Skocz do zawartości
Maciej Koper

TEST: Panasonic CX700 / CXM710 / CXE720 50" Ultra HD 4K 3D LED LCD Firefox OS

Rekomendowane odpowiedzi

42 minuty temu, Xisiek napisał:

Chodzi Ci o hdr? 

1. Użytkowanie telewizora w jasnym pomieszczeniu staje się przyjemniejsze przy dużych jasnościach.

2. Gry na konsoli czy PC wyglądają lepiej na dużej jasności.

3. Lepszy efekt przy użyciu HDR.

Do przykładu gdy ustawimy jasność matrycy bardzo wysoko np. 100 I do tego Gamma 2.4 albo jeszcze lepiej BT.1886 (zbliżona do 2.35 blisko studyjnej)?

To otrzymujemy głębokie kolory przy zachowaniu dużej jasności jednocześnie.

No i po latach użytkowania ta jasność też spada.. a tej w DX720 nie ma zbyt wiele.

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A macie jakieś szczegółowe parametry jak ustawić obraz pod PS4? Wiadomo - co gra to jakaś korekta, ale chodzi o uniwersalne zastosowanie.

Wysłane z mojego X600 przy użyciu Tapatalka

A macie jakieś szczegółowe parametry jak ustawić obraz pod PS4? Wiadomo - co gra to jakaś korekta, ale chodzi o uniwersalne zastosowanie.

Wysłane z mojego X600 przy użyciu Tapatalka


Panas 50CX700


Wysłane z mojego X600 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Jesli nie jestes  wymagajacym graczem to telewizor  58dxe720 spelni oczekiwania. dxe720 to odpowiednik dx700.dxe720 ma wyzsze odswiezanie,  wysoki  kontrast, dobry poziom czerni.Na  forum jest test tego telewizora  i  dobra recenzja w  innych testach np w linku nizej
https://translate.google.pl/translate?hl=pl&sl=fr&u=http://www.lesnumeriques.com/tv-televiseur/panasonic-tx-58dx700-tx-58dx700f-p32899/test.html&prev=search
Wracajac do HDR to nie wiem czy  kazdy z tego bedzie korzystal
Co jest potrzebne do HDR
Filmy zarejestrowane w HDR,
odtwarzacz  HDR
telewizor, ktory obsługuje HDR.
Inne zrodlo  materialow  hdr to Netfilix
cytat
https://imagazine.pl/2016/01/20/netflix-z-serialami-w-hdr-czy-przepustka-do-lepszej-jakosci/
Pojawienie się Netflix w Polsce to szersza dostępność oferty w wysokiej jakości, a już wkrótce jeszcze lepszej. To Netflix będzie jednym z pierwszych dostawców treści w HDR i Dolby Vision

A jak przedstawia się ten model Panasonic TX-58DX730E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

TX-58DX730E  to prawie taki sam telewizor jak DX700 z  panelem 4K 1400 Hz BMR IFC. Roznica to w telewizorze  TX-58DX730E jest  tuner satelitarny.

  • Lubię 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, Castellano89 napisał:

A macie jakieś szczegółowe parametry jak ustawić obraz pod PS4? Wiadomo - co gra to jakaś korekta, ale chodzi o uniwersalne zastosowanie.

Wysłane z mojego X600 przy użyciu Tapatalka
 

Spróbuj tych ustawień i daj znać czy ci się podoba ;)

Zacznij od "Tryb Obrazu" : Ustawienia własne

Podświetlenie : 100 (wg. potrzeb)

Kontrast : 90 (dosyć wysoko, ale do gier i filmów powinno być ok)

Jasność : 0

Kolor : 55-58 / 60 Max.

Ostrość : 50 - gry / filmy 70-90

Temperatura barwowa : Ciepły1

Intensywne kolory : Wyłączony

Sterowanie adapt. podśw. : Minimalne

Czujnik otoczenia : Wyłączony

Redukcja szumów : Wył.

Korekcja MPEG : Wył.

Korekcja rozdzielczości : Wył.

Intelligent Frame Creation : Wył. / do filmów Maksimum - w połączneiu z ostrością 90 trochę niweluje rozmycia upłynniacza

 

Następnie wejdź w "Ustawienia zaawansowane".

Kontrola kontrastu : Wył.

Gama kolorów : Natywny

Balans bieli : Temat skomplikowany.. ale przy kontraście ustawionym aż na 90 i jasności 100 kolory bendą lekko blednąć. 

Więc ustawienie to zostaw na sam koniec, przy kolorach "Ciepły1" telewizor prawdopodobnie będzie miał przekłamania w kolorach zielonych, badź czerwonych  - wiec polecam zmiejszenie "G-Wzmocnienie" oraz "G-Cutoff". Ale to jest "ustawianie na oko" - powodzenia!

Gamma : BT1886 - bardzo ważne ustawienie, by uniknąć bladych kolorów przy tak wysokich jasnościach - jak powyżej

Napisałem tak w dużym uproszczeniu.  Ale Powodzenia! 

I daj znać czy jest poprawa względem standardowych trybów.

 

 

 

 

 

 

 

 

Zapomnialem dodac ze pod konsola warto jeszcze wlaczyc "tryb gra".

Po podpieciu do PC "pure direct 4k".

Ale powinno to byc calkiem oczywiste.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
TX-58DX730E  to prawie taki sam telewizor jak DX700 z  panelem 4K 1400 Hz BMR IFC. Roznica to w telewizorze  TX-58DX730E jest  tuner satelitarny.

Mam do dyspozycji 5.ooo zł. Matryca nie może być mniejsza niż 55", który według ciebie będzie najlepszy z naciskiem na konsole ponieważ sporo gram z synem na Xbox.

Jeszcze raz bardzo mocno dziękuję.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem (posiadam ps4 i cx700) czy wybierzesz Dx700 czy cx700 czy dx730 pod Xboxa będzie to samo ponieważ tv sam się przestawia (można wyłączyć) w tryb gry i wszystkie dopalacze są wyłączone i gra będzie wyglądać tak jak została napisana przez twórców. Weź konsole pod pache do sklepu i podłącz ja i zobacz czy Ci pasuje obraz gdyż większość gier chodzi w 30 klatkach i to na tak dużym ekranie widac efekt jakby "stroboskopu" na youtubie jest kilka filmów pokazujący ten efekt dla przykładu jest film Gear of war 49 ks7000 samsunga ale większość tv tak ma można włączyć uplynniacz obrazu który zwiększa input lag. Jest ale pełnoprawny uplynniacz jest w tv 120 Hz. W takim Dx700 nie wiem czy w czasie grania można włączyć w cx700 można i działa. Film pod nazwą samsung 49 ks7000 judder to jest tylko przykład.

Co do połączenia tv z lapkiem ja mam podłączone przez router i jeżeli nie masz routera to jedyne co mi przychodzi do głowy to utworzenie w laptopie punkt dostępu (Access Point) co pozwoli z korzystania z neta na tv jak i chyba chyba z zasób laptopa - zdjęcia, filmy. Jeżeli oczywiście twoja karta WiFi ma taką opcję.

Edytowane przez DawidP
...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak jak napisal  kolega w poscie  wyzej  czyli dx700 lub  dx730 z tunerem satelitarnym.Jesli   posiadasz  tuner satelitarny lub planujesz skorzystac w przyszlosci z indywidualnego zestawu satelitarnego  to wystarczy ze  zainstalujesz antene i konwerter i bedziesz mogl ogladac  kanaly 4k   fta  czyli niekodowane   np z astry lub hotbirda.

http://pl.kingofsat.net/ultrahd.php

Nie ma  tych kanalow zbyt wiele  ale to  zrodlo sygnalu.

 jeden z kanalow  fta  4k w linku

https://www.youtube.com/watch?v=yRE3tsftXV4

Jesli chodzi o input lag to pewnie podobny jak w dx700 czyli  50 ms.

http://www.displayspecifications.com/en/comparison/597714f9

Na stronie trustedreviews  TX-58DX700  ma   inny wynik  input lag , 30ms  srednio

Edytowane przez grundig
  • Lubię 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie u mnie na CX700 nie można otworzyć nowej strony na OLX. Porostu przeglądam i gdy jestem na dole wybieram koleją stronę i wtedy OLX całkowicie się wyłącza a druga dolegliwość to nie mogę oglądać zdjęć na fb przeglądam jadę na dół i wszystko jest ok ale już jak chcę obejrzeć zdjęcia i klikam w zdjecie to tv ciągle włącza i wyłącza zdjęcie i nie można z tego wyjść trzeba po prostu wyłączyć przeglądarkę i włączyć ponownie.Wypróbujcie  to wszystko i napiszcie jak wasze tv się zachowują. Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co do olx tak mam to samo wyskakuje nie można otworzyć strony, główna strona działa kategorie też ale już następna strona danej kategorii nie. Co do fejsa - nie mam profilu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za odpowiedź Dawidzie pewnie u ciebie jak OLX to i fb nie odtwarza poprawnie. Czy jeszcze ktoś to przetestował?Chętnie dowiem się jak inni sprawdzą

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
4 godziny temu, ivymike10mt napisał:

Spróbuj tych ustawień i daj znać czy ci się podoba ;)

Zacznij od "Tryb Obrazu" : Ustawienia własne

Podświetlenie : 100 (wg. potrzeb)

Kontrast : 90 (dosyć wysoko, ale do gier i filmów powinno być ok)

Ha,ha - ten model daje w 470 nit max w 50 calach i ponad 600nit w wersji 55cali - to co podałeś to ustawienie dla slepców albo napalonych nastolatków nie majacych bladego pojęcia o dobrym obrazie/kalibracji tv.

Edytowane przez Xisiek
  • Lubię 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
13 minut temu, Xisiek napisał:

Ha,ha - ten model daje w 470 nit max w 50 calach i ponad 600nit w wersji 55cali - to co podałeś to ustawienie dla slepców albo napalonych nastolatków nie majacych bladego pojęcia o dobrym obrazie/kalibracji tv.

Kiedy brak odpowiednich i rzeczowych argumentów trzeba wyśmiać  - czyli Twoja reakcja.

1. Wytłumacz to użytkownikom DX900 gdzie siła podświetlenia potrafi przekroczyć 1000 nitów.

2. Wyraźnie autor pytania pytał o ustawieniu modelu 50 calowego (nie 55) btw. Wątpię by TV w takich ust. osiągał nawet 450 cd/m2, ale mniejsza o to.

3. Nie było mowy o kalibracji, tylko o ustawieniu obrazu pod konsole. Jak masz ciekawszą propozycje, to śmiało!

A dlaczego.. "dobry" obraz musi pozostać ciemny? oraz każdy użytkownik musi żyć w ciemni? :D

BTW. Przeciętny użytkownik, nie musi mieć pojęcia nt. kalibracji, bo nie jest mu to potrzebne. Ja nie poruszam tematu kalibracji, bo na pewno ma to niekiedy duże znacznie.

Ale do przeciętnego użytkownika ważne jest by telewizor wyświetlał max. tego co urządzenie potrafi zaoferować.. parametrów tj. kontrast, czytelność, głębia kolorów itp.. przy jednoczesnym utrzymaniu czerni i rozpiętości tonalnej w ryzach. Tak by wszystko było doskonale postrzegalne i za razem nie znikało w czeluściach ciemnych matryc o obniżonej jasności, przestawionym balansie bileli itp..  Kalibracja na pewno nie jest złotym "bezinwazyjnym" środkiem na wszystkie problemy.

Nie widzę żadnego powodu, by nazywać kogoś : ślepcem, napalonym..? nastolatkiem, tylko dlatego ze gra na konsoli, bądź ma takie czy inny potrzeby, czy upodobania. Żałosne.

 

 

  • Lubię 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, ivymike10mt napisał:

 

Ale do przeciętnego użytkownika ważne jest by telewizor wyświetlał max. tego co urządzenie potrafi zaoferować.. parametrów tj. kontrast, czytelność, głębia kolorów itp.. przy jednoczesnym utrzymaniu czerni i rozpiętości tonalnej w ryzach. Tak by wszystko było doskonale postrzegalne i za razem nie znikało w czeluściach ciemnych matryc o obniżonej jasności, przestawionym balansie bileli itp..  Kalibracja na pewno nie jest złotym "bezinwazyjnym" środkiem na wszystkie problemy.

Nie widzę żadnego powodu, by nazywać kogoś : ślepcem, napalonym..? nastolatkiem, tylko dlatego ze gra na konsoli, bądź ma takie czy inny potrzeby, czy upodobania. Żałosne.

Żałosne to jest drogi kolego to co piszesz, niestety.Po tym co powyżej widać, że masz bardzo mgliste pojęcie o temacie, żeby nie napisać wprost, że bajki opowiadasz straszne :)

Rozwin proszę te bardzo ciekawa tezę : czytelność, kontrast, głębia kolorów przy jednoczesnym utrzymaniu czerni i rozpiętości tonalnej w ryzach :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
36 minut temu, Xisiek napisał:

Żałosne to jest drogi kolego to co piszesz, niestety.Po tym co powyżej widać, że masz bardzo mgliste pojęcie o temacie, żeby nie napisać wprost, że bajki opowiadasz straszne :)

Rozwin proszę te bardzo ciekawa tezę : czytelność, kontrast, głębia kolorów przy jednoczesnym utrzymaniu czerni i rozpiętości tonalnej w ryzach

Przeczytaj uważnie z wyobraźnią. To jeden. Dwa poza krytyką niewiele wniosłeś. Trzy pisanie słowem pisanym na takie tematy nie należy do najprostszych.

Ale ponieważ "Bardzo" ładnie poprosiłeś (bez obrażania - przynajmniej tym razem :D) postaram się rozwiać Twoje mgły i bajki :angry2:

Ustaw sobie Podświetlenie na wysokim poziomie.. co się dzieje..? Kolory staja się jaśniejsze/bledsze innymi słowy mniej głębokie, pogarsza się minimalna czerń - tak?

Dlatego pisałem że ustawiając poziom Gamma na poziomie ~2.4 można poprawić/zniwelować nadmiernie rozjaśnione kolory, spowodowane podciągniętym poziomem podświetlenia nawet do 100!

Mało tego dodatkowo z pomocą przychodzi sprawnie działające lokalne wygaszanie w CX7xx, a te ustawione na Minimum potrafi zdziałać sporo.

Kompensując tym samym (po raz kolejny) rozjaśnioną matrycę.

Następnie zwiększ Kontrast i Kolor.. co się dzieje?  - w grach wiele.. Podniesione uwydatniają jakość tekstur, co może powodować, że obraz staje się bardziej żywy i przyjemny dla oka.  Niestety jak wiadomo po przesadzeniu następuje utrata liczby kolorów, cierpią przejścia tonalne, przesycają się kolory itp.. Ale to dlatego nie polecałem wysoko podciągniętego Koloru.

Bo parametry są od siebie mocno zależne. W zasadzie to najlepiej ustawić siłę każdego koloru z osobna. Ale tutaj trzeba mieć sporą wiedzę i wyczucie.

No i na Ciepły1 jest jeszcze do korekty ust. balansu bieli.. i traci się na jakości białego.. ale to już wchodzi na tereny kalibracji, więc nie rozwijam tematu.

Co jest jeszcze bolesne dla gracza? To pogorszenie detali w wysokich zakresach czerni i bieli. Irytujące jest gdy gracz nie widzi przeciwnika schowanego w ciemnym narożniku albo pod słońce. A wierz mi że przy niskich jasnościach jest to prawdziwy wrzód na D..ie.

Matryce typu VA mają dobry kontrast.. ale z natury maja pewien problem z przedstawieniem najciemniejszych odcieni czerni tych całkiem najniższych rejestrów. 

I tutaj znowu lekkie uwypuklenie pod kryptonimem "Podświetlenie" 100.

Idąc dalej.. CX7XX słynie z lekkiego rozmycia ostrości podczas włączonego upłynniacza. Dlatego też widzę sens i pożytek, ze zwiększenia Ostrości np. podczas seansu filmowego. Ale ma to znaczenie we filmach, bo w grach to powoduje alising.

Przy powyższych ustawieniach podświetlenie wcale nie wali tak po gałkach jak piszesz. To nie tryb Dynamiczny.

Wszystko jest dla ludzi, tylko trzeba umieć z tego skorzystać. Jak chcesz to eksperymentuj, a jak nie to zostaw temat.

Pozdrawiam.

  • Lubię 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ustawienia  parametrow obrazu  to sprawa bardzo indywidualna.Najwazniejsze  jest to aby uzyskac najlepsze wrazenia wizualne, tak  aby nam sie obraz podobal . komus innemu nie musi sie podobac.W telewizorze   cx 700 u kolegi wybralem inny tryb obrazu niz ten ktory  jest najczesciej polecany,game  mozna ustawic  na 2,4 wtedy czern jest lepsza , podswietlanie mozna obnizyc wedlug uznania.

W moim telewizorze tez ustawilem gamme na 2,4  tryb normalny a polecany jest prawdziwe kino.6991333_DSCF6453.JPG&key=cec4a6b3d4e32a1

Edytowane przez grundig
  • Lubię 3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie u mnie na CX700 nie można otworzyć nowej strony na OLX. Porostu przeglądam i gdy jestem na dole wybieram koleją stronę i wtedy OLX całkowicie się wyłącza a druga dolegliwość to nie mogę oglądać zdjęć na fb przeglądam jadę na dół i wszystko jest ok ale już jak chcę obejrzeć zdjęcia i klikam w zdjecie to tv ciągle włącza i wyłącza zdjęcie i nie można z tego wyjść trzeba po prostu wyłączyć przeglądarkę i włączyć ponownie.Wypróbujcie  to wszystko i napiszcie jak wasze tv się zachowują. Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
4 godziny temu, Medard napisał:

Mam pytanie u mnie na CX700 nie można otworzyć nowej strony na OLX. Porostu przeglądam i gdy jestem na dole wybieram koleją stronę i wtedy OLX całkowicie się wyłącza a druga dolegliwość to nie mogę oglądać zdjęć na fb przeglądam jadę na dół i wszystko jest ok ale już jak chcę obejrzeć zdjęcia i klikam w zdjecie to tv ciągle włącza i wyłącza zdjęcie i nie można z tego wyjść trzeba po prostu wyłączyć przeglądarkę i włączyć ponownie.Wypróbujcie  to wszystko i napiszcie jak wasze tv się zachowują. Pozdrawiam

OLX potwierdzam dziala niestabilnie - raz wczytuje innym razem nie.

Co do FB nie uzywam wiec, nie sprawdze.

Mozesz sprobowac wyczyscic cache przegladarki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czyściłem i nic użyłem nawet innej przeglądarki niż gogle i nic

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.12.2016 o 19:01, ivymike10mt napisał:

1. Użytkowanie telewizora w jasnym pomieszczeniu staje się przyjemniejsze przy dużych jasnościach.

2. Gry na konsoli czy PC wyglądają lepiej na dużej jasności.

3. Lepszy efekt przy użyciu HDR.

Do przykładu gdy ustawimy jasność matrycy bardzo wysoko np. 100 I do tego Gamma 2.4 albo jeszcze lepiej BT.1886 (zbliżona do 2.35 blisko studyjnej)?

To otrzymujemy głębokie kolory przy zachowaniu dużej jasności jednocześnie.

No i po latach użytkowania ta jasność też spada.. a tej w DX720 nie ma zbyt wiele.

 

Ad. 1 - użytkowanie telewizora przy dużym nasłonecznieniu staje się przyjemniejsze - zgoda, bo lepiej widać - ale na tym tv naprawdę nie wymaga to dania podświetlenia na maxa (on naprawdę ma zapas mocy)

Ad. 2 jak wyżej, absolutnie nie na 100

Ad. tak i nie, HDR przy takim typie podswietlenia to namiastka zabawy w HDR to raz, a dwa podbitka jasności ma negatywny wpływ na czerń i tu jest pies pogrzebany

PS> Nigdy nie słyszałem, ani nie natrafiłem na wiarygodny materiał mówiący o spadku jasności ledowego tv (oled, pdp i owszem). Jezeli takowy masz to podlinkuj.

 

 

16 godzin temu, ivymike10mt napisał:

Kiedy brak odpowiednich i rzeczowych argumentów trzeba wyśmiać  - czyli Twoja reakcja.

1. Wytłumacz to użytkownikom DX900 gdzie siła podświetlenia potrafi przekroczyć 1000 nitów.

2. Wyraźnie autor pytania pytał o ustawieniu modelu 50 calowego (nie 55) btw. Wątpię by TV w takich ust. osiągał nawet 450 cd/m2, ale mniejsza o to.

3. Nie było mowy o kalibracji, tylko o ustawieniu obrazu pod konsole. Jak masz ciekawszą propozycje, to śmiało!

A dlaczego.. "dobry" obraz musi pozostać ciemny? oraz każdy użytkownik musi żyć w ciemni? :D

 

Ad.1 DX900 to telewizor mający najbardziej dostępny system podswietlenia na rynku obecnych lcd, z bardzo zaawansowanym procesorem sterujacym wszystkimi strefami, dzieki temu potrafi dac kontrast w niektorych scenach porownywalny z oledem, dlatego jego ponad 1000 nit nijak sie ma do buzetowych tv i nie ma nic wspolnego z dziadowskim rozswietleniem i utrata czerni wystepującą we wszystkich lcd bez fald

Ad.2 nawet jesli tv daje 350-400 w normalnych warunkach  to jest to destrukcyjne dla jakości obrazu - ucieka czerń, pomijam już zupelnie ze w normalnych warunkach nie idzie tego ogląda bo wali jak latarka po oczach

Ad.3 TV kalibruje się pod jasność 100-120 cd/m2 - w warunkach kontroli jasności/zaciemnienia niektórzy schodzą do 80 cd/m2, to co podajesz NIE MA NIC wspolnego z dobrym obrazem, nawet zakladajac ze do gier mozna sobie te wartość z powodzeniem podbic . Poziom 100-120 nit na tym tv to ok 18-24 na skali jasnosci podswietlenia, reszta wynika z matematyki

A dlaczego dobry obraz musi oznaczać "ciemny" - ano dlatego , ze moj drogi kolego lcd to nie oled czy pdp. |Tutaj jak podbijesz jasnosc to tracisz czern a nie tak jak w oledziku.

 

errata odnośnie dx900 - winni być najbardziej zaawansowany nie "najbardziej dostępny"

  • Lubię 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, Medard napisał:

Czyściłem i nic użyłem nawet innej przeglądarki niż gogle i nic

 

mam niestety ten sam problem...

orientuje sie ktos kiedy i czy wogole bedzie aktualizacja oprogramowania? wyczytalem ze moga juz nie byc wspierane nasze tv?:(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wykorzystujecie telewizor  do  OLX? , na tej stronie czyli OLX sa tylko ogloszenia.Do tego celu  jest komputer .Jesli chodzi  o wsparcie  firefoxa  to ten temat  byl wiele razy poruszany.Jest nawet odpowiedz w internecie na takie pytanie.

cytat

Dziękujemy za kontakt z Biurem Obsługi Klienta Panasonic Polska. Uprzejmie informujemy, że zgodnie z informacjami przekazanymi przez siedzibę główną Panasonic Polska, nasze telewizory nie ucierpią z powodu wszelkich zmian spowodowanych zaprzestaniem działania na systemie Firefox OS. Inteligentny interfejs pozostanie taki sam, a palety z aplikacjami mogą być jeszcze większe ze względu na naszą własną działalność deweloperską.

Klienci, którzy są w posiadaniu naszych telewizorów z w/w systemem operacyjnym w dalszym ciągu mogą liczyć na pełne wsparcie systemu."

Edytowane przez grundig
  • Lubię 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Facebooka też nie obsługuje poprawnie a zdjęcia mam oglądać na małym monitorku albo na kablu kompa z telewizorem?

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czuję że szybko ten tv zestarzeje się Facebooka też nie obsługuje poprawnie a zdjęcia mam oglądać na małym monitorku albo na kablu kompa z telewizorem?

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...