobiadoli, że transfer stary, steela nie ma albo płyta za mało okrągła :angry:

  • Lubię 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ten Forrest Gump to i tak kropla z polskimi napisami na Blu-Ray. Jak tak spoglądam na erę DVD, to na tym kiepskim DVD wychodziło więcej filmów z polskimi napisami niż teraz na Blu-Ray. No i kolejna śmieszna sytuacja, polskie kanały telewizyjne mają więcej tytułów w HD po polsku niż polski rynek wydawniczy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W ogóle mało u nas tytułów trafia na BRD. A zobaczmy jak "stary" już jest to format. W tym kontekście strach się bać co będzie z wydaniami UHD 4K.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Halo, czy jest w tym wątku moderator?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jutro premiera filmów UHD na polskim rynku, filmy mają być dostępne tylko w MM i Saturnie. Jestem ciekaw jaką cenę dadzą :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...