Skocz do zawartości
mjasinsk

NOWE MODELE OPPO - BDP-103/105 !

Rekomendowane odpowiedzi

Niezła polityka, uziemił mnie kretyn informatyk. Wypuścić takiego bubla

Jesteś pewien, że to głupota, a nie zamierzone działanie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I jeszcze jedno pytanie jak wyłuskać pliki sacd - nie z samej płyty bo to jest chyba niemożliwe ale z obrazu iso? próbuję i próbuję i nic.

DVD Audio Extractor

http://www.instalki.pl/programy/download/Windows/rippowanie_cd_dvd/DVD_Audio_Extractor.html

Pozdrawiam,

AndrzejS&

Edytowane przez andsie1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja bym to raczej uważał za zaletę ...

Pozdro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Celowe działanie ? Nie, pisałem do oppo, znają problem i pracują. Martwi mnie tylko polityka braku możliwości powrotu do poprzedniego softu. Stoi bubel za 500 $ + 1500zł marży na łaskawy ruch jankesów. Niestey na dystrybutora jak widać nie można liczyć bo do dzisiaj nie doprosił się "ojczystego aborygńskiego języka" w odtwarzaczu. Po drugie, albo coś wpiera format albo nie. Nie można się rozmyślić w trakcie eksplatacji przez klienta. Mi doszedł jescze jeden problem z komunikacją USB. Zrywa na chwilę połączenie z dyskami. Nie ma mzliwości obejrzenia 30 min materiału.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zrywa na chwilę połączenie z dyskami. Nie ma mzliwości obejrzenia 30 min materiału.

Możesz dokładnie opisać w czym problem ?

Właśnie zamierzam zmienić oprogramowanie na najnowsze bo poprawnie obsługuje napisy utf-8 PL a poza tym można zmieniać wielkość i kolor napisów dla zewnętrznych txt i srt. No i chyba najważniejsza zmiana to dodanie obsługi ALAC.

http://www.oppo-bluray.pl/wsparcie.html

Dwa tygodnie temu robiłem test 4K na OPPO-105 i telewizorze 4K.

Gdy pod jedno wyjście podpięty jest odbiornik 4K a pod drugie inny nie obsługujący 4K np. wzmacniacz ,projektor lub drugi telewizor to nie ma obrazu na obu nawet jeśli odbiornik 1080p jest wyłączony , może to być dosyć ważne dla niektórych użytkowników.

Edytowane przez fitarkus

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Podczas odtwarzania materiału (jakiegokolwiek - który wcześniej śmigał) pokazuje się USB OUT i dysków niet. Po 10 sekundach USB IN i znowu możemy oglądać. Dzieje się to różnie od 10 min do 30. Nigdy przezd zmianą firmware się nie zdarzyło. Sprawdzę jeszcze dyski, ale słabo wierze w taki zbieg okoliczności.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oppo indeksuje zawartość dysku i zapisuje indeks na nim. Usuń ten plik i pozwól by jeszcze raz sobie go zindeksował.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niestety u mnie nic nie zmieniła. Film ma klatek 23.976, odtwarzacz w info wyświetla AVC 23.976 a wyrzuca obraz 1080p 60Hz ( i tak na drugiej stronie info pokazuje HDMI 1 - 1080p @60Hz)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Skąd pewność ,że to bug a nie celowe zabiegi ? ,skąd wiesz ,że zostanie to poprawione ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pisałem do oppo usa - odpisali że pracują nad tym, nawet w beta firmware dodali funkcję pernamentnego 24p, ale nie dziala. Po drugie bez sensu by było takie posunięcie. Usunęli by całkowicie z obsługę mkv.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szkoda że oppo jest tak mało popularne bo zaraz jakiś uzdolniony kolega spreparował by firmware do downgrade.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam, może się ktoś orientuje czy mając wgrane firmware oficjalne przedostatnie czyli BDP10xEU-50-0422 i gdy zainstaluje najnowszą bete i będę chciał powrócić do poprzedniego to bez problemu zainstaluje to które miałem czyli BDP10xEU-50-0422 czy będę musiał instalować najnowsze oficjalne czyli BDP10XEU-58-0719?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po wgraniu nowej wersji oprogramowania nie jest możliwe cofnięcie się do poprzedniej wersji systemu. Nie ma natomiast problemu z wgraniem jakiejkolwiek nowszej wersji oprogramowania.

To cytat ze strony oppo.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Właśnie się dowiedziałem, że lada dzień ma się pojawić nowa wersja oprogramowania oficjalna poprawiająca problem z mkv24p.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To przetestujcie i koniecznie napiszcie co tym razem " zepsuli "

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A da się coś jeszcze zepsuć ? A tak na poważnie, po to się płaci takie pieniądze, aby support był poważny. Niestety tą akcją zniżył się do typowego chńskiego pudełka.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam,

Podłączyłem dysk zew 2,5 cala 2tb do oppo 103 i ma problem dysk chodzi normalnie pokazuje katalogi ale w katalogu nie widzi pliku mkv !!!

Jest to dysk WD My Passport 2,5 2tb. Czy trzeba jakieś ustawienia w menu oppo zrobić ?

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pliki powinien widzieć. Przegraj jeden plik na pena i zobacz czy widzi. Ostatnio podłączałem 2.5 verbatim 250gb i śmigał normalnie. Jedna ważna uwaga, aby oppo widział plik video trzeba wejść ikoną VIDEO. Jak odtwarzasz audio lub przeglądasz foty to plików wideo nie zobaczysz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pliki powinien widzieć. Przegraj jeden plik na pena i zobacz czy widzi. Ostatnio podłączałem 2.5 verbatim 250gb i śmigał normalnie. Jedna ważna uwaga, aby oppo widział plik video trzeba wejść ikoną VIDEO. Jak odtwarzasz audio lub przeglądasz foty to plików wideo nie zobaczysz.

No właśnie w ikone video, a ja wchodziłem w plik muzyka.

Teraz wszystko jest ok Dzięki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzionki mijają a firware nie ma. Na becie u mnie zrywa komunikację z obudową dwudyskową usb 3.0 wellanda.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...