Skocz do zawartości
Gmeru

Startuje sprzedaż Nvidia Shield Android TV box 4K

Rekomendowane odpowiedzi

Napisano (edytowane)

Nie widać bo niestety a moze i stety chwilowo wstrzymali zeby poprawić wczesnie zgłoszone błędy, ale znowu mają wznowić wdrażanie aktualizacji.

Edytowane przez PeterMac

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jest juz poprawiona i ponownie wydana aktualizacja do Experience 7.0 czyli do Oreo. 

Wczoraj sie pojawila u mnie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wykastrowali mozliwosc nagrywania obrazu 

Brakuje mi przycisków w jednym miejscu do usypiania, resetowania, wylaczania konsoli, jak i tez ikony z sieci WiFi.

Nie podoba mi sie ze w kanalach dla takiego YouTube nie mogą być wyswietlane filmy ze swoich subskrypcji, tylko jakies bzdurne kategorie typu Hot Trailers, Popularne teraz itp. nie ma nic związanego ze swoim profilem/kontem.

Samo tlo tez wieje nudą i biedą, nie ma nadal mozliwosci zmiany tapety

 

 

Edytowane przez PeterMac

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ciekawe kiedy dodadzą pełną współpracę z Google Home? U mnie działa tylko włącz/wyłącz konsolę i odpalanie filmów na youtube. Niestety z Netflixem to nie działa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeden problem juz poprawiony o ktorym wspominalem wyzej :)

Cytat

Teraz użytkownik sam może wybrać, czy na pasku chce widzieć filmy na czasie, sugerowane rekomendacje, czy też subskrypcje – w mojej ocenie w tym przypadku najbardziej praktyczne. Nie ma również problemu z wyborem kilku z tych trzech kategorii jednocześnie. Wówczas na ekranie domowym wyświetlonych zostanie kilka sekcji dla aplikacji YouTube, gdzie pokażą się propozycje z wybranych kategorii.

https://www.dobreprogramy.pl/Aktualizacja-YouTubea-na-Androidzie-TV-filmy-bez-przyciec-i-personalizacja-kanalow,News,89028.html

---

Odnośnie wycietej mozliwosci nagrywania/robienia zrzutów to piszą ze pracują nad tym

Cytat

What happened to the NVIDIA Share feature (Hold of Home button)?

We are working on new game sharing features. In the meantime, we have removed this legacy feature to give you access to the Apps drawer when holding the Home button.

Mnie z tej atualizacji do Oreo mocno kusi poprawione dzialanie urzadzen Bluetooth, w tym padów m.in pada od Xboxa One S.

Na razie tez nie aktualizuje, czekam nieco na rozwój sytuacji :) 

@leszekgd - dziala Tobie wylaczanie konsoli z Google Home ? u mnie to nie chce dzialać, jaką dajesz komende ? masz juz zainstalowane Oreo ?

Edytowane przez PeterMac

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@PeterMac mam zainstalowane Oreo. W opcjach "sterowanie zasilaniem" mam włączone CEC TV wł/wył. Google Home reaguje na "Turn on tv" I "Turn off TV".

  • Plusik 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dzieki za info!, to najwidoczniej zostalo to nareszcie poprawione w Oreo, bo na Andku 7.0 nie ma szans na wylaczenie konsoli glosowo z Google Home, wlaczyc sie da, ale wylaczyc juz nie :)

To tak na prawdę jest juz pare zalet Oreo zeby zrobic jednak update, choć brak robienia zrzutów/nagrywania boli najbardziej :(, mam tylko nadzieje ze szybko powróci.

Edytowane przez PeterMac

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hmm to rzeczywiscie dziwne, probowalem juz wszystkich mozliwych komend.

Na forum Nvidii jest tez wątek o tym i wielu ma z tym problem tak samo.

https://forums.geforce.com/default/topic/1034734/shield-tv/shield-tv-and-google-home-tv-^on-off/

Cytat

Same issue here. Just added the Google Home Mini to the house and asking it to turn off the Shield, it will only power off my TV

^^Czyli tak jak u mnie :)

Jesli mam wlaczonego CEC'a to wylacza tylko telewizor, Shield pozostaje nadal wlaczony.

Nawet jesli wylacze CEC'a w TV i w ustawieniach Shielda, to nadal komenda glosowa przez glosnik Google Home nie potrafi wylaczyc Shielda.

Oczywiście dziala bez problemu jesli mowie bezposrednio do asystenta w Shieldzie.

Prośba, jakbys mogl wylaczyć u siebie CEC w TV i w ustawieniach Shield i zobaczyć czy nadal bedzie wylaczać go.

 

Edytowane przez PeterMac

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Powyłączałem wszystkie opcje CEC w konsoli, a i tak wyłączyło mi konsolę, ampli i TV. Oczywiście włączanie TV już nie działało. Pokombinuj z ustawieniami podczerwieni. Przed kupnem Home'a wyłączałem cały sprzęt (w tym Shielda) pilotem od telewizora.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

Nie ma tragedii, jak dla mnie jest ok. Stabilnie chodzi i to jest najwazniejsze.

Teraz tylko niech dostosuja programy do nowego andka bo troche wariuja.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

Jak jest u Was. Wchodze u siebie na geforce now i mam liste gier objetych subskrybcja ale one sa dostepne za free.

Pisze ze sa darmowe i mozna w nie grac. Kilka wlaczylem i smigaja ..... zrobili darmowa prezentacje?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czemu ale nie moge wybierać głosowo. Zarówno w pilocie jak i padzie? Klikam na mikrofon i pisze" aplikacja nie obsługiwana" np: youtube?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

zrobiles update firmware pilota i pada po przejsciu na Oreo ?

@axolot - ano racja, cos tam kombiunją i ponoc od 15 maja jest teraz jak na razie darmowo

http://flickstiq.com/geforce-now-is-free-on-nvidia-shield/

Musze sprawdzic u siebie, bo GeForce Now nie odpalalem juz dawno, nie gram jakos na Shield TV.

Edytowane przez PeterMac

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

 

Jak i czy da się wrócić do starego softu?

Edytowane przez syberka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam od około tygodnia mam problem z włączeniem gier z GeforceNow, po włączeniu np. Sonic która widnieje jako darmowa dostaje komunikat "Błąd ogólny nie można przetworzyć żądania. Spróbuj ponownie później". Miał ktoś cos podobnego?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wszyscy. Pracują nad tym. Zmień język na angielski i będzie działać. Sprawdzone

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem tylko czemu ?lub dlaczego kiedy włączam Crash Bandicot to wrzuca mnie do STREAM i nie uruchamia gry? A w stream tej gry nie widać?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki wielkie syberka to działa, szukałem ale nie mogłem znaleźć nigdzie tej informacji. Jest może jakieś dobre forum poświęcone nvidia shield? Bo tutaj mało nas jest 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam. Przesiałem gdzieś pilota. Cholerstwo małe i nie mogę znaleźć. Czy orientuje się Ktoś czy jest jeszcze szansa zakupu. Szukałem na A I O ale nie ma.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Teraz fajną klawierke wypuscil Logitech K600 TV, idealna bedzie do Shielda TV, mozna ją sparowac z 3 urządzeniami naraz, zarówno po Bluetooth jak i po Unifying - bajka :)

Osobiscie mam w nosie oryginalnego pilota do Shielda, za mikrofon do wyszukiwania glosowego sluzy mi kamera PS3 Eye :) 

Szykuje sie nowy update Shield Experience 7.1, a w nim powróci ShadowPlay czyli to co wycieto w 7.0 mozliwość nagrywania, robienia zrzutów, jak i dodano do Ustawień pod Uśpieniem Zzzz Restart i Wylaczenie :)

 

 

Edytowane przez PeterMac

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co do klawiatury - co kto lubi. Dla mnie stanowczo za duża. Urządzenie za ok. 340zł używane sporadycznie z konsolką... Moja klawiaturka używana jest od święta. Kosztowała kilkanaście euro.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...