Skocz do zawartości
Gmeru

Startuje sprzedaż Nvidia Shield Android TV box 4K

Rekomendowane odpowiedzi

Godzinę temu, VAMET napisał:

Witam uprzejmie

@Eleonor Źle się wyraziłem, przepraszam, chodziło mi, że nie w dniu dzisiejszym żadnego egzemplarzu do sprzedaży ani X-KOM ani Euro RTV AGD - nikt poza tymi dwoma sklepami w ogóle nie ma modelu z 2019 w swojej ofercie. RTV odpowiada, że nie zna żadnego terminu dostawy,  X-KOM że cyklicznie będą dostawali, ale czy w tym roku, to nie mają żadnej informacji, może dopiero od stycznia. Wciskają tylko model nie Pro, który mnie nie interesuje. Najwcześniej będzie miał Amazon, bo 14.12.2019.

Z poważaniem

Zadzwoń , zamów nawet jak nie ma a otrzymasz jak tylko się pojawi. Łatwe i działa :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam uprzejmie

@Eleonor Można zamówić bez opłacania i bez konsekwencji, jak wcześniej kupię w innym miejscu?

Z poważaniem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
20 minut temu, VAMET napisał:

Witam uprzejmie

@Eleonor Można zamówić bez opłacania i bez konsekwencji, jak wcześniej kupię w innym miejscu?

Z poważaniem

Oczywiście - zamawiasz , dostajesz maila że przyjęli a potem kolejnego że gotowe do wysyłki -- możesz nie odebrać , odebrać i zwrócić lub odpowiedzieć na maila że np rezygnujesz ... 

Możesz sobie zamówić np za pobraniem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam uprzejmie

@Eleonor :) Dziękuję za podpowiedź. Wracając do samego Shielda, to mimo wszystko istnieje szansa na HDR w YouTube, bo Google ma wprowadzić kodek AV1, który Android 10 wspiera, a ponoć Shield ma dostać aktualizację do Androida 10.

Z poważaniem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W dniu 9.12.2019 o 09:27, VAMET napisał:

Witam uprzejmie

@montas W jaki sposób działa to na tej aplikacji? Z tego co wiem, to NVIDIA Shield Pro 2019 nie ma wsparcia dla VP9 Profile 2?

W trakcie odtwarzania wybierasz Quality/Video i tam są dostępne wszystkie dostępne strumienie video. Ale masz rację Shield Pro 2019 nie wspiera VP9.2. Cytuję za AVSForum:

A couple guys over at AVSforum have purchased new Shields from local Best Buys, so far no Youtube HDR out of the box, there is a new settings menu for AI scaling, with a demo mode to apparently show off the AI scaling.

smartyoutubetv_screenshot_05.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A jak ze wsparciem Dolby Vision, podobno pliki DV mogą mieć kilka warstw i tego Shield nie otworzy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Od jakiegoś czasu nie mogę połączyć się z Nvidia Games? Odinstalowywałem aktualizacje, resetowałem aplikację, czyściłem dane itp . Nadal mam komunikat ,że nie można połączyć. Wrzucałem nawet ręcznie apkę z najnowszą wersją. ma Ktoś podobnie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cześć
Nie macie problemów z usługą geforce now? Od jakiegoś czasu swobodnie grałem sobie w GR Wildlands. Bezproblemowe logowanie, szybki start gry. Dzisiaj uruchamiając usługę, konto uplay sprawdza dysk i zaczyna... pobierać grę?! To jakiś absurd, nigdy nic takiego nie miało miejsca. Gra pobrana na dysk działa według specyfikacji komputera...
Wygląda to tak, jakby gf now emulował konto uplay i dalej jak na pc, no bzdura 😳Testy beta się zakończyły? gra nie jest już wspierana? uplay nie jest wspierany? Nie wiem jak ten problem rozwiązać 😕
problem występuje na przedostatniej oraz najnowszej wersji aplikacji

Edytowane przez SonAndros

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hej, można gdzieś kupić pilota do shielda 2017? Mój zaczął nawalać, raz klika przycisk ok a raz nie. Może jakaś alternatywa?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sprawdź aktualizacje dla pilota, sprawdź czy nie zakłóca go inne urządzenie np na usb.

Najlepiej odłącz wszystkie inne urządzenia oprócz tv, shielda i wtedy testuj działanie pilota.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wersja oprogramowania najnowsza, ponownie sparowany i dalej to samo, sprawdzę jeszcze z tymi zakłóceniami, dzięki za pomoc, pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ten pilot to ogólnie porażka. Włącz sterowanie pilotem od tv lub jak ja wymień na nowy model.

Wysłane z mojego SM-G998B przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W moim przypadku musi być zmęczenie materiału, coś tam pewnie już nie styka, a jak żre baterię, ale jakoś muszę to przeżyć, CEC mam włączony, ale do małego się przyzwyczaiłem, mam też apke na telefon w ostateczności, a co do wymiany sugerujesz żeby całą skrzynkę wymienić? Odpada, wymienię jak padnie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jest teraz promocja za 899 zł, a ostatnio była za 799 zł w X-kom

 

Wysłane z mojego SM-G998B przy użyciu Tapatalka

 

 

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Widziałem tę promocję, co nie zmienia faktu, że i tak drogo jak dla mnie, już jak kupowałem wersję 2017 to płakałem jak płaciłem ;p może kiedyś wymienię default_wink.png pozdro

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@M4co osobiście polecam wymienić pilocik na nowszy model. Różnica w ergonomii jest kolosalna. https://www.x-kom.pl/p/634735-pilot-do-konsoli-nvidia-tv-remote.html

Widziałem też starszą używaną wersję na olx. https://www.olx.pl/d/oferta/pilot-nvidia-shield-CID99-IDM2NFs.html

Edytowane przez Matheusz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...