Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Słownika nie znam, choć słowo i owszem. Tak więc może wyjaśnij ,zamiast przeklejać definicję, co masz do forum, na którym zresztą sam ostatnio sporo piszesz.

  • Lubię 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
6 godzin temu, Sławomir Poral napisał:

Co nie kupuje i kto?

Hipotetyczny "nie każdy" z twojego wpisu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, Sławomir Poral napisał:

Nie znasz słownika, zapraszam do lektury:

1. osoba bezkrytycznie naśladująca sposób bycia przyjęty w grupie społecznej, która jej imponuje;
2. osoba lubiąca popisywać się swoimi wiadomościami (zwykle powierzchownymi) w jakiejś modnej dziedzinie; efekciarz, szpaner;
3. osoba uważająca się za lepszą od innych, popisująca się swoimi wiadomościami i umiejętnościami

Ciekawe, że właściwie jako jedyny na tym forum masz tak obreklamowany swój profil - na to też masz pozwolenie? Bo skoro w ten sposób prowadzisz swoją stronę to chyba nie ładnie ją w ten sposób reklamować? Chyba, że masz umowę z hdtv to przepraszam. A zablokowanie skanów okładek na twojej stronie to niezły zonk. Tylko czekać aż ktoś się do tego przyczepi. Z twoim pozytywnym nastawieniem i miłym zachowaniem do ludzi to pewnie kwestia dość krótkiego czasu. 

Edytowane przez MarcinC
  • Lubię 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

cUbOnZU jako jedyny? Blu-ray.com.pl nie zauważyłeś czy masz wybiórczy wzrok? Hasło do okladek jest od 8 lat, z choinki się urwałeś? :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Faktycznie, co drugi mój post jest z linkiem do strony. Mój awatar jest szyldem reklamowym. Jak zwykle masz racje :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

Przynajmniej moja strona nie jest kopią filmozercow w przeciwienstwie do blu-ray.com.pl szukasz wad popatrz bliżej :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
17 godzin temu, Sławomir Poral napisał:

snobistycznym HDTVpolska, gdzie wzajemna adoracja przesiąknęła granice absurdu.

Sławku, rozwiń proszę swoją myśli, bo chociaż dosyć dokładnie przeglądam to forum, to jednak czego jak czego, ale wzajemnej adoracji tutaj nie widzę...

  • Lubię 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Christopher Nolan’s ‘Dark Knight’ trilogy as well as Interstellar are finally getting a 4K Ultra HD Blu-Ray release. The Dark Knight trilogy includes Batman Begins, The Dark Knight and The Dark Knight Rises. All four are coming just in time for the holiday season on December. Best Buy currently lists the release date for December 5. However, Interstellar is currently on the Amazon list it for December 19.

https://www.eteknix.com/dark-knight-trilogy-finally-gets-4k-ultrahd-blu-ray-release/

 

Ciekawe jak szybko będzie w PL wersji.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pewnie też grudzień - Galapagos pod koniec maja chyba jako pierwszy sprzedał nam newsa, że Batmany Nolana nadchodzą na UHD BD

https://hdtvpolska.com/hity-kinowe-warner-bros-w-najwyzszej-jakosci-4k-na-ultra-hd-blu-ray-jak-wyglada-sprzedaz-w-polsce/

W grudniu mają wyjść też pozostałe Nolany czyli Interstellar, Incepcja i Prestiż (ten ostatni nie wiem czy też w PL) więc zapowiada się masakryczny miesiąc dla naszych portfeli :D

 

Edytowane przez misfit

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Prawdopodobnie dojdzie do tego Blade Runner 2049, Dunkierka, Mother!, SW, Ojciec Chrzestny, Moonlight czy kilka  lepszych pozycji z ostatnich  lat, lub dlugo oczekiwanych klasykow ( moze zechca wydac T2 na swieta), to naprawde bedzie kleska dla budzetu. 

Ja od dawna czekam na klasyki. Wyprzedalem juz ponad polowe pierwszego UHD-badziewia, ktore nabylem, bo tylko to bylo dostepne.  Bez rotacji nie da rady. Chocby z powodu miejsca. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

U Włochów pojawiło się coś takiego:

1000703023p0bat.jpg

• Batman Begins
• The Dark Knight
• The Dark Knight Rises
• Inception
• Interstellar
• The Prestige
• Dunkirk

Mam nadzieję, że trafi też do Francuzów, którzy lubują się w ładnych przecenach tego typu pakietów UHD ;)

BTW wychodzi na to, że Fox spojrzał łaskawszym okiem na Europę Środkowo-Wschodnią i War for the Planet of the Apes na UHD będzie dostępny również w polskiej dystrybucji. Czas pokaże czy to jednorazowy wyskok czy może konkretniejsze wejście w nasz region.

Edytowane przez misfit
  • Lubię 3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Batmany Nolana na UHD BD pojawiły się na stronie Galapagos z datą premiery 06.12.2017.
Dziwne tylko, że jest też na ich stronie Christopher Nolan - Kolekcja filmów w 4K (Batman Początek, Mroczny Rycerz, Mroczny Rycerz powstaje, Prestiż, Incepcja, Interstellar, Dunkierka), a samej trylogii Batmana w zbiorczym wydaniu - niet. Ale może jeszcze się pojawi :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ciekawe będą te płyty Blu-Ray w tych Batmanach ? No bo na płytach UHD-BD wiadomo czego można się mniej więcej spodziewać. Ale te płyty Blu-Ray ? Ponoć w każdym opakowaniu UHD-BD będą po dwie płyty Blu-Ray. Batman Początek może być remasterem. Ale w pozostałych częściach mogą być te same płyty Blu-Ray które można kupić teraz. Zobaczymy czy będzie to warte kupna.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kupiłem (za 129zł) i widziałem w miniony weekend Łowcę Androidów w UHD na moim kochanym ZD9. To niesamowite co oni zrobili z filmem z 1982r! Jakość jest REWELACYJNA. O ile 4K średnio zauważalna (stary film przecież- delikatne ziarno, choć szczegóły ulic LA dały we znaki), tak HDR zmiażdżył mi cycory (oświetlenie futurystycznych budowli, neony w mieście, ogólnie oświetlenie). Ten film można teraz przeżywać na nowo. Do tego fantastyczny, zremasterowany dźwięk (dialogi jakby zostały nienaruszone, słychać to, ale nie przeszkadza) no i muzyka Vangelisa w moim 7.1 zryła beret.

Naprawdę polecam, warto mieć ten film w swojej kolekcji.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No popatrz. A jeszcze dzisiaj na forach dominuje przekonanie ze UHD, a w szczegolnosci HDR to "marketingowy bajer".

Ile jeszcze czasu trzeba, zeby naruderzy przekonali sie empirycznie jaka jest  odczuwalna roznica i czy mozliwosci poprawy obrazu oferowane przez nowy format, sa dla nich dostatecznie atrakcyjne, zeby  zmienic zdanie?

 

Jak tylko wydadza na UHD film "Francuzki łącznik",  to chyba sam pokusze sie na publiczne   porownanie z posiadana (skandaliczna IMHO) wersja BD, zeby unaocznic roznice.

Edytowane przez binary

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, _daras_ napisał:

Kupiłem (za 129zł) i widziałem w miniony weekend Łowcę Androidów w UHD na moim kochanym ZD9. To niesamowite co oni zrobili z filmem z 1982r! Jakość jest REWELACYJNA. O ile 4K średnio zauważalna (stary film przecież- delikatne ziarno, choć szczegóły ulic LA dały we znaki), tak HDR zmiażdżył mi cycory (oświetlenie futurystycznych budowli, neony w mieście, ogólnie oświetlenie). Ten film można teraz przeżywać na nowo. Do tego fantastyczny, zremasterowany dźwięk (dialogi jakby zostały nienaruszone, słychać to, ale nie przeszkadza) no i muzyka Vangelisa w moim 7.1 zryła beret.

Naprawdę polecam, warto mieć ten film w swojej kolekcji.

4K real: http://realorfake4k.com/my-product/blade-runner/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja bym przeszedł na UHD-BD, ale czekam czy pojawi się telewizor UHD z HDR o przekątnej od 32 cale do 39 cali. Ktoś powie że taki mały jest do kitu, ale w mojej klitce sprawdzi się znakomicie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dunkierka w UHD: http://www.ultima.pl/ct/filmy/dramat/dunkierka-3bd-4k-uhd

Wydanie 3-płytowe (UHD, BD oraz BD z dodatkami i polskimi napisami!). Premiera w Ultimie 18.12.2017. Chyba się skuszę, bo film zacny.

edit: a teraz zauważyłem że w tej kolekcji Nolana też jest Dunkierka. O kurde, ale kusi ten zestaw :D

Edytowane przez _daras_
  • Lubię 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sprzedam ,przepraszam ,że w tym dziale,2 nowe płyty uhd -Wonder Woman,  Fate of the furious za 60 zł każda.Stan plyt idealny,mają pl.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam Panowie mam film Transformers ostatni rycerz na UHD i mam pytanie dlaczego jak oglądam film to w niektórych momentach obraz jest bardziej zwężony a w innych mniej, proszę o odpowiedź pozdrawiam Jarek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli przez zwężenie masz na myśli czarne pasy, to ten film tak niestety został nakręcony, że jest zmienny AR.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak mam na myśli czarne pasy, dziękuję bardzo za odpowiedź pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...