Skocz do zawartości
mjasinsk

NOWE MODELE OPPO - BDP-103/105 !

Rekomendowane odpowiedzi

Jakie problemy masz na myśli? Napisy srt chodzą bez problemu, natomiast txt pojawiają ale wyświetlają się cały czas aż pojawi się nowy napis, zamiast zniknąć po około trzech sekundach. Mam nadzieję, że nie zagmatwałem.

Wysłane z mojego LG-D605 za pomocą Tapatalk 2

Czy mam rozumieć, że każde polskie napisy dołączone oddzielnie w pliku srt do filmu mkv - wyświetlają się bez najmniejszych problemów (wszystkie znaki polskie?) na Oppo 105?

Chodzi mi o możliwość odtworzenia takiego filmu np. z USB lub z dysku sieciowego.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co prawda ja mam Oppo 103 ale one się różnią tylko bebechami od dźwięku. Tak, jak na razie każde napisy srt zostały odtworzone prawidłowo, także z filmami 3d sbs zarówno po usb jak i przez sieć. Jedyne co należy zrobić to w ustawieniach odtwarzacza o ile pamiętam, ustawić język dla napisów (jest kilka krajów bez Polski, dlatego w najniższej linijce wejść w "inne" i tam wpisać kod czterocyfrowy dla Polski) od tej pory napisy będą wyświetlane z wszystkimi polskimi znakami. Kod dla Polski można znaleźć w tabelce w instrukcji. Pliki z napisami i filmem muszą mieć taką samą nazwę.

Edytowane przez alien2004
  • Lubię 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co prawda ja mam Oppo 103 ale one się różnią tylko bebechami od dźwięku. Tak, jak na razie każde napisy srt zostały odtworzone prawidłowo, także z filmami 3d sbs zarówno po usb jak i przez sieć. Jedyne co należy zrobić to w ustawieniach odtwarzacza o ile pamiętam, ustawić język dla napisów (jest kilka krajów bez Polski, dlatego w najniższej linijce wejść w "inne" i tam wpisać kod czterocyfrowy dla Polski) od tej pory napisy będą wyświetlane z wszystkimi polskimi znakami. Kod dla Polski można znaleźć w tabelce w instrukcji. Pliki z napisami i filmem muszą mieć taką samą nazwę.

Witam,

Ten kod czterocyfrowy dla Polski to : 8076 . Używam odtwarzacz Blu-ray Oppo 103D Darbee i jestem zadowolony :) .

Pozdrawiam,

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Uważam, że cena baaaaardzo przyzwoita.

Mam 95-ke. Gdybym miał 105-kę wchodziłbym od razu.

Pozdro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Miałem kupić w zeszłym tygodniu ale wgrałem ostatnią aktualizację i muszę poczekać aż gościu zrobi firmware do tej wersji. Ciekawostka to nie jest bo do 105 piątki można kupić od dawna :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

PANOWIE !
Czytajcie co tam jest napisane i nie wprowadzajcie w błąd
, Jailbreak działa tylko na amerykańskiej wersji Oppo !

i można go od dawna kupić na Ebay.

"This firmware can't be applied to Europe and Australia region "

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie przecież to jest dostępne od dawna i można kupić na przykład tutaj: http://bd-mod.com/buy.php

Z opisu wynika że europejska wersja te jest do zrobienia.

Pozdrawiam.

To super wiadomość.

Niestety, sposób na wersję europejską wydaje się bardziej skomplikowany i trochę pogmatwany.

Są dwa opisy - nie są jednoznaczne.

Wymaga dokupienia specjalnego konwertera- przejściówki. Na Allegro po 10 zł.

Poza tym, czy jest to sprawdzony sposób? Czy są jakieś komentarze od osób które kupiły i zainstalowały na wersji europejskiej?

Jest trochę wątpliwości.

Edytowane przez Grendel

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To super wiadomość.

Niestety, sposób na wersję europejską wydaje się bardziej skomplikowany.

Instrukcja z linka nie jest kompletna - urywa się na pkt 6.

Poza tym, czy jest to sprawdzony sposób? Czy są jakieś komentarze od osób które to przeprowadziły na wersji europejskiej?

Za dużo wątpliwości.

Szczerze to nie wiem, mam Pioneera, myślę że jak ich zapytasz to Ci odpowiedzą.

No chyba że ta metoda nie działa to zapewne nabiorą wody w usta.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam wersje USA w następnym miesiącu ma wyjść jailbreak do ostatniej aktualizacji, wtedy kupię. Na ebayu nie ma już o dawna jest na Aliexpress. A co do wersji europejskiej to nie ma i nie było

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam wersje USA w następnym miesiącu ma wyjść jailbreak do ostatniej aktualizacji, wtedy kupię. Na ebayu nie ma już o dawna jest na Aliexpress. A co do wersji europejskiej to nie ma i nie było

Nie masz racji!!!

Wymieniłem już maile z tą osobą.

Jakiś rok temu pamiętam - odpisywał, że niestety nie ma takiej możliwości.

Ewidentnie, wypracowali specjalną metodę na wersję europejską. Metoda ta jest całkowicie inna. Nie ma tutaj konieczności stałego podłączenia pendrive'a tak jak jest to w wersji US.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie nie jestem w temacie a co daje zrobienie Jalibreak ?

Wysłane z mojego HTC One_M8

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak ciekawostka dla posiadaczy tychże odtwarzaczy

Znalezione na Aliexpress

Jailbreak firmware

Opis jest w linku do tej aukcji.

Podobno niektóre wersje mają również dodatkowo SACD ISO

Edytowane przez Grendel

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy ktoś może rozważa zainstalowanie takiego jailbreaka na swoim modelu 103 lub 105?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam

Czy jest duża różnica w przypadku słuchania muzyki z SACD czy gęstych plików z wyjść analogowych 5.1 (Multi Chanel ) w porównaniu do HDMI ? Bo zastanawiam się nad kupnem kabli Rca

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy ktoś może rozważa zainstalowanie takiego jailbreaka na swoim modelu 103 lub 105?

Ja właśnie dziś zainstalowałem :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie ile może być warty używany Oppo 103EU (w pełni sprawny)? Myślę nad HTPC i zastanawiam się czy warto opchnąć Oppo.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy ktoś używa Netflixa na Oppo? Czy macie napisy pl w serialach? W menu , np przy Daredevilu jest wybór napisów i ścieżki PL ale gdy odcinek już się włącza jest tylko wybór lektora a napisów brak. Czy trzeba coś ustawić w Oppo lub koncie Netflixa aby były napisy?

Edytowane przez Piotr26x

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...