Skocz do zawartości
Gmeru

Startuje sprzedaż Nvidia Shield Android TV box 4K

Rekomendowane odpowiedzi

Nowa wersja ? Nie słyszałem o nowej wersji ale jak masz info to wrzuć.

Edytowane przez tonybcc

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Brawo, trzeba sprzedać stara i szykować się na nowa. Ciekawe czy będzie DV?
Po co? Nowa wersja to bardziej lifting. Procesor nawet będzie ten sam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zobaczymy jakie będą zmiany - jeśli ważne to wiadomo że można pomyśleć o zmianie na lepsze

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
11 godzin temu, lycone napisał:
13 godzin temu, tonybcc napisał:
Brawo, trzeba sprzedać stara i szykować się na nowa. Ciekawe czy będzie DV?

Po co? Nowa wersja to bardziej lifting. Procesor nawet będzie ten sam.

czyli teoretycznie  zmiana oprogramowania też powinna być ? 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szczerze wątpię ze pojawi się nowa wersja w tym roku. Dlaczego ? Nie będzie nic wnosić wiec z marketingowego punktu widzenia to koszt. Dopóki nie wprowadza HDMI 2.1 i nowego procesora nowa wersja jest bez sensu. Plotki zawsze będą ale w tym roku raczej nie będzie nowej shield tv. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam uprzejmie

Czy ktoś posiada najnowszy model z 2019 roku? Czy działa Wam bez problemu materiał z plików .mkv 4K HDR BT.2020 4:2:0 10bit z dysku podłączonego po USB do NVIDIA SHIELD odtwarzany poprzez KODI?

Czytałem ostatnio, że KODI przestało działać na nowej wersji z 2019? Czy ktoś może to potwierdzić lub zaprzeczyć?

Nowa wersja ponoć umożliwia odtwarzanie z Netflixa Dolby Atmos?

Dziękuję i pozdrawiam serdecznie.

Z poważaniem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Godzinę temu, VAMET napisał:

Witam uprzejmie

Czy ktoś posiada najnowszy model z 2019 roku? Czy działa Wam bez problemu materiał z plików .mkv 4K HDR BT.2020 4:2:0 10bit z dysku podłączonego po USB do NVIDIA SHIELD odtwarzany poprzez KODI?

Czytałem ostatnio, że KODI przestało działać na nowej wersji z 2019? Czy ktoś może to potwierdzić lub zaprzeczyć?

Nowa wersja ponoć umożliwia odtwarzanie z Netflixa Dolby Atmos?

Dziękuję i pozdrawiam serdecznie.

Z poważaniem

Tak 4k HDR idzie bez problemu i Netflix ma Dolby Atmos

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam uprzejmie

@mikas A jaki masz model zwykły czy Pro z 2019?

A jak wygląda sprawa z HDR w YouTube w modelu z 2019?

EDIT

Czy jest możliwość wgrania innej wersji Kodi niż 18.5 np.: Beta lub Nightly Build?

Z poważaniem

Edytowane przez VAMET

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem gdzie ty takie głupoty czytasz... na prawdę.

Możesz sobie wgrać ręcznie każdą wersję Kodi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam uprzejmie

Rozumiem, że mówisz o wersji z 2019? Wcześniej posiadałem model z 2017 i wszystko było z nim w porządku. Widzę, że teraz dodali Dolby Atmos i działa w Netflixie. Czy już działa HDR w YouTube?

Jest wiele problemów z ostatnim Shield Experience, część rzeczy przestała działać itp. Sprawa dotyczy o dziwo tylko i wyłącznie modelu z 2019. Dlatego pytam tych, którzy posiadają właśnie konkretnie ten model.

Z poważaniem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na dzień dzisiejszy shield tv nie odtworzy video z yt z HDR, wina jest brak obsługi kodek, i prawdopodobnie nigdy nie obsłuży nie istotne jest to czy jest to stary shield czy nowy tam siedzi ten sam procesor graficzny który nie ma obsługi tego formatu.

Edytowane przez D4r3KS

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam uprzejmie

Jaki macie Shield Experience zainstalowany w swoich NVIDIA Shield Standard/Pro 2019? Instalowaliście też najnowsze HotFixy ze oficjalnej strony: https://www.nvidia.com/en-us/geforce/forums/shield-tv/9/326572/2019-shield-experience-upgrade-810-hotfix-image/?

Najnowszy HotFix 3 ma numer: 8.1.1 (32.7.301.52)

Z poważaniem

Edytowane przez VAMET

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam uprzejmie

@montas W jaki sposób działa to na tej aplikacji? Z tego co wiem, to NVIDIA Shield Pro 2019 nie ma wsparcia dla VP9 Profile 2?

Najgorsze jest to, że nigdzie nie można kupić najnowszego modelu Pro, tylko w wersji Cube 32bit, co mnie nie za bardzo podchodzi.

Z poważaniem

Edytowane przez VAMET

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
3 godziny temu, VAMET napisał:

Witam uprzejmie

@montas W jaki sposób działa to na tej aplikacji? Z tego co wiem, to NVIDIA Shield Pro 2019 nie ma wsparcia dla VP9 Profile 2?

Najgorsze jest to, że nigdzie nie można kupić najnowszego modelu Pro, tylko w wersji Cube 32bit, co mnie nie za bardzo podchodzi.

Z poważaniem

Jak to nie idzie kupić ... w sklepie na x jest przecież dostępna a jak nie jest zawsze możesz kupić nawet gdy nie ma na stanie i czekać - dostaniesz pierwszy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam uprzejmie

@Eleonor Źle się wyraziłem, przepraszam, chodziło mi, że nie w dniu dzisiejszym żadnego egzemplarzu do sprzedaży ani X-KOM ani Euro RTV AGD - nikt poza tymi dwoma sklepami w ogóle nie ma modelu z 2019 w swojej ofercie. RTV odpowiada, że nie zna żadnego terminu dostawy,  X-KOM że cyklicznie będą dostawali, ale czy w tym roku, to nie mają żadnej informacji, może dopiero od stycznia. Wciskają tylko model nie Pro, który mnie nie interesuje. Najwcześniej będzie miał Amazon, bo 14.12.2019.

Z poważaniem

Edytowane przez VAMET

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...